Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Закопане — реальніше не буває!

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Лижі / Карвінг / Скіборди / Твін-тіпи / Беккантрі / Телемарка / Спідрайдінг Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняBOPOH © 05.03.13 12:39:53    Закопане — реальніше не буває!

Народ привіт. Інформація для всіх, хто коли-небуть планував чи планує ще поїхати на лижі в Закопане.
Був там два тижні тому, тому інформація є цілком актуальною.
Багато питань по цій поїздці завжди виникає. Але одне найбільше, що турбує кожного пересічного українця — так це, чи дійсно там так все дешево. І відповідь одна і однозначна — ТАК! І це є цілком доступно для українців. Звичайно цей сезон вже майже закінчився, але на наступний рік можна самим зорганізувати собі поїздочку. При цьому не переплачувати за різні там трансфери, за путівки, а все зробити самому.
Для цього вам потрібна віза, забронювати номер (не обов’язково), добратись до Кракова (де можна також гарно провести час) і далі на Закопане.

Щоб тупо не копіювати статтю, детальна інформація покрокова, що і як робити.
Можливо з вас хтось вже був там і може щось додати своє.
Як на мене, ця тема є цікавою і цілком заслуговує на існування. Адже нам постійно хтось намагається продати якийсь продукт, а тут все написано (і можна бубло б продовжувати) про самостійну подорож в Закопане.
ПовідомленняVanDik © 05.03.13 13:24:00    

BOPOH написав(ла):
Як на мене, ця тема є цікавою і цілком заслуговує на існування

Good Якось треба спробувати наступного року
ПовідомленняReaveR © 05.03.13 17:09:49    

Десь 3 тижні тому був у Закопаному, їздив на свому авто. Дуже сподобалась природа та і взагалі дуже красивий курорт з дуже привітними людьми. Щодо цін, то не зовсім так вже і дешево там. Звичайно дешевше ніж на Буковелі, але не на дуже багато. Ми знімали тримісний номер в деревному будиночку за 30 євро/доба з трьох (Це дешево!) Поїсти там може бути і дешево і дорого, залежить де харчуватись (ближче до центру ціни ростуть), але все-рівно не порівняти з букою (в нас деруть не реальні гроші нізащо). Єдине, що неприємно здивувало, так це ціни на підйомники. Ми піднімались на саму вершину хребта на підйомнику типу кабіни і ціна за один підйом — 40 злотих! Як на мене тут вони трохи з ціною перегнули. Хоча з іншої сторони ти піднімаєшся на вершину 1850 м над рівнем моря, де очам відкривається неймовірний краєвид.
Одним словом, я був дуже задоволений і обов’язково поїду туди ще раз, але вже мабуть без авто (по дорозі назад була страшенна пробка довжиною мабуть в 2 десятки кілометрів, прийшлось об’їжджати ледь не полями, аби не стояти в заторі).

Кого цікавлять фото з самої вершини хребта, ось мій альбом в контакті.

Загальне враження від курорту — 5/5. Всім рекомендую! Якщо комусь потрібна інфа про те, як туди добратись і де краще зупинитись, пишіть, постараюсь допомогти.

ПовідомленняBOPOH © 05.03.13 17:48:12    

Цитата:
Єдине, що неприємно здивувало, так це ціни на підйомники. Ми піднімались на саму вершину хребта на підйомнику типу кабіни і ціна за один підйом — 40 злотих!

Ну ми замість того, каталися на Поляні Шимашковій 1400 м, крісельні підйомники 6 місць, з накриттям — 90 злотих за весь день — це 240 грн. В кінці коли поздавали, спорядження, пішли ше катнулися вгору і в низ (та сама екскурсія —за неї поляки ще додатково беруть, якщо без спорядження, але якщо у вас карточка на весь день можете сміло катнутись — українська натура)).

А ціни на підйомники там дешеві, така ціна тільки на Каспровий верх (правильно?). Але 100 грн. за таке вважаю +− адекватною ціною.
ПовідомленняReaveR © 06.03.13 9:58:25    

BOPOH написав(ла):
Каспровий верх (правильно?).

Так, це на Каспровий верх. З висотою я трохи помилився, там не 1850, а 1989 над рівнем моря. А, і ще згадав, що підйомник кабінка на Каспровий верх коштує 40 злотих, але лише за підйом, якщо ж хочеш і спуститись, то ще + 10 злотих, виходить 50 в сумі. Все такти, думаю трохи за дорого. Але це вже суб'єктивне.

ПовідомленняBOPOH © 06.03.13 10:58:46    

Враховуючи всі плюси, які дає відпочинок в Закопаному, одна екскурсія за 100 грн. (яка є не обов’язковою) — здається дрібничкою! Smile

Цитата:
я був дуже задоволений і обов’язково поїду туди ще раз
от і я про це Ski Ski Ski

Цитата:
Кого цікавлять фото з самої вершини хребта, ось мій альбом в контакті.
Переглянув фото — бомба! Вони тих грошей вартують!
ПовідомленняSuzi © 06.03.13 12:07:51    

Дуже цікава ідея з такою поїздочкою!
Дякуєм за інформацію Clapping Фото справді вражаючі!
А можна якось підсумково по бюджету? Ну, наприклад, отакі сфонаря взяті цифри: 3000 грн/10 днів. 500 проїзд, 1000 проживання, 700 катання, решта — харчі, сувеніри і т.д.  
Дякую!

ПовідомленняBOPOH © 06.03.13 12:50:59    

Поїздка на двох: Виїхали 14.02.2013 року 22:00 — приїхали 17.02.2013 23:00 +−

1. 600 грн. прямий автобус в Краків
2. 38 злотих маршрутка в Закопане (100 грн.)
3. 6 злотих маршрутка в Закопаному до готелю (15 грн.) сніданки включено
4. Готель заброньовано 340 злотих дві ночі — 900 грн.
5. Спорядження по 30 злотих, 60 — 158 грн.
6. Спуски на двох на весь день по 90 злотих, 180 — 477 грн. (по 238грн.)
7. Таксі до автовокзалу назад 26 злотих — 68 грн.
8. Автобус Закопане-Краків — 40 злотих — 106 грн.
9. Поїзд Краків-Перемишь — 84 злотих — 222 грн.
10. Атобус Перемишль—Медика — 7 злотих — 18,50 грн.
11. Автобус Шегині—Львів — 46 грн.
Отже разом 2710,50 грн.
Їжа — не рахую, там можна купувати в магазині, готувати самому, їсти в перекусочних, в ресторанах — хто як хоче.

Якщо їхати автомобілем — виходить дешевше, адже 4 місця мінімум. Хоча, як казав ReaveR є свої мінуси
Цитата:
обов’язково поїду туди ще раз, але вже мабуть без авто (по дорозі назад була страшенна пробка довжиною мабуть в 2 десятки кілометрів, прийшлось об’їжджати ледь не полями, аби не стояти в заторі).
але я думаю раз на раз не попадає
ПовідомленняSuzi © 06.03.13 12:59:12    

О, велике спасибі! Drink
Затори заторами, але коли ти мобільний і не привязаний до громадського транспорту — що може бути краще Smile

ПовідомленняBOPOH © 06.03.13 15:00:50    

Цитата:
О, велике спасибі!
Будь ласочка Wink звертайтесь

Цитата:
не привязаний до громадського транспорту — що може бути краще
Погоджуюсь, автомобіль — це свобода! Хочу туди — хочу сюди. Навіть ReaveR казав, що довелось об’єжджати, а якби був на громадському транспорті — прийшлося би чекати.
ПовідомленняVanDik © 06.03.13 15:34:48    

Ще потрібно додати витрати на візи...

Доречі цього року побував нарешті на Драгобраті, краєвиди чудові (Говерла, Петрос)! По цінах:
— дорога Львів-Ясиня (Рахівським) біля 35 грн, + на банду (8 чол.) брали бобік до ур. Драгобрат — 25 грн/чол. Назад так само.
— по спусках: чим більше, тим дешевше, в середньому 7–8 грн/спуск;
— все житло під горою, ми домовились за 200 грн/чол зі сніданками та вечерями;
— сауна 150 грн/год;
— харчування приблизно коштує як в Славську.
Гора цікава, збоку лісок, найвища точка — г. Стіг (1704 м.), проте можна замовити ретрак на г. Близниця (1883 м) для фрірайду. Раджу побувати, головне погоду зловити Smile
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Лижі / Карвінг / Скіборди / Твін-тіпи / Беккантрі / Телемарка / Спідрайдінг Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU