Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Батька Zippo с ДН!!!

1, 2, 3  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Привітання з досягненнями, ДН та святами Сторінка 1 з 3
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняHoks © 24.03.13 11:29:03    Батька Zippo с ДН!!!

Агов! Вітаємо батька екстрімівського руху у Львові — вельмишановного Зіппо! Very Happy  Very Happy

Друже, я казала і кажу, що багато речей не відбулося б у Львові, якби не ти. Clapping Clapping Clapping Не дочекаюсь, що буде далі — Гімалаї, Альпи, Перу, Африка!!!

Тому будь!!! Yahoo Ми тебе таким, який ти є любимо! Drink Drink Drink Drink
ПовідомленняANGELo © 24.03.13 12:29:04    

Very Happy Shocked Ну Оксана ти і викопала таку фотографію. Пам’ятаю ті часи.
Тримаю кулаки за успіх та фортуну. Здоров’я, щоб не здавало та тримало в тонусі.
Справжнє — це найкраще.

ПовідомленняSpike © 24.03.13 12:35:24    

Happy Birthday, Mr. President. Вітаю Валєрянич, щастя ото тобі, здоровля, щастя, здоровля. Drink  Clapping

І бажаю тобі вже зносити ці брюки на різноманітних заходах, польотах, сплавах, подорожах і т.д. ...  Very Happy  Goof
Будь вірним собі, крокуй до мети. Агонь

ПовідомленняVictor SV © 24.03.13 12:45:32    

Приєднуємось до привітань,  Drink  нехай все заплановане здійсниться
Будуть колєгі то буде і ровер і новий костюм на пасху  Drink    Успіхів у всіх починаннях
Повідомленняdashka-star © 24.03.13 12:49:43    

C Днем Рожденья!  Drink
ПовідомленняSuzi © 24.03.13 12:54:28    

Ото юбіляр нарісовався Cool ХЕППІ БЬОЗДЕЙ!!!! Clapping Clapping Clapping
Шальоне серце клубу Dance
Складно уявляти поїздки без славнозвісного «Зіппо ФМ» Goof
Залишайся собою і хай весь світ зачекає Crazy
Найкращі побажання, о путєводная звєзда заблудших овець Allakh

ПовідомленняProgektor © 24.03.13 13:13:50    

Вах — Вах-Вах !!! яка подія в житті нашого клюбу Surprised ! Мої вітання щиросердешні, бажаю мОцного здоровя, нових шалЬоних ідей які прострілюють в твоїй голові, багато подорожей і мОцних нервів Evil or Very Mad (при організації будь-яких заходів вони завжди не завадять). Будь таким як ти є — бо таким ми тебе і памятаємо. Clapping П.С. Барежи печінку Drink
ПовідомленняGenyk © 24.03.13 13:21:51    

Вітаю з Днем Народження! Бажаю, щоб на здійснення твоїх мрій/проектів у тебе завжди вистачало вічнозелених $$ (щоб прес був не тільки на животі, а й у кишені), щоб весь мільярд твоїх друзів і знайомих завжди тебе підтримував, міцного здоров’я, ну і звичайно ж, бажаю, щоб кохання тебе постійно переслідувало! Дякуємо твоїм батькам за мега-позитивного сина-екстремала!

З.І. вітаю всіх нас зі Днем Народження нашого Бацька! Ю-ху  Yahoo гуляй, Країно!
ПовідомленняBeskaBo © 24.03.13 13:29:38    

ВІТАЮ!!!
Приєднуюсь  до  вище сказаного і бажаного!!!
Втілення «Наполіонівських» планів і шоб підчас їх втілення в жинь хватало і здоровя і наснаги !!!!
З Днем Народження «КеП»
ПовідомленняVanDik © 24.03.13 13:35:22    

ВІТАЮ!!! Всього тобі найкращого та міцного здоров’я! здійснення всіх мрій! а ми попри тебе... Smile
ПовідомленняRobinzon © 24.03.13 14:00:52    

О, так: прогнано хмари з небокраю, ясніє щит сніговий роз’яреного березня, який вібдбиває в небо пишнопроменистість тридцятиліття Pater Zippo Valeriani Extremeus!!!
З державним святом, Львів Екстрім Клуб! З днюхою, Валера! Drink Yahoo
ПовідомленняSpawNTnT © 24.03.13 14:06:17    

Приєднуюсь до вище сказаного.Clapping Міцного здоров’я, витривалості і фарту, вірних друзів. Гарних і вдалих закінчень, у всіх твоїх починаннях. Drink Будьмо Yahoo Радий що знайомий з тобою Drink
Экстрим — это образ жизни... а жить... неостонавливаясь... рискуя... беря от нее все... вот что нужно... по твоему телу разливается блаженство... в крови поднимается уровень адреналина... все становиться возможным....
ПовідомленняNattka © 24.03.13 14:10:51    

Здоров’я тобі і наснаги до всього за що ти берешся! І шоб було то всьо з ким розділити. Drink
ПовідомленняLyubko © 24.03.13 14:37:35    

Шановний і шанований усіма нами Валерій Іванович! Вітаю тебе з народженням! Не вдалу ти вибрав погоду, але ти завжди як сніг на голову і на щасття, в хорощому розумінні. Ти приклад для молоді і як приклад, щоб тобою захоплювались. Тримай марку, будь здоровий і ми ще не раз порадіємо твоїми досягненнями! Хай щастить!
ПовідомленняBlumchen © 24.03.13 15:05:15    

вітаю!
Drink
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Привітання з досягненнями, ДН та святами Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 3
1, 2, 3  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU