Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Футболки «Львів Екстрім клуб» (9 партія)

назад  1, 2
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Продаж Сторінка 2 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняZippo © 27.03.13 11:34:58    Футболки «Львів Екстрім клуб» (9 партія)

В зв’язку із зміною власників ProstoPrint, ми сталиг ніби «futbolka non grata» через складність логотипу (дивні вони, самі «вбивають курку яка несе золоті яйця» і це після того як попередні власники друканули нам понад 500 виробів з нашою атрибутикою), але як би там не було, потрібно жити далі і обновляти гардероб футболками «Львів Екстрім клуб» без «києвлян».

Враховуючи досвід минулих партій та їх резинові строки, в цій ніяких футболок від T-Smart чи Fruit of the Loom тільки бельгійські B&C. По часу футболки будуть до 15 червня, акурат до 7-мої річниці «Львів Екстрім клуб» на якій дрес-кодом буде клубна атрибутика, тому у кого їх ще нема чи погризла моль, замовляння прийматимуться до середини травня.

B&C Exact 190 (185 г/м²)       B&C Women-Only (145 г/м²)        B&C Exact 190 (185 г/м²)         B&C Women-Only (145 г/м²)

Єдина ціна на білі/чорні/чоловічі/жіночі — 75 грн. Гроші можна сплатити наступим чином: розгорнути

Що до розміра, то його можна взнати самому, за ось цим малюнком для хлопців та дівчат.

для чоловічих                           для жіночих
Размір    А, см    B, см                 Размір    А, см    B, см
   S          69        50                     XS         56        37
   M          72        53                     S           57        41
   L           74        56                     M          58        45                    
   XL         76        59                     L           59        49                    
  XXL        78        62              
  3XL        82+     66+

В темі обовязково вказуємо ✔чоловіча/жіноча ✔чорна/біла ✔розмір ✔кількість

Актуальний список футболок який постійно обновляється та дублюватиметься ще в google documents.Write
Нікфут. чол. білафут. жін. білафут. чол. чорнафут. жін. чорнаК-стьЗдалиМістоПримітка
  S     M     L    XL XXL XS     S     M     L     S     M     L    XL XXL XS     S     M     L  
Zippo22150Львівв Zippo
SpawNTnT111216Червоноград
Notka112Львів
Victor SV123225Луцькв Zippo
Vasyl22228Львів
Progektor22Львів
Endru1175Львівв Zippo
Scr1175Львівв Zippo
Linayre112150Львівв Zippo
Rom4uk1112128300Тернопільв Zippo
Tekhanu1175Львівв Zippo
Andrey112Львів
Igor1175Львівв Zippo
Vovann112150Київв Zippo
Spike123150Львівв Zippo
Всього064410200079620111441350
Розміра   S     M     L    XL XXL XS     S     M     L     S     M     L    XL XXL XS     S     M     L  К-стьЗдали

крайній раз внесено зміни: Zippo (03.02.14 18:29:08), редаговано 20 раз
ПовідомленняVovann © 16.05.13 22:55:56    

1 біла чоловіча XL
1 чорна чоловіча XL
ПовідомленняSpike © 17.05.13 8:50:32    

2 чорних L
1 білу L

ПовідомленняSpawNTnT © 04.01.14 23:26:00    

Нову тему починати не буду, але ось що друзі! З двох футболок типу «інверсія» мені порвали п’яні антимайданівці у вагіні! Одна моя пішла у відставку. Юркіна осталась! (їх всього було 2-і на весь клуб.) Після запеклих боїв, моя кепочка пішла також — гулять! Не я її просрав. З 4-х білих футболок осталась тіко одна! з 6–7-ми чорних футболок осталось 2-і. Про стрінги, я взагалі не говорю. Кофточка вже також помирає. А так як магазин не працює, то прошу нашого гуру і гуріків залучитися до питання що-до клубної символіки. Розумію, що народу все меншає, але ж і остались патріоти. Хочу клубної темки!
Экстрим — это образ жизни... а жить... неостонавливаясь... рискуя... беря от нее все... вот что нужно... по твоему телу разливается блаженство... в крови поднимается уровень адреналина... все становиться возможным....
ПовідомленняZippo © 06.01.14 12:53:13    

SpawNTnT написав(ла):
А так як магазин не працює
І працювать навряд чи буде (логотип наш «екстрімівський» їм відітелі складний), хоча колись друкували і все було нормально. Самі собі шкодять, уви.

SpawNTnT написав(ла):
прошу нашого гуру і гуріків залучитися до питання що-до клубної символіки
Давно тримаю це питання на контролі. Замовив для себе кілька термофутболок, футболок, мікрофлісів відомих забугорних брендів на зразок Campri, Craghoppers, Lonsdale, Regatta, Slazenger, Karrimor. Хороші речі, але ппотрібен час на тести а поки написав диллерам B&C про наявність розмірів (минулого разу не всі були) і кільком фірмам, які друкують (минулий друк був дешевий, але й якість була відповідна).

SpawNTnT написав(ла):
Розумію, що народу все меншає, але ж і остались патріоти
На патріотах все трималось і буде триматись. «Ще й на нашій вулиці перевернеться камаз з пряниками!» ©

P.S. Заодно спробую надрукувати подарунковий клубний календар. Ждіте, гг

Сторінка 2 з 2
назад  1, 2

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU