Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Півмарафони та марафони

назад  1, 2, 3, 4  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Фестивалі / Акції / Турніри / Виставки Сторінка 2 з 4
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
Повідомленняyurkomik © 19.06.13 15:27:32    

Ги.. дякую.. мій рекорд поки 12 км за одну годину, а так звик 5-7 км за раз, 20 км за тиждень пробігати.. мабуть ще далеко мені до 90 км по горах )) зараз макс напівмарафон або марафон на осінь світить )
ПовідомленняХанас © 19.06.13 21:11:17    

Leona написав(ла):
По відео виглядає так, що учасникам пробігти 21 км, що 2 пальці об асфальт
З боку може й здалось, що бігти було легко Goof, але, повірте, це не так... Cool

yurkomik написав(ла):
Може хтось знає коли ще буде схожий пробіг? дуже хочу взяти участь
З 22 по 23 червня можна випробувати себе на нічному марафоні а також півмарафоні http://42195.kiev.ua/

Реєстрація проводиться до 20 червня 24 год. Ще крім того марафона, я планую 6 жовтня взяти участь в 10-му Білоцерківскому марафоні http://www.bc-marathon.org.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=65&Itemid=81 .  В цьому марафоні планують перший раз випробувати свої сили ще мій брат (Bad boY™) а також мої друзі (AiR і Олександр).

ПовідомленняZippo © 03.02.14 19:51:01    

Gorihovnet написав(ла):
П.С. Валєра давай!!!
«Не прошло и года» як я «созрел» взяти участь у IV півмарафоні «Gorgany. Львів 2014» який відбудеться 18 травня 2014 року. Runner Попередня реєстрація учасників розпочнеться цього місяця! (на даний момент закрита). Для тренувань у вас є майже 4 місяці. Цього достатньо, щоб подолати 21 км без травм та особливих зусиль у відведений час.

Ми ж із Ханас’ом вирішили перед цим розімятись та представити «Львів Екстрім клуб» на Одеському марафоні якій відбудеться в суботу 22.03.14 на трасі «Здоров’я» (з боку парку «Т. Г. Шевченка»), біля ресторану «Хуторок». Бажаючі можуть долучитись до нас та спродбувати свої сили як на марафоні (~42 км) так і на півмарафоні (~21 км). Стартові взноси 100 та 70 грн. відповідно.

To be continued...

ПовідомленняAiR © 11.02.14 0:41:36    

я теж планую пробігти одеський марафон Secret  Runner
ПовідомленняZippo © 12.02.14 11:46:05    

Болотисті часи настали...

Димлю як паровоз, гг

Уявіть, що твориться коли −15°

ПовідомленняIgor © 13.02.14 0:04:52    

М-дя... Shocked  Ти так скоро випаруєшся  Very Happy  Я ж пам'ятаю, що минулий раз ти футболку L-ку замовляв, тепер в списку М-ка Surprised Кілограм 10 вже напевно скинув?

П.с. А може б ми зібралися, Одесу подивились і з пивком за Ханаса повболівали? Drink  Clapping
ПовідомленняZippo © 13.02.14 0:11:11    

Било дело Very Happy правда не 10 а 7 з яких 2,5 кг знов набрав. В Одесу нас вже троє їде.
ПовідомленняIgor © 13.02.14 0:22:10    

Так то троє бігунів, напевно Runner Я би до групи підтримки приєднався Clapping
На 22 я так не розбігаюсь. Та і не люблю по асфальту круги намотувати. До ГорганиРейсу думаю по трохи піднімати форму.
ПовідомленняХанас © 13.02.14 22:05:05    

Zippo написав(ла):
В Одесу нас вже троє їде.
А якщо точніше то із нашого клубу  вже четверо чоловік (я, Zippo, AiR і Олександр) планують пробігти цей марафон Runner.

Igor написав(ла):
і з пивком за Ханаса повболівали
Великих завдань я собі в цьому марафоні не ставлю, бо цей марафон в мене буде один із етапів підготовки до моєї мрії  Goof , яку планую здійснити сьомого червня 2014р. http://www.triathlon.com.ua/rus/reglament

Igor написав(ла):
Я би до групи підтримки приєднався
Супер Good , ще в групі підтримки планує бути жінка AiRа.
ПовідомленняХанас © 22.02.14 10:59:33    

Zippo написав(ла):
Попередня реєстрація учасників розпочнеться цього місяця! (на даний момент закрита).

Розпочалась реєстрація на IV Півмарафон «Gorgany.Львів 2014»!!!!!  Змагання відбудуться 18 травня 2014 року. Зареєструватись можна за посиланням http://lvivmarathon.com/reyestraciya/

ПовідомленняZippo © 22.02.14 13:47:51    Программа підготовки до напівмарафону

Я вже зареганий Можливо комусь пригодиться. Викладу саму просту (без інтервальних тренувань) 12-ти тижневу програму підготовки до півмарафону. Час ще є Runner

12-тижневий план підготовки до півмарафону!
1 тиждень5 км5 км5 кмвідп.5 км6 кмвідп.
2 тиждень5 км6 км5 кмвідп.5 км6 кмвідп.
3 тиждень5 км6 км5 кмвідп.5 км8 кмвідп.
4 тиждень5 км8 км5 кмвідп.6 км10 кмвідп.
5 тиждень6 км8 км6 кмвідп.5 км11 кмвідп.
6 тиждень6 км6 км6 кмвідп.6 км13 кмвідп.
7 тиждень6 км10 км6 кмвідп.6 км15 кмвідп.
8 тиждень6 км10 км6 кмвідп.6 км16 кмвідп.
9 тиждень6 км10 км6 кмвідп.5 км17 кмвідп.
10 тиждень6 км8 км6 кмвідп.6 км18 кмвідп.
11 тиждень6 км8 км6 кмвідп.5 км10 кмвідп.
12 тиждень5 км8 км5 кмвідп.3 км21 кмвідп.

ПовідомленняSpike © 22.03.14 11:29:56    

Трішки інформації про 5-ий Одеський Марафон «Самоперевершення». О 11:00 марафон розпочато, на ньому присутні два наших Друга: Валєрка Зіпич та Вова Ханас Good

Ось вам ще посилання на пряму трансляцію ендомондика LIVE Valeriy Rukavishnikov та LIVE Vladimir Khanas
Моніторим, вболіваєм Clapping

ПовідомленняIgor © 23.03.14 12:47:48    

Вітаю всіх Clapping  Clapping
а Валеру - два рази. Замість одного півмарафону пробіг ДВА Shocked  Shocked По статистиці видно, що десь на пиво забігав між 30 і 35 км  Drink  Very Happy  Very Happy і потім друге дихання відкрилось Very Happy
На фотці всі з медалями  Good  А результати десь є?
ПовідомленняZippo © 23.03.14 13:22:47    

Ну скажем так. Марафон для мене був дуже важким. По-перше, в поїзді я не виспався. По-друге на старті я наївся халявних печенюшок з чаєм які мені потім стояли підгорлом. По-третє, зараз я не в найкращій формі, виною всьому тренажерний зал, через який я набрав зайвих 6,2 кг з якими реально важче біжиться, особливо 42 км. По-четверте, у мене небуло досвіду як буде поводитись мій організм після 21 км, адже на тренуваннях я більше півмарафону не бігав. По-п’яте, мені було важко розслабитись і настроїтись на свою волну через купу народу в перемішку з велосипедистами і роллерами яких на трасі здоров’я була ціла тьма. Через цілу низку ось таких дрібних нюансів і складався мій перший марафон. Не подумайте, що я скаржусь/виправдовуюсь, ні, це лиш констатація фактів адже попереду ще марафони...

Igor написав(ла):
По статистиці видно, що десь на пиво забігав між 30 і 35 км
На 30 км, в зяв’язку з тим, що я нічого не закидував в топку окрім звичайної води у мене впав рівень цукру і сили почали мене покидати. Я став білий як смерть, зір став тунельний, почало морозити, ноги стали кам’яними. Я приймаю рішення перейти на швидку ходьбу і за той час поповнити  організм швидкими вугливодами (банани, апельнинами, солодкий сироп). На 33 км в мене знову з’являються сили і я продовжую бігти до «псевдофінішу».

Igor написав(ла):
 А результати десь є?
Дик ж Спайкі лінк дав вище. Продублюю Valeriy Rukavishnikov та Vladimir Khanas

P.S. «Псевдофініш». Марафон складався з 13 кругів, на 12 крузі я шось собі прогнав і подумав це вже фініш. Прибіг на фінш мені вручили медаль, я неспіша іду до Вови, він мене вітаєє, ми ше собі шось там базікаєм, потім я йду до суддів шоб взнати свій точний час а вони мені кажуть, у вас здається ше одне коло. Короче, ми ше 2 хвилини розбиралдись з суддями бігти мені чи ні, в результаті потративши десь 4 хв я біжу ще на одне коло. Ви собі не уявляєте який це облом, але намотавши соплі на кулак я похерачив доводити діло до кінця. Ось така оказія зімною трапилась.
P.S.S. А ось яка оказія тарпилась з нашим Вовою Jokingly хай він розкаже сам. Goof

ПовідомленняХанас © 23.03.14 20:11:17    

Насамперед вітаю вас (Zippа, AiRа і Олександра) із першим марафоном а також із третім розрядом!!! Clapping

Zippo написав(ла):
адже попереду ще марафони...
Тепер ти вже маєш можливість не тільки в марафонах виступати а також вже можеш себе випробувати в ультрамарафонах (100 км., 6 і 12 годинних забігах.)

Zippo написав(ла):
А ось яка оказія тарпилась з нашим Вовою  хай він розкаже сам.
Хоч організація цього марафону була досить суперова Good, але нажаль вони не передбачили одну маленьку але досить ВАЖЛИВУ деталь Mad.

Zippo написав(ла):
на старті я наївся халявних печенюшок з чаєм які мені потім стояли підгорлом.
Перед старом я також з’їв пару штук печень з чаєм (хоч ще сам говорив, що не перевірений продукти перед стартами краще не експериментувати на собі перед бігоб Twisted Evil...). Спочатку було всьо добре, але пробігши чотири круга в марафонському забізі Runner в мене почало живіт крутити Surprised. Так як ще живіт не дуже сильно «воював», то вирішив ще не забігати в туалет (а вдрух помилковий виклик), а пробігти ще пару кругів. Але біль в животі чим раз, тим більше збільшувалась Evil or Very Mad. Домучивши до 10-го кола я забіг в біотуалет. Зробивши там справу від якої мені відразу стало лекше Allakh, я аж тоді зрозумів що я попав... бо оглянувши там всі куточки я не міг знайти папір туалетний, БО ЙОГО ТАМ НЕ БУЛО Twisted Evil. До такої ситуації я звичайно не був готовий Unknow. Оглянувши свої кишені, я нажаль там також не знайшов паперу, там лише був мобільний телефон і повязка на голуву Surprised. Ось так мене повязка виручила у досить складний момент... Після туалету бігти стало лекше Dance, але пробігши пів кола почали ловити мене корчі на ногах Wall... Але так як я йшов на свій особистий рекорд New russian, то вирішив всеж-таки нездаватись...Invalid

Igor написав(ла):
 А результати десь є?
Офіційні результати змагань з 5-того Одеського Марафону/півмарафону «Самоперевершення»
Сторінка 2 з 4
назад  1, 2, 3, 4  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU