Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Сплав по Чорному Черемошу 9–12.05.13

назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Яхтінг / Рафтінг / Катамаранінг / Каякінг / Байдарки / Сплави Сторінка 8 з 10
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняANGELo © 01.03.13 1:41:42    Сплав по Чорному Черемошу 9–12.05.13

«Снує одвічну пісню Черемош, а її відгомін западає в дув наповнюючи почуттями, яких не змити хвилями часу...»
Пільгук Іван, повість «Пісню снує Черемош»

Перша ніч весни!  Yahoo
І ми розпочинаємо набір спраглих та охочих до адреналінового сплаву Чорним Черемошом, який традиційно проходить гарячими травневими вихідними, та новим незвіданим маршрутом для нас по Черемоші до с. Вижниця.

Дата проведення традиційного сплаву / катамаранінгу: 9–11 травня 2013 р.
Дата проведення сплаву до Вижниці: 12 травня 2013 р.

Місце проведення та табір: наш табір буде знаходитися на приватному подвір’ї в с. Дземброня. Чудовим орієнтиром табору є кілометровий стовпчик з цифрою «8» від повороту в с. Ільці та прапори нашого товариства. З цього місця ми будемо готуватися, вибувати на сплав, та прибувати з фінішу.
Безпосередньо на створеній карті (Google Maps) ви можете побачити місце табору (червона ділянка), маршрут традиційного сплаву (синій колір), та шлях добирання автотранспортом зі Львова до самого табору (зелений колір).

Традиційний сплав, та пороги: ділянка на якій ми будемо сплавлятися має протяжність 8 км. Стартуємо від с. Зелене та фінішуємо в с. Красник. Задоволення та адреналін вам принесуть славні, та знайомі фанатам Чорного Черемоша, перекати та пороги відомі як: «Дземброня», «Дідів лікоть», «Біла кобила», «Бистрецька шивера», «Гучок», «Гук».

Маршрут до Вижниці: розпочинаємо від нашого табору, і пливемо як справжні пригодошукачі до с. Вижниця, що у Чернівецькій області. На цьому маршруті більше, ніж 70 км справжньої гірської річки, ви окрім більшості вищеназваних порогів відкриєте для себе красу Буковини. Ви пропливете по місцях де кожний камінь дихає легендою, де річка завертає, щоб відкрити вам красу гордої самотньої скелі на березі бурхливого Черемошу. Ви побачите Криворівню як мало хто бачив, і можливо персонажі «Тіней забутих предків» постануть перед вами серед полуденної спеки. Ви не повірите як поєднається Біле та Чорне. Можливо і вам Черемош наспіває «Червону руту», як і наспівав він Володимиру Івасюку. Ніколи Сокільська скеля не змусить вас захопити подих так як на Черемоші. ...А ще ви бачили як гори цвітуть, та прокидаються зі сну?
Список спецкоманди:розгорнути

Забезпечення спорядження для сплаву:
  • від нас: спорядження для сплаву вам видається в таборі перед посадкою в автобус, та повертаєте його в такому ж вигляді після повернення в табір. Це є період в якому відповідальність за спорядження несе особисто кожний. У особисте спорядження входить: захисний шолом, рятувальний жилет, костюм захисний від бризок (куртка та штани), весло.
  • від вас: єдине, що від вас вимагається — це взуття, в якому не буде шкода залізти у воду і яке тримається на нозі. Оптимальний варіант — це неопренове взуття для водних видів спорту. Але цілком нормально будуть і літні сандалі, чи будь-яке інше взуття, яке не злітає з ноги самовільно. Хто має свій, або має можливість взяти в оренду/позичити, неопреновий костюм — буде лише плюс вам. По бажанню можете взяти рукавиці.

Проживання: ми забезпечуємо вам місце для намету та елементарні умови. Подвір’я є великим, та місця вистачить всім.
Якщо у вам немає необхідного для туристичного проживання в наметі, тоді у нас ви зможете взяти в оренду Terra Incognita Toprock 4, теплий спальник Terra Incognita Pharaon 400 (−18 −10 +15), карімат виробництва Іжевського заводу (1508 — 66 кг/м³) та палаткомісце. Вартість комплекту (палаткомісце, спальник та карімат) — 25 грн/доба.
Для особливо вибагливих, чи сім’ям з дітьми, є можливість поселитися у будинку знімаючи кімнату. Всього є 4 кімнати: 2 кімнати на 2 особи, та 2 кімнати по 4 особи. Вартість становить 50 грн за добу з особи. Є душ. Його вартість становить 15 грн.

Харчування: повністю автономне. Ми забезпечуємо наявність кип’ятку та місця для прийому їжі.
В господині можна буде замовити харчування, змушений сказати дуже смачне та поживне, за такими розцінками: сніданок та вечеря — 30 грн., а обід — 35 грн.

Добирання: при достатній кількості бажаючих буде замовлено приватний автобус, який привезе та відвезе у визначений нами час. Про попередню згоду на замовлення автобуса, будь ласка, повідомте в заявці. Орієнтовно вартість буде складати 250 грн. з людини (туди/назад). При погодженні замовлення автобуса необхідно буде внести завдаток. Подробиці згодом.
Якщо будете їхати автомобілем, то у вищенаведеному посиланні на карту, ви зможете подивитися маршрут.
Добиратися самостійно доцільно так: потягом Львів—Івано-Франківськ. З Івано-Франківська прямуєте автобусом який їде за маршрутом «Івано-Франківськ — Верховина» (автостанція у Івано-Франківську знаходиться біля залізничного вокзалу). Зійти з автобуса у с. Ільці біля повороту в напрямку с. Зеленого та с. Шибеного. І прогулюючись та милуючись краєвидами пройти 8 км. до нашого табору. Якщо вас є 4–5 людей, то можливо буде резон дістатися з самої Верховини до табору на таксі, вартість якого орієнтовно складе 150 грн за машину.
Розклад та вартість квитків на потяг ви зможете дізнатися у довідковій нашої славної залізниці.

Медія:
Кращими за рекомендації є наші фото сплавів по Чорному Черемошу за 2012, 2011, 2010, 2009, 2008 роки.
Хроніка наших пригод у відео «Тест-драйв», класика з «Черемошу ’09», та рідкісні кадри «Черемош ’08».

Вартість:
Традиційний: залишається як і минулого року — 250 грн. за сплав. Другий та кожний наступний — 150 грн. Для членів клубу — 200 грн. та 100 грн., відповідно.
До Вижниці: вартість складає 500 грн. Обов’язкова умова — завдаток у розмірі 150 грн.
a) Як сплатити завдаток: розгорнути
b) Умови завдатку: розгорнути
Кількість днів перебування в таборі немає значення.
У вартість входить оренда спорядження, забезпечення транспортом сплаву, проведення сплаву, оренда подвір’я.

Як приєднатися:
1. Усвідомлюємо всі можливі умови, ризики, вимоги, які подані в даному тексті, а також ті, що можуть виникнути безпосередньо під час заходу, які неможливо передбачити. Подаючи заявку на участь у заході ви автоматично погоджуєтеся зі всім поданим (умови, ризики, вимоги, правила, інформацією і т.д.) у тексті повідомлення, і навіть з тим про, що ми можливо забули написати, але можемо сказати.
2. Занотовуємо та розуміємо, що: розгорнути
3. В даній темі висловлюємо своє бажання прийняти участь у традиційному, чи сплаві до Вижниці, повідомивши при цьому, за зразком:
Цитата:
Буду я, і також мої друзі/знайомі/дружина/дівчина: (імена)
Числа: (з такого числа по таке)
Спорядження: намет (є/немає), спальник та килимок (є/немає), вільні місця в наметі (стільки-то місць/немає)
Добиратися буду: (автобусом/автомобілем/потягом/літаком/автостопом/лісапєдом/не знаю...)
Час прибуття до табору: орієнтовно (година така-то)
Додаткова інформація (за потребою): (можу дихати під водою/храплю як дємон/батько-герой/сексуальна орієнтація/боюся води/і т.д.)
Наголошую, що обов’язково заповнити поля у власному профілі, включно з телефоном. Це є умова.

Телефонуйте при виникненні питань Валерію (Zippo) 0506687717, Любомиру (Lyubko) 0677218189, чи Сергію (ANGELo) 0981533595.

УВАГА! Додаткова інформація.

Традиційний сплав буде відбуватися лише 2 дні — 10 та 11 травня. Сплав до Вижниці — 12 травня.

Вартість проживання в таборі (якщо буде хоча б одна ночівля) для тих хто не сплавляється складає 50 грн. Незалежно від того чи 1, чи 4 дні.

Замовлено автобус, який відвезе на місце сплаву зі Львова, та привезе назад до Львова.
Кількість місць: 26
Дата старту поїздки зі Львова: 10 травня вночі, у п’ятницю (годину уточню ближче до дати). Вночі у п’ятницю — це означає вночі з четверга на п’ятницю. Доба у нас, як і у всьому світі починається о 0:00 год. Себто коли пізно вечером у четвер стукне 0:00 год., то це означає, що вже п’ятниця. А то коли я це змушений був пояснювати третій людині підряд — це вже не було смішно.  Crazy
Дата виїзду з табору на Львів: вечір 12 травня, неділя.
Вартість поїздки в обидва боки: 250 грн.
Вартість поїздки в один бік: 125 грн.
Завдаток: 100 грн./люд. та 125 грн./люд. (ті, що в один бік). Як сплатити — подано вище в цьому повідомленні.
Список на автобус: розгорнути
Гарантією того, що ви будете їхати автобусом є завдаток.
Гарантією вашого здоров’я є виконання домовленостей, які ви озвучили на форумі, та в особистій розмові зі мною. Якщо ви не впевнені — краще не пишіть.
Якщо в тих, хто НЕ планував їхати автобусом, або раптово стали впевнені, змінилися плани та бажають їхати автобусом, то сміливо телефонуйте мені в будь-якій годині за інформацією. Думаю, що вільні місця будуть, оскільки меншого автобуса (18-22 місця) на даний момент немає.
ANGELo написав(ла):
О 0:01 год. (12 ночі) в п’ятницю автобус буде вас всіх чекати на зупинці, що прямо навпроти коня з Данилом. Автобус Еталон, такий няшного бєжєвого кольору з фіолєтовими полосками. Номерний знак ВС 3759 ЕА. Місць 26.
Нагадую, що означає вночі у п’ятницю:
ANGELo написав(ла):
Вночі у п’ятницю — це означає вночі з четверга на п’ятницю. Доба у нас, як і у всьому світі починається о 0:00 год. Себто коли пізно вечером у четвер стукне 0:00 год., то це означає, що вже п’ятниця.

крайній раз внесено зміни: ANGELo (03.06.13 7:54:36), редаговано 34 раз
ПовідомленняThcur © 15.05.13 10:45:36    

Progektor
А архів скачати вдалося? (він в 7z)
Повідомленняjohnny © 15.05.13 11:07:30    

В кого є  фото з 2-го дня сплавів?
ПовідомленняSpawNTnT © 15.05.13 11:14:39    

Всім привіт! Після 2-х тяхких днів «тренінгів» Twisted Evil на роботі, доліз до і-нету Very Happy Все було круто і чудово! Всім велике вітання і до зустрічі Drink Гітаристам — респект Good Фотки закину вечером! Постараюсь і відео залити Yahoo
Экстрим — это образ жизни... а жить... неостонавливаясь... рискуя... беря от нее все... вот что нужно... по твоему телу разливается блаженство... в крови поднимается уровень адреналина... все становиться возможным....
ПовідомленняLyubko © 15.05.13 20:35:51    

http://www.ex.ua/view/49222827
ПовідомленняSpawNTnT © 15.05.13 21:41:36    

Як ми застрягли, і вирвались на волю:

Экстрим — это образ жизни... а жить... неостонавливаясь... рискуя... беря от нее все... вот что нужно... по твоему телу разливается блаженство... в крови поднимается уровень адреналина... все становиться возможным....
ПовідомленняProgektor © 15.05.13 23:40:40    

Thcur не скачується архів, не появляється значок (емблема з застібкою), а прочто замість гього білий листок. В мене теж 7z прога на компі.

SpawNTnT — табаню, табаню

LOL  LOL  LOL  LOL

ПовідомленняThcur © 16.05.13 9:09:19    

Progektor
Дивно, спробував на іншому компі скачування почалося. Нічого ввечері залию на дропбокс.
ПовідомленняProgektor © 16.05.13 17:41:15    

І такссссс... Write два слова від мене. Embarassed  
Я довго чекав на цю подію, я вже блін локті кусав Crazy собі на ногах, так чекав коли вона буде — і ось сталося...
Зустрілись ми, всі хто мав їхати автобусом і рушили за пригодами. Приїхали зранку 7:50 приблизно, нас повідомили орги (з орками не плутати) що треба передягнутися і готуватися до першого заходу на рафт розпакувались, розклали палатки тоді вже готувались на сплав. Приїхали на старт маршруту, прослухали інструктаж (в нашій команді був батько Zippo. Hoks. Progektor (то я), подруги Іванка і Ася які вперше на такому заході, ніби нікого не забув).
Рушили 3-ми на воду з вигуками «Гайда за пригодами» Yahoo, попереду нас йшли ще 2 катамарана, чи то сили мало було в руках команди гребти, чи то довший час по кілька раз розповідав батько як себе вести на воді — одним словом ми доволі відстали від наших 2-х бортів Confused. І тут на нашому шляху через певний час зявився камінь на який ми напоролись бортом Stop стараннями нашої команди і з матами Zippo не виходило зійти бортом з того камня, тоді Zippo дав всім команду злісти з борту і зіштовхнути борт з камня, потім команда «застрибнули на борт». Одне діло було сказати а комусь не так то просто було то і зробити Dance2 . Запригнули не всі. Борт почав плисти на швидкій течії Sailboat, я був у воді і була Ася, її течія швидко понесла на своєму шляху спиною назад , я це швидко помітив Search sky, помітив також великий переляк за своє життя в очах дівчини Evil or Very Mad SOS Shocked, течія її несла все швидше і швидше, вона не могла ніяк зупинитися на якомусь підводному камені, вода їй хлюпала на рівні очей Diver, може й кілька раз вона її встигла і напитись — не знаю, я швидко рушив за нею по течії зберігаючи холоднокровність і оцінюючи всю сложность ситуації для Асі. Через момент я вже був біля неї і міцно тримав її біля себе, старався заспокоїти словами що все вже обійшлось і все буде добре. Згодом почали виходити по маленьку з води на берег, виявилось що в дівчини був втрачений кед на одній нозі і розірвані штани, напевно до якогось камня, на одному з колін. Почали обходити з одного берега на другий через місток до нашого борту. Радості Zippo Evil or Very Mad Shocked не було меж від даної ситуації — 2-є в воді, 3-є на борті, в Іванки в руках 3 весла Goof. Рушили далі. Згодом попередні борти і борти з інших міст повідомили що потрібно причалити до берега бо в даний час проводяться змагання інших команд Beee. На стоянці стояли біля 30хв. Рушили далі- пройшли Гучок потім Гук — води було мало в порівнянні з минулим роком, добрались до стоянки. Приблизно наш борт плив від початку до кінця з перервою — 1,5 год Погрузились. Приїхали в табір.
Наступив вечір. Почалось застілля і пянка з красномовними тостами «Бухать, Бухать, Бухаааааать» Drink Crazy Buck Компанія ввечері була просто бомбезна всі свої, і заводились нові знайомства, пісні під гітару гостей з Вінниці — море емоцій. Я почув шо мені вже добре і якшо я ше прийму 50 гр інвестицій — буду недвіжимость. Повалив спати.
Зранку було хижо, піздЦєц як хижо мені було Bo, сцуко знову зустрів свого далекого родича — дядька Бодуна. Хтось, не памятаю хто, побажав мені Доброго Ранку, це привітання я сприйняв з скляними очима і сильним непорузумінням цього побажання в голові. Ще чув що товаришам з Вінниці мішав всю ніч чийсь скажений Shocked храп, Сердекс казав що мав дике бажання поорубати того хто так храпів. То певно був Я Crazy

Після сніданку почали по трохи збиратися в похід на Піп Іван. Зібралися. До підніжжя гори всіх бажаючих доставили добрі люди на автомобілях. Почали підніматись. Перший сніх зустріли біля водоспаду. Йшли далі на все вище ще зустрічався в кількох місцях сніг і крокуси, які розляглися галявинами на травах.Піднялися на вершину, стали на 1год відпочинку, пообідали, насолоджувалися красою Карпат і життям.
Рушили після відпочинку до низу.
Робили час від часу зупинки щоб покататись на снігу на каріматі, а були і круті 2 чуваки які взагалі на своїх 2-х шпарили по снігуSki як на лижах до низу. Ще були зупинились щоб поплавати в мальовничому озерці яке було стаорене природою від талого снігу. Але то був бомбезний момент поплавати в ньому, це не передати словами, на дворі +25 °C, а вода крижана Happy. Добралися до табору також на автомобілях. ВВерері було знову застілля, але я сцуко вже не бухав, бо нуйого нахер! Ше мав 3 день спавлятись до вижниці. У вечері Angelo повідомив з широкою либою на рожі Very Happy Very Happy Very Happy що всі хто буде сплавлятись до Вижниці, підйом в 5 ранку, мля 5 ранку! Evil or Very Mad Пішов я спати, думав шо посплю, сцука, як мені не давали спати пісні під гітару, корови які своїми дзвіночками на шиї повідомляли про своє місцеперебування, з скляними очами я чітко тепер розумів Сердекса і його бажання Evil or Very Mad Twisted Evil Wall Drink Близько 3-ї заснув, прокинувся в 5-й.

3 день — сплав до Вижниці.
Поснідали, зібрались на воду, відчалили прямо перед подвірям табору. Помітно було що рівень води був вищий ніж 2 дні тому. Гучок і Гук було пройдено з великим захопленням від рівня води. Було кілька місць нашляху дебула мілина і була потреба вручну переносити борт через неї. Згодом стало відомо що на одній з таких мілин був пробитий борт катамарану Angelo з його командою і вони були змушені повернутися до табору. Продовжували сплав тільки 2 команди: Команда Lubka і Zippo. Позаду відкривалася незабутня панорама гір Смотрича і Чорногори вкрита білими шматками снігу. Було багато ше на нашому шляху місць де потрібно було переносити командою борт через мілину. Сонце шкварило наші тіла як дурне, кілька раз пірнав у теплі води Черемошу щоб остудитися. Ще на цьому шляху була ситуація де також потрібно було прикласти руки що б витягнути ше одну дівчину з води, але в цей раз не на берег а на борт катамарану Sailboat. За приблизними підрахунками  Lubka ми проплили 55 км, до 4 дня (так було про це нас попереджено — пливем до 4 год, скільки відстані б ми не пройшли Cool ) Завершили ми свою подорож біля с. Розтоки Чернівецької обл.
Назад нас забрав вже всім відомий автобус, який возив на стандартний відрізок сплаву. Їдучи до табору крепатура, жара і втома робили своє діло. Проїжджали повз Черемош Фест який проходив в с.Криворівня. До табору прибули втомленими і особливо я обгорівший на ногах, які від опіків сонці (бо був в шортах) терміново обробив мед.засобом. Перевдягнулись, перекусили і рушили автобусом на ЛЬвів.

П.С. Всім організаторам, всім учасникам і просто всім людям яких я зустрів за цих 3 дні — мега ВЕЛИЧЕЗНЕ ДЯКУЮ!!! Drink  Yahoo Yahoo Goof Це були неймовірні пригоди за цей проведений в Карпатах час. Всім дякую.        
П.С. 1 Завдяки отриманим опікам мав ще один вихідний день — понеділок Yahoo

ПовідомленняRoma G © 16.05.13 20:30:33    

Preved   Це був бомбезно-драйвовий відпочинок Yahoo Дякуємо організаторам і всім учасникам за чудових 3 дні проведених  в серці Карпат, в лоні матінки-природи!
P.S.  Progektor, Твоя розповідь просто вражаюча! І це я та добра людина,що сказав Тобі:"Доброго ранку!"
P.S. З нетерпінням чекаємо від Endry на фотки!
ПовідомленняANGELo © 16.05.13 22:01:04    

Roma G написав(ла):
З нетерпінням чекаємо від Endry на фотки!

Ага. Ендрю — чекаємо! Yahoo  Clapping
ЗІ: здається ти останній хто фото не виклав.  Unknow

ПовідомленняSerdex © 16.05.13 22:17:39    

Ще трохи фоток
http://www.ex.ua/view_storage/967481663923
ПовідомленняProgektor © 17.05.13 7:08:06    

Ше точно знаю шо Іванка, шо була зі мною тоже не виклала фото, ше може ше хтось є?  Acute
ПовідомленняSerdex © 17.05.13 8:18:48    

Progektor
Фотки виклані мною є фотками Іванки що була з тобою.
ПовідомленняSpawNTnT © 17.05.13 8:25:07    

Я ще не виклав Pardon  На обід закину Smile
ПовідомленняANGELo © 17.05.13 11:23:36    

Serdex написав(ла):
Фотки виклані мною є фотками Іванки що була з тобою.

Shocked ото загнув!
SpawNTnT,  Yahoo

Сторінка 8 з 10
назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU