Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Перший раз в перші 30-ть :D Hoks, Happy Birthday!

1, 2  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Привітання з досягненнями, ДН та святами Сторінка 1 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняLea :) © 01.03.13 6:06:45    Перший раз в перші 30-ть :D Hoks, Happy Birthday!

Вітаю кохану сестричку з Ювілеєм !!! PrevedDrink
Щира, відверта, позитивна, розумничка і красунька!!! Бажаю тільки примножувати в собі ці якості (ну, крім краси — того не відбереш!! Angel) і бути в гармонії із собою!!
Love ya, sis !!! mmmmmouah! Rose Rose Rose Kiss

ПовідомленняVictor SV © 01.03.13 7:07:11    

Моя тоже вітать, здоров’ячка, позитиву, оптимізму, гарного настрою, хороших друзів, гарної погоди Smile..... Drink
Ну що тут ще скажеш??? Дівчина весна Rose Rose
ПовідомленняLucky © 01.03.13 7:36:04    

Оксанка, дуже-дуже сильно вітаю!!! Clapping Clapping Clapping
Здоровжячка тобі і оптимізму цвісти і пахнути!  
За твої 17!
Rose  Rose Rose Rose Rose Rose Rose Rose Rose Rose Rose Rose Rose Rose Rose Rose Rose Kissing

ПовідомленняHoks © 01.03.13 8:16:07    

Да-да, за мої 17 Very Happy Very Happy Very Happy Прошу тему відредагувати і написати «перший раз в перші 17» Very Happy Drink Drink Drink
ПовідомленняFistashka © 01.03.13 8:34:06    

Ксеню за твої «....надцять»!!! Хай все вдається у всіх сферах і навіть більше! Весни у серці, тепла та сонечка!
І багато нових цікавих шляхів пройти.
Будь!

ПовідомленняANGELo © 01.03.13 8:47:49    

Вітаю!
Ти щаслива — тож і залишайся нею. Непереможної віри в себе та свої можливості!  Drink  Clapping  Rose  Rose  Rose

ПовідомленняLyubko © 01.03.13 9:09:33    

Вітаю Оксанка! Знаю тебе, від коли знаю клуб. А скільки разом провели цікавих мандрівок і щоразу з тобою цікаво. Не даремно ти вибрала собі для народження перший день весни. Весна — це ти! Rose  Rose  Rose
ПовідомленняZippo © 01.03.13 9:20:00    

Я прото обожаю цю упоротую Clown З днюшкою коза Angel-devil Drink

P. S. Очки ннада?Dance

ПовідомленняGallinka5 © 01.03.13 9:24:34    

Унікальна, позитивна, найсвітліша — вітаю тебе, сонечко! Нехай всі твої найпотаємніші мрії в цьому році обов’язково здійсняться Rose  Rose  Rose  Kiss
ПовідомленняVov4ik © 01.03.13 11:08:07    

З днем народження Ксюха! Щастячка тобі безмежного, здоровячка міцного і море позитиву!!! Drink  Rose  Rose  Rose
ПовідомленняBlumchen © 01.03.13 11:09:14    

Вітаю Оксанко!!!!
Посмішок, сонячного настрою та веселих ідей!
Щаслива та усміхнена — асоціації, які виникають при згадуванні тебе Smile
Rose  Rose  Rose
ПовідомленняSuzi © 01.03.13 11:12:30    

Ваааах яка тут юбілярка  Angel
Я не перестаю тобою захоплюватись ! Ти просто неймовірна! Суцільний позитив, добро.. ти — СВЯТО! Clapping Clapping
Так тримати!
Многая літ!
КОХАННЯ!!! Отож пощастить комусь з такою нареченою.. Мммм
Будь щаслива!!!!

ПовідомленняG@vchiK © 01.03.13 11:59:01    

Оксанка! Вітаю Тебе!  Rose  Rose  Rose

Victor SV написав(ла):
Дівчина весна

Цілком погоджуюсь Good
Весняного настрою тобі, незважаючи на погоду Wink

ПовідомленняRobinzon © 01.03.13 12:11:54    

Окса вітаю! Доєднуюсь до поголовного обожнювання тебе! Феєричного свята Yahoo !
ПовідомленняLeona © 01.03.13 12:23:54    

Пригадую фонтан в центрі міста, вечірній Львів і нашу першу зустріч в сяйві ліхтарів... Я зустріла Оксанку коли їй було стільки ж як мені зараз Rolling Eyes. На той час я дивилась на неї як на одного з богів Львів Екстрім Клубу Very Happy. Думала, крута чувіха, парашути, AFF, всі діла New russian. Навіть признаюсь, трошки тебе боялась LOL. Не віриться що вже стільки часу пробігло, стільки подій відбулось, для мене це все ніби було вчора Crazy. Головне те, що ти для мене і лишилась крутою чувіхою, і мало того, стала рідною людиною, без котрої не уявляю і не хочу уявляти Екстрім клуб.
Вітаю, Ксенько! Всіх тобі благ в житті, сонця в душі, здоров’ячка в тілі і талану!!! Yahoo Yahoo Yahoo Yahoo Yahoo
Rose Rose Rose Rose Rose

Что мне снег что мне зной
Что мне дождик проливной
Когда мои друзья со мной Crazy Crazy Crazy

Сторінка 1 з 2
1, 2  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU