Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

На велосипеді круг землі! допоможем?

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Мотоцикли / Велосипеди / Скейтборди / Флоуборд / Сігвей / Ролики / Джампери Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняNapets © 03.03.13 17:50:02    На велосипеді круг землі! допоможем?

Ідея Х від Nescafe «Назустріч Сонцю»

Цитата:
Вы все, друзья, знаете как я хочу пройти кругосветку!
Другого такого шанса у меня может и не быть, поэтому я взываю к вашей помощи! Я могу выиграть только с вашей помощью!

Что необходимо?
Ввойти на сайт через вконтакте или фейсбук и проголосовать! Голосование продлится до 30 апреля! Сейчас могут голосовать все, а в финале только жители Украины!
Буду безгранично рад, когда вы поделитесь новостью со своими друзьями и вместе проголосуете!

У кінці 2013 року на найвищій вершині українських Карпат — Говерлі, заплановано старт беззупинкової навколосвітньої одиночної велосипедної експедиції «Назустріч Сонцю». Суть ідеї в тому, щоб обігнути земну кулю назустріч Сонцю, із заходу на схід, через території 50-ти країн, по видатним історичним та природним місцям планети. Маршрут проходитиме по 5 материках, і включатиме в себе певний відрізок країною, та сходження на її найвищу точку (вершину). Загальна довжина приблизно 100 тисяч кілометрів. Весь проект присвячується моїм дітям, зокрема синові,якому я обіцяв подарувати навколосвітню подорож. Частину шляху я планую проїхати з ним. Під час подорожі буде зніматись фільм та вестися блог. Подорож буде описана в книзі.
Загальний термін подорожі — три роки.

Google Plus — Iurii Zaika
ПовідомленняFistashka © 03.03.13 18:12:45    

успіхів на шляху до мрії!
ПовідомленняGorihovnet © 07.03.13 7:43:52    

Ідея крута  Good .... удачі +1.
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Мотоцикли / Велосипеди / Скейтборди / Флоуборд / Сігвей / Ролики / Джампери Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU