Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Батька Zippo с ДН!!!

назад  1, 2, 3
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Привітання з досягненнями, ДН та святами Сторінка 3 з 3
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняHoks © 24.03.13 11:29:03    Батька Zippo с ДН!!!

Агов! Вітаємо батька екстрімівського руху у Львові — вельмишановного Зіппо! Very Happy  Very Happy

Друже, я казала і кажу, що багато речей не відбулося б у Львові, якби не ти. Clapping Clapping Clapping Не дочекаюсь, що буде далі — Гімалаї, Альпи, Перу, Африка!!!

Тому будь!!! Yahoo Ми тебе таким, який ти є любимо! Drink Drink Drink Drink
ПовідомленняРейдер © 25.03.13 11:22:00    

Трошки запізнився — вітання!!
Веселощів, екстриму і нових вражень!! Drink
ПовідомленняStellz888 © 25.03.13 11:44:37    

Вітаю з Днем Народження!  Дозволь побажати міцного здоров’я, успіхів, усіх гараздів та щоб приязне відношення долі завжди супроводжувало у всіх починаннях та справах!
ПовідомленняLeona © 25.03.13 16:00:10    

Але ж добре погуділи  LOL  Crazy  Drink

ПовідомленняVova © 25.03.13 21:24:49    

Вітаю Старина!!!  Drink  Drink  Drink  Drink  Drink
ПовідомленняGorihovnet © 25.03.13 22:01:21    

Вітаю!!! Щістя, здоров’я і много літ прожити!!!
ПовідомленняVitalik-ataman © 25.03.13 22:06:29    

Батьку, з днюхою, бажаю досягти майстерності у польотах і не зупинятись на досягнутому! Людина, якій багато людей з усієї країни завдячує знайомству з багатьма друзями та новим пригодами, РЕСПЕКТ New russian
Парашутист, вейкбордист, парапланерист, дельтапланерист, спелеолог, мандрівник, аквалангіст, роупджампер, сноубордист, капітан, та Стівен Спілберг у одній особі!!!

ПовідомленняLordLucifer © 25.03.13 23:08:13    

можна і пізно, ніж ніколи Goof
ВІТАЮ! Drink
вчора не міг, бо відвідував Буковель Embarassed
«щістє, здровля і всього найкращого у життю» Twisted Evil
не буду тут оригінальнічати LOL

ПовідомленняZippo © 26.03.13 12:25:47    

З деяких привітань поржав, ги Sarcastic hand Як кажуть «ні в якій іншій день не почуєш про себе стільки брехні, як на день народження» Embarassed
Радий хто прийшов, розчарований хто не прийшов, адже в клуб 30-літніх вступаєш тіки раз.

P.S. Не такий страшний той клуб, як його малюють. Під скрипи колін, намотуючи соплі на кулак, я сьогодні пробіг 2:03:41 блеать!

ПовідомленняRom4uk © 26.03.13 12:50:13    

Валєрка і я тебе вітаю. Вибачаюсь що з запізненням але ліпше пізно ніж ніколи. Бажаю тобі  
1. Параплан
2. Підвіску
3. Дайв споядження.
і шоб це все прийшло до тебе в ціьому році. А далі буде далі Smile. (З мене лотерейник квиток у книжці) Smile
І крепкого Здоровячка.
ПовідомленняANGELo © 26.03.13 13:40:08    

Zippo написав(ла):
З деяких привітань поржав
ага  Very Happy

Zippo написав(ла):
ні в якій іншій день не почуєш про себе стільки брехні
та є ще один такий день, але тоді вже всьо пофіг... Crazy

Zippo написав(ла):
розчарований хто не прийшов
не вартує Acute

Zippo написав(ла):
адже в клуб 30-літніх вступаєш тіки раз.
то фігня. Зате з клубу 16-річних жіночки не виходять поки не посивіють... Lipsrsealed  Laughing

Zippo написав(ла):
Під скрипи колін, намотуючи соплі на кулак, я сьогодні пробіг 2:03:41 блеать!
як каже мій батько «З дуру можна і ...3 години пробігти»  Cool
Вітаю! Гідний початок мужчини середніх літ (нас все більше). Я стіко не зможу.  Crazy

Сторінка 3 з 3
назад  1, 2, 3

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU