Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Півмарафони та марафони

назад  1, 2, 3, 4  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Фестивалі / Акції / Турніри / Виставки Сторінка 3 з 4
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
Повідомленняlvovyanin © 31.03.14 0:12:36    

http://kyivmarathon.org/
ПовідомленняZippo © 31.03.14 8:34:16    

lvovyanin, я вкурсі Very Happy
P.S. До ресчі, Ханас там буде pacemaker’ом на 3:45

ПовідомленняScr © 31.03.14 17:22:16    

Zippо -  мужииик!
))
ПовідомленняZippo © 31.03.14 18:39:45    

Scr написав(ла):
Zippо -  мужииик!
Дяка Medal

Офіційне відео з Одеського Марафону «Самоперевершення»

ПовідомленняGorihovnet © 12.04.14 16:54:14    

Вже зареєструвався на Київ марафон. Зі Львова ще хтось їде? Бачив що Ханас буде пейсмейкером на час 3:45. Може хтось про готелі або про хостели знає за норм цінами, бо планую бути 26 квітня у Києві, щоб відпочити в день перед забігом.
ПовідомленняVovann © 13.04.14 23:02:15    

Gorihovnet
на крайняк у мене зуринешся...
я теж уже зареєструвався... хоча й знаю що то дуже дурна затія з моєї сторони Wall
ПовідомленняGorihovnet © 14.04.14 20:13:43    

Vovann
Дякую, але я буду з дівчиною, не хочу тебе обтяжувати. Я ще думаю, може приїду зранку 27. Найшов хостел 3-ох місний номер ціна 360 грн/номер (500 м від старту).

ПовідомленняNadezda_95 © 16.04.14 13:36:21    

Gorihovnet написав(ла):
Найшов хостел 3-ох місний номер ціна 360 грн/номер (500 м від старту)

А давайте знімемо квартирку 2-кімнатну (можна знайти за 300 грн), разом дешевше, разом веселіше Goof

ПовідомленняZippo © 16.04.14 13:45:07    

Nadezda_95 написав(ла):
А давайте знімемо квартирку 2-кімнатну (можна знайти за 300 грн), разом дешевше, разом веселіше
Ти що теж намилилась бігти? Shocked
ПовідомленняNadezda_95 © 16.04.14 14:00:09    

Ханас написав(ла):
Якщо не доїду, то добіжу

А я — якщо не добіжу, то дійду пішки Very Happy

ПовідомленняZippo © 16.04.14 14:09:21    

Я тоже хочу з вами, блін, Kilroy така банда Runner ся збирає до кійова, ехх  New russian
ПовідомленняGorihovnet © 17.04.14 18:16:18    

Незабуваєм про  медогляди, бо без них не допустять! Зразок довідки.
ПовідомленняХанас © 21.04.14 15:14:06    

Якщо хтось хоче ознайомитись частково із трасою півмарафона який відбудеться 18 травня, то в  цю неділю, 27 квітня відбудеться тренування на трасі напівмарафону  «Gorgany. Львів — 2014» для усіх охочих. Додаткова інформація.
ПовідомленняХанас © 26.04.14 14:25:55    

ПовідомленняZippo © 27.04.14 8:52:48    

Привіт шпіртсменам. Горячі новини з полів. В 9:00 розпочався Київський марафон в якому серед 3319 учасників приймають участь кілька наших бравих козаків і козачок. Онлайн трансляція на Endomondo тіки в двох наших учасників. Це Vova Severin ака Vovann та Orest Zub ака Orest.Zub. До речі, на даний момент вони вже пробігли по 10 км. Згодом з’являться треки він нашого pacemaker’а Vladimir Khanas ака Ханас та Nadezda Dvorska ака Nadezda_95 ну і не слід забувати, що також  біжить топікстартер Andrew Zyblikevich ака Gorihovnet.
Побажаєм їм пробігти цей марафон із задоволенням і без травм RunnerInvalid

Змінено: Zippo (28.04.14 8:35:54)
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Фестивалі / Акції / Турніри / Виставки Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 3 з 4
назад  1, 2, 3, 4  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU