Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Півмарафони та марафони

назад  1, 2, 3, 4
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Фестивалі / Акції / Турніри / Виставки Сторінка 4 з 4
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняVovann © 27.04.14 15:49:40    

Щож... можу описати свої емоції... перших 25 кілометрів, пройшли добре, у звичайному для мене ритмі... а от далі довелося включати на повну силу волі! Судорга в правій нозі не давала спокою кілометрів 3 і підірвала на всі остані км мої ноги...
фінішував із часом 4:15 (цікаво те що саме цей час написав при реєстрації... та номер був у мене 415!)
впринципі я задоволений результатом, так як бігаю лише, неповних 2 місяця.
ПовідомленняNadezda_95 © 29.04.14 9:50:26    

Фізкульт-привіт! Crazy
Вставлю своїх 5 метрів вражень.
Приїхали ми всі в суботу зранку (було нас шестеро, бігало четверо, двоє-вболівали) і відразу ж поїхали на Контрактову площу отримати свої номери, футболки, буклети та чіпи для точності часу. На диво швидко і організовано все пройшло. Весняне сонце пришкварювало все сильніше, серце билось все частіше від очікування завтрашнього дня, різношерстний народ додавав барв атмосфері: діти, молодь, пенсіонери, музика, продаж «сніданку космонавтів» — тюбик наче зубної пасти, яку я так і не ризикнула купити навіть на сувенір. Все ж має бути по чесному, без жодних симуляторів Jokingly            
Потім заселились в квартиру біля Глобуса, і гайда гуляти по Києву і насолоджуватись пахучими тюльпанами на Співочому полі. Отримавши естетичну насолоду, бо ж перед змаганнями не можна ні-ні Jokingly , полягали спати.
Вранці підйом, холодний душ, випиваю солодкий чай (коли я пила чай з цукром останній раз — без поняття, але так пише книжка), їдем на місце старту, а там вже така тусса — драйвова музня, море народу, яскраві футболки, жива корова, яка рекламує якесь молоко, круті дітлахи, розваги очікуючим.

9:00 — стартують марафонці, наш Горіх серед них (ну і Ханас, і Vovann). Кілька слів на камеру, гімн України, і вперед! Під дощ конфетті видніються п’ятки сміливців-аматорів та наполегливих бігунів, котрі намотали вже не одну сотню км.
9:50 — стартують бігуни на 5 км, в пам’ять Небесної сотні. Одна дівка губить телефон, вертається, піднімає його з асфальту і летить далі.
10:00 — старт бігунів на 10 км та півмарафон 21 км. Я собі уявляла, яке то буде мєсіво, коли всі на купу ламануться, але на щастя, все пройшло спокійно, без жертв і зашпортувань Jokingly
Біглось добре, ненапряжно, я зловила свій ритм дихання, і лише спостерігала за іншими — яскравий парик, накачана дупця, класні кроси, чуваки на роверах, на роликах, які фоткали і знімали на gopro, жовто-блакитна стрічка у волоссі, дряхла попа пенсіонерки, яка! о чорт, мене переганяє Very Happy Але ці люди були просто бігунами поряд. Я ні до кого не прив’язувалась і шпарила собі в задоволення.
Єдиним мінусом був не перекритий рух на мості, де по одній стороні лилась кольорова ріка бігунців, а по іншій їздили автівки, фафакали і визирали з вікон.

Всі результати

Плюсами для себе виділяю такі моменти:
— бути майже посередині списку фінішуючих-це для мене велика честь;
— незважаючи на те, що мене обігнала бабуся, я переганяла деяких хлопаків;
— народ йшов пішки на зворотніх кілометрах, я ж не зупинялась жодного разу;
— дайош настановку на 21 км Crazy

Десь на Московському мості бачила бігборд «Перемога починається на старті», щось в тому є. Smile

Думаю відео трохи передасть атмосферу того дійства, і сподіваюсь пару слів накине Горіх, який поділиться способами бігу Very Happy або як він сам казав: «Я вже хотів на руках йти»

Відео:
Старт Горіха

Фініш Горіха. Наче та лань!

Сентименти

ПовідомленняZippo © 29.04.14 10:10:23    

Які ж ви молоді,Clappingще й в клюбних футболочках, я вами пишаюсь Happy
ПовідомленняAlexxx © 29.04.14 11:06:02    

Респект і уважуха Clapping  Good
Попробуй... шепнула Мечта.
«Мы пьем за яростных, за непокорных, за презревших грошевой уют».
ПовідомленняGorihovnet © 04.05.14 22:35:21    

Nadezda_95 написав(ла):
Біглось добре, ненапряжно
Перших 30 км а там почалось, захотілось їсти, пити, бо на перших кпп не пив не їв («біг через місточок вховив кленовий листочок»), як їз казочки. На 31 км доганяють мене  пейсмейкери з Ханасом на час 3:45, біжу потім з ними до кпп. І тут я зупинився  перекусити, це було фатальною помилкою. Дорвався я до яблук, бананів 10 кубіків цукру і два стакани води, немов з голодного краю. А тепер хіба поспати. Бігти вже не те що нехочеть а не можеться. Потроха стараюсь бігти десь йду пішки.
Залишається 3 км Під боком болить, ноги мертві. Короче починаю співати, горланити як придурок, люди на мене здивляються, а мені пофігу. Йду пішки... Потім біжу «Оленячим бігом» і якась прохожа дівчина підбігає до мене і питає чи все в порядку, я відповідаю, що Всьо Чотко, але нормально бігти не можу. Обганяють мене вже великі ДУПИ, реально великі (вибачте що так грубо, але я був у шоці), я так поняв що це був їхній запас Very Happy Very Happy Very Happy, якого у мене нема. намагаюсь бігти, 1 км пробігаю і всьо знов у боці болить. Яле перд стартом десь зявляються сили і я газую... 100 м до фінішу бачу знайомі лиця і величезну підтримку!!! Живий, здоровий, все гуд Yahoo Yahoo Yahoo Правда ноги два дні відходили Pardon
Так що друзі хто ще задумується над тим чи бігати чи ні, моя вам порада БІГАЙТЕ. Біг це сила!!!

ПовідомленняХанас © 18.05.14 14:53:21    

Zippо умудрився після вчорашньої двохсотки, щей пробігти півмарафон.... Shocked

Ти Мужик Good  Вітаю тебе! Clapping

ПовідомленняGenyk © 18.05.14 17:16:44    

Shocked
ПовідомленняХанас © 15.08.14 21:34:40    

Перший україномовний спортивний мотиваційний ролик від Франківського Півмарафону. Гроші, які будуть виручені з Франківського півмарафону будуть спрямовані на допомогу безпритульним собакам.

ПовідомленняХанас © 15.08.14 21:39:24    

А також 21 вересня 2014р в нас у Львові проведуть змагань Чемпіонату України з бігу на шосе на 10 кілометрів «Львівська десятка»

Умови участі, положення про змагання та реєстрація http://club-ultra.com.ua/lt_state/

ПовідомленняZippo © 22.03.15 9:54:31    

Приві шпіртсменамPreved

Давно щось не було звісток з полів на тему марафонів... Сьогодні в 11:00 стартує 6-й Одеський Міжнародний марафон «Самоперевершення» в якому беруть участь наших четверо львів’ян, серед яких Vladimir Khanas ака Ханас та Andrew Zyblikevich ака Gorihovnet (як тільки з’являться треки в Endomondo я заміню посилання замість профілів). На жаль наш Вован поїхав в Одесу трохи хворим, тож особливо видатних результатів не буде, а от за моржа «грішка» ми триматимемо кулаки. Він цілу зиму плідно тренувався, то ж чекаємо від нього хорошого результату і традиційно бажаємо пробігти цей марафон із задоволенням і без травм Runner

Змінено: Zippo (24.03.15 9:32:30)
ПовідомленняOlenka © 22.03.15 22:07:47    

тримаємо кулаки
ПовідомленняGorihovnet © 23.03.15 11:59:32    

Це мій другий марафон, планував просто його пробігти, не ставлячи перед собою ніяких планок, бо був дуже змучений (3 дня перед стартом бетон тягав, траншею копав, короче був у мене, свій домашній марафон Wall Smile Відпочити довелось лише у поїзді, але який відпочинок, коли сусіди по вагону, п’янствували всю дорогу і ніхто їх до 01:00 години не міх заспокоїти (або самі вони більше не стягнули).
В Одесу вирішили їхати з велосипедами Velo, щоб не бути залежними від міського транспорту і ще встигнути щось побачити у цьому місті.
І це виявилась дуже крута ідея!!! Yahoo Одеса порадувала сонячною погодою і МОРЕМ!!!! Перед марафоном прокрутили 11 км до старту (вийшла хороша розминка).
Реєстрація, оцінка суперників Cool, година розминочки і старт!!!
     Біглося мені легко, вже на 5–6 -му км почало натирати (дискомфорт), і це лише 6 км, а ще 36 попереду. Думки були різні: «так і зннав, не треба було їхати», «може втреться і все буде ок», «і навіщо мені того трбеба, неє би на дивані полежати, відпочити, як люди відпочивають,  нєє поперся чогось в ту Одесу на той сра*ий марафон» і п тп... думок за перші пів години було дуже багато... Але все таки сила-волі взяла верх, над соплями і невірою!!!
     Десь пропав дискомфорт, сили прибувають, але темп не збільшую (бо вже раз припустився такої помилки). Біжу як то кажуть «медлено но уверено», хоча сили ще є, але боязність  що після 32 км сили мене покинуть. Пробігаю 32, 33... 40 км розумію що сили є, значить можна прибавляти. Приємно коли в кінці ти прибавляєш темп, а не скидуєш його як роблять ті кого ти на останнніх км обганяєш.
Прибіг Yahoo Yahoo Yahoo живий, здоровий, радий. Час мій 03:29:40, покращення помітне на 35 хв від попереднього, першого марафону. Прогрес є Yahoo
Забув сказати про, пророчі слова Ханаса як говорив перед забігом, що я маю вкластись в 3:30 год але мені це зовсім і не вірилось і здавалось космосом (хоча, гдето, в глибині душі була така маленька, ну зовсім маленька, навіть дуже-дуже маленька віра, що я це зроблю за 3:30 год)
І це мені вдалось!!! Люблю змагатись зі собою!!! Crazy
П.С. Аморе Море Море Море Море Мо Аморе Мо Diver Життя прекрасне

ПовідомленняZippo © 24.03.15 9:31:10    

Вова хворий вписався в 3 години, ти в 3:30, ви блін, біороботи. Я вами пишаюсь Allakh Drink
ПовідомленняХанас © 25.03.15 14:57:53    

Zippo написав(ла):
стартує 6-й Одеський Міжнародний марафон «Самоперевершення»
Як лише розпочалась реєстрація на цей забіг, я один із перших хто зареєструвався, бо організація в них суперова і кожного року покращуєтся. Good Ще два тижня тому я планував цей марафон пробігти за 2 г. 45 хв., але нажаль не все відбуваєтся так як плануєтся, бо за тиждень до забігу я прихворів. Mad Хоч я не повністю одужав,  але вирішив все ж таки в Одесу поїхати і просто пробігти в задоволення. На старті зустрівши знайомих і друзів які мене зарядили таким позитивом, що старт мені вдався легким і навіть швидким ніж я планував. Третину дистанції мені вдалось лідирувати, але як я лише відлучився з траси щоб похарчуватись, то двоє мене обігнали. Wall Одного я обігнав на 5-му крузі (потрібно було пробігти 12-ть кругів), і так до десятого круга вже біг 2-гим. Наступні три круга соперникі ті що позаду бігли то почали мене обганяти, то я їх.... Фінішував я третім і результатом повністю задоволений, бо вдалось при хворобі вибігти не лише з трьох годин а навіть покращити свій особистий рекорд. Yahoo

Gorihovnet написав(ла):
покращення помітне на 35 хв від попереднього, першого марафону. Прогрес є
Хоч покращив я лише на ДВІ секунди, але все одно приємно, що прогрес у мене також є Dance

P.S. Добре що Андрюхі (Gorihovnet) прийшла в мізкі ідея взяти в Одесу велосипеди, бо це було не лише чудова ідея заміни громадського транспорту, а й заминка після марафону, на якому ми там накрутили 28 км.
    P.S.S. До речі в 10-го травня має відбутись досить цікавий марафон  Яворів—Любачів. Стартуєм в Україні а фінішуєм у Польші.
    P.S.S.S. А хто бажає скоріше попробувати свої сили в марафоні, то 11-го квітня у Харкові відбудеться марафон і півмарафон. Я також там планую бігти але як один з пейсмекерів.

Сторінка 4 з 4
назад  1, 2, 3, 4

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU