Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Сплав по Дністру І к.с., 29.03–01.04.2013

назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Яхтінг / Рафтінг / Катамаранінг / Каякінг / Байдарки / Сплави Сторінка 10 з 10
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняANGELo © 09.02.13 19:39:16    Сплав по Дністру І к.с., 29.03–01.04.2013

Як перший сніг, та й пролітає зима у святкуванні Нового Року, Різдва, в поїздках то на екскурсію печеру «Млинки», то підняли шум і гам на лижному курорті Пилипець, і в походи хтось ходив, а хтось і подорожував. Прийде весна, та й розпочне «права качати хто головний в домі». Скресне крига на річках, розпустяться перші бруньки, і також прокинуться перші плазуни та водоплаваючі, та й ранок вже справді стає ранком, і не нічкою давно. Сонце вже нагадує, що скоро буде справжня весна. Дідуган наш Дністер буде бурчати джерелами та струмками нагадуючи, що треба прокидатися від зимової сплячки. Попереду сезон сплавів і нових пригод!
Всі звикли бачити каньйон Дністра у зеленому вбрані, або в «золотому плащі» восени. А весною він немов сором’язливий парубок на сінокосі. Very Happy Вам відкриється краса, яка схована за вбранням дерев літом, та восени. Багато з того, що ви звикли бачити влітку, весною, чи восени постане перед вами у новому погляді. На фоні цієї сором’язливої краси нас чекає сплав по Дністру, та й немаленький, а на відстань 182 км чистого задоволення від славного м. Галича до не менш славетного м. Заліщики, район колиски українських помідорових олігархів. Yahoo Сплав буде проходити на кваліфікацію І-ої категорії складності. Що дає вам повноцінне право приймати участь у спортивно-категорійних сплавах ІІ-ої категорії, зокрема на неймовірно красивому маршруті від с. Зелене до м.Чернівців, на р. Чорний Черемош, що відбудеться орієнтовно в квітні, або на початку травня. Про що ще буде згадано нижче.

Тривалість сплаву — 4 дні, 29 березня – 1 квітня 2013 р.

Схематичний маршрут:
Населені пункти поблизу Дністра (старт → фініш): Галич →Маріямпіль → Довге → Петрилів → Нижнів → Вістря → Кутище → Горигляди → Коропець → Стінка → Космирин → Долина → Сновидів → Возилів → Петрів → Монастирок → Лука → Раковець → Уніж → копачинці → Хмелева → Устечко → Іване Золоте → Печорна → Заліщики.
Місця стоянки та ночівлі будуть вибиратися по ходу сплаву та беручи до уваги зовнішні фактори.

Де зустрічаємося:
До точки старту заходу в м. Галич ви прибуваєте самостійно. Уважно (!) плануйте час та яким чином дістатися до місця збору. Орієнтир: міст через Дністер на шляху до Івано-Франківська (зеленим маркером позначено безпосередньо місце старту). Прибуття на точку старту о 7 год. ранку.
Завершення сплаву у м. Заліщики.
Ближче до дати заходу згідно списку бажаючих та кількості можна буде організуватися щодо добирання на старт, так і вибуття з фінішу по домівках. Деталі згодом, про які ми повідомимо.

Що потрібно зі спорядження:
Намет, карімат та спальний мішок. При відсутності таких — у нас ви зможете взяти в оренду зимовий спальник Terra Incognita Pharaon 400 (−18 −10 +15), карімат виробництва Іжевського заводу (1508 — 66 кг/м³) та палаткомісце. Вартість комплекту (палаткомісце, спальник та карімат) — 25 грн/доба). Сумка чи пакет, мішок, наплічник; миску, кружку, ложку, ніж; ліхтарик; туалетний папір; інші речі згідно ваших побажань та потреб.

Одяг:
Необхідно:
— теплий одяг на безпосередньо сам сплав та ночівлю на стоянці (в т.ч. теплий головний убір на голову);
— тепле взуття, і бажано міцне та витривале;
— чудовим варіантом також будуть чоботи від «ОЗК», або рибацькі чоботи «заброди», ті що по груди;
— дощовик на випадок негоди;
— за бажанням, рукавички для греблі веслом (для запобігання мозолів).
Кількість комплектів і перелік, інші елементи одягу — на ваш вибір.
Безпосередньо комплект одягу, спорядження необхідно формувати за день-два до початку заходу орієнтуючись на поточну температуру повітря та прогноз погоди. Також необхідно взяти до уваги, що день буде проведений на воді, що може зумовити відчуття нижчої температури, аніж повітря.

Харчування:
Формуйте харчові запаси на свій вибір та потреби згідно тривалості подорожі та власних побажань. Хлібина, пара консерв і напівфабрикатів, шоколад, згущене молоко, печиво, чай/кава задовільнять ваші гастрономічні смаки. Безпосередньо під час сплаву, не зупиняючись і не сходячи на берег, є можливість загріти воду до окропу, щоб приготувати чай/каву, чи гарячі страви, для приготування яких потрібно кип’яток.

Фото минулорічної 182-х кілометрової подорожі ви можете переглянути й прокоментувати у альбомі Сплав по Дністру з Галича до Заліщиків нашої найбільшої галереї фото- та відеоматеріалів активних та екстремальних видів спорту та відпочинку.

Вартість складає 100 грн. Це є оренда катамарану з супутнім спорядженням. Харчування, транспорт та інші витрати сюди не входять.

Особливості даного сплаву:розгорнути

Як приєднатися: розгорнути

Увага для львів’ян!
В п’ятницю (не в суботу, і не четвер), 29 березня о 4 год ранку, ми вирушаємо на веселому (це обіцяю) екстремальному автобусі, новому для нашого товариства,  Very Happy до Галича. Місце старту — площа Галицька, там де Кінь з Данилом.
Вартість проїзду складає 75 грн.
Обов’язковий завдаток у розмірі 100 грн. (це щоб кругла сума була. Решта з цієї суми піде автоматично на оплату оренди катамарану) передаємо організаторам наступним чином максимально швидко:
розгорнути
Фактично зі всіма я розмовляв особисто і всі підтвердили участь в міроприємстві, так і доїзд автобусом. Відмова в участі від цього моменту прирівнюєтсья до безвідповідальності та ненадійності вашого товариства.

Телефонуйте при будь-яких запитаннях Любомиру (Lyubko) 0677218189, Сергію (ANGELo) 0981533595, чи Валерію (Zippo) 0506687717.

Список Дністронавтів: ...Write
  1. Lyubko Тернопіль
  2. ANGELo Львів
  3. Zippo Львів
  4. Scr Івано-Франківськ
  5. Victor SV Луцьк
  6. Slonik Луцьк
  7. AlexVL Львів
  8. Віталік Кубах Тернопіль
  9. Spike Львів
  10. Seriga Рівне
  11. Андрій Смачило Тернопіль
  12. Сніцар Сергій Тернопіль
  13. Blumchen Львів
  14. SpawNTnT ЧервонийГрад
  15. Audini Рівне
  16. Bravlin Львів
  17. Наталя Тернопіль
  18. Comandry Львів
  19. Vitalik-ataman Львів
  20. Tekhanu Львів
  21. BeskaBo Львів
  22. Levko Львів
  23. Тарас Червоноград
  24. Andrey Львів
  25. Віталік Червоноград

Dashka-star Київ
    Yana_kiev Київ
    Len_ok Київ
    Саша Київ
    Mazafaka Львів
    Сєрий Львів
    Рейдер Львів
    Oksa Львів
    Дмитро Львів
    Jaco Львів
    Tigra Івано-Франківськ
    Сніцар Катерина Тернопіль
    Korvin Тернопіль
    Кубів Віталік Тернопіль
    LordLucifer Івано-Франківсь
    Rom4uk Тернопіль
    Gagarin Тернопіль
    Steve Тернопіль
    Koki poki Тернопіль
    Yura Ternopil Тернопіль
    T-Pasha Тернопіль
    Славік Львів
    MalahiTT Івано-Франківськ
    Vital4ik Івано-Франківськ
    Петрів Тарас Бурштин
    Андрій Орун Тернопіль
    Samike Івано-Франківськ

крайній раз внесено зміни: ANGELo (16.04.13 12:59:52), редаговано 43 раз
ПовідомленняScr © 02.04.13 8:00:51    

Хто знає, де побачити фотки з «Мутанта»? Smile
ПовідомленняANGELo © 02.04.13 8:04:23    

Scr, можна  й тут з Драконами.  Very Happy Всякі різні...  Crazy Але наших немає. Sad
Я думаю, що день-два та й фото будуть зібрані до купи і будемо дивитися та коментувати.  Acute
ПовідомленняScr © 02.04.13 8:43:24    

Почекаємо
а то всі стали розбещені — без фоток не вірять Smile

(соцмережі не пропонувати) Smile
ПовідомленняSpawNTnT © 04.04.13 9:46:00    

Доброго дня, вечора шановні екстремали, хочу з Вами поділитися своїми враженнями на рахунок нашого цьогорічного сплаву по мальовничій річці Дністер. Почну з того, що спочатку вагався чи їхати мені на це дійство, плюс з роботою не дуже виходило. Після слів Cергія:«Коли міцний Червогоград приєднається?! Жека... аууу». Якось практично само все і порішалось. Вирішено — їду. Пропонувавши своїм друзям, чув тільки відмову, або який я придурок, що їду в таку погоду. А що я, я просто хотів відпочити від того всього дурдому, і маразму. Тим більше вже як біля 5-ти місяців не літав, не пригав, і ніяким активним відпочинком не займався, не рахуючи страйкболу. Ближче до сплаву приєднався друг Тарас. Так получилось, що він сам не знав що приєднався, по п’яні на дні народженні він твердо сказав «ТАК» Very Happy, а на наступний день перепитавши що він сказав, на чисту і свіжу голову підтвердив своє дійство Cool. І співробітник Віталік, безпосередньо у день виїзду спакував речі і приєднався до нас Yahoo.
   І так, автобус, який приїхав за нами — дійсно вразив своєю витривалістю Goof. Я думаю, що водій і сам не був радий що поперся з нами по таких дорогах Fool. А я то думав, то тіко біля Червонограду такі ями, іменно ті 2-а проценти про які говорив Азіров Smile. Ну да ладно!
   І такс, ми на воді! Наш мега звір «Дракон» New russian здавався таким маленьким і проворним катамаранчиком, легесеньким немов пушинка Runner. Но як показали 3-ри дні, все получилось наоборот Shocked. Ну і фіг зним, з катамараном, підкачався, солі позганяв. Тепленько вдітий, сухий, шапка і капюшон на голові, на ногах бахіли, усміхненний пливемо дивитись на чудесну красу весіннього дідугана Дністра. Не здує, і ноги не намочу — думалось мені в той час, а зря Very Happy.
   Вітер все посилювався, і гребти по течії було з кожним разом все важче і важче. І тут починається саме цікаве Wasko. Хвильки все більше і більше піднімалися, наш катамаранчик, плавав неначе водій, який хоче обминути ями на дорозі. Так ми намагалися плисти проти вітру обминаючи косі потоки все  більш наростаючого потоку вітру SOS. Змушені були пришвартуватись Smile до берега і порозстеляти дощовики між сидіннями нашого водного транспотру. Так як вода поступово і впевненно мочила наші рюкзаки, а згодом і чоловічу репутацію Secret Воблаго жилет не пропускав вітер, і тілу було комфортно тепло, що не скажеш про мокрі штани, і воду в бахілах. Згодом вода почала просочуватись і в берци. Відчував я дискомфорт, коли ноги ще не мокрі, но вже і не повністю у воді. І розумів, що буде повна дупа. Скажу відразу, що цілеспрямовано не мочив ноги, просто «Дракончик» наш низенький (був як жеребець, а став як понні) і при сильному вітру, вода нагадувала менулорічну «тиху воду» у Черемоші. Clapping
   Вітер піднявся до такої степені, що ми були змушенні стати на берег, відпочити і передихнути. Тут я і попробував зняти з ніг бахіли, щоб вилити воду. Але не зміг, можливо створилось щось типу вакууму між взуттям і ними Unknow. Піднявши ногу догори, водичка витекла сама, але на той час це вже не помогло зберегти ноги сухими і в теплі. Рація вже не ловила попередні два загони воїнів-розвідників, і по GPS нам до табору було ще огогошеньки. І так ми плили далі, у сильний вітер і сніг Sailboat. Плили доти, поки наш правий рульовий не вилитів заборт. Олежка красава, весло не впустив Very Happy. В той час я навіть не відчував холод, настільки якось було побарабану і ссикотно за нього. Витягнувши його на катамаран, ми не могли знайти місця щоб пришвартуватись і плили ще біля кілометра (мені так здавалось). Знайшли підходящий виступ, пришвартувались, Олег із своєю дівчиною взявши палатку швидко побігли розбивати табір, остальні за ними. І от я стою один-одиноченький, і тримаю наш катамаран що б його не здуло. На мокрий одяг вже було начхати. На воду в бахілах також. Курив сигарети одна за одною, ссикотно... Twisted Evil Прибіг народ, я і КЕП, спустили наш плав-засіб приблизно на 70 метрів назад. Підняли це все діло з командою на берег, взявши всі речі пішли на незаплановане місце для кемпінгу. Добре, що знайшли тихе, безвітряне місце заросле чагарниками. А також нам повезло із дровами. Дякую тим людям, які їх там нарубали і поскладали. Дрова були сухенькі, і немов чекали нас Ok
   Передівшись у сухий одяг і взуття, розбивши палатки ми прийнялись їстоньки і бухат-оньки. Drink Доречі окреме дякую Мар’яні за перцовочку. І чому ми не додумались відразу її взяти. Було тепло і радісно на той момент. В той час у нас в таборі постало питання про покидання нашого категорійного заходу, так як сухого і теплого одягу вже не було а висушити реально немає чим Buck. От тоді мені і згадався анекдот, про експертів з виживання. Medal Якісь двоякі думки лізли мені в голову. Категорично був настроєний на покидання дійства, а подумки хотілось доказати собі, що можеш, що крутий, що не забоявся. Ситі, зігріті оковитою ми полягали спати. Спалось просто пречудово, жарко було, комфортно. Good
   Добрий ранок нам кричав Сергій Very Happy 5-та ранку йопс, ужос, а поспати, а ще дядько будунчик підкрався з самого ранку. Twisted Evil Після перших 10-ти хв на воді, мене реально попустило. Погодка супер, повний штиль. І тільки тут, на другий день, я почав замічати усю красу Дністра і навколишню природу. Це неймовірно мальовничо, кайфово, затишно. Температура повітря прогрілась до 16-ти градусів (заміри по годиннику). Не спішивши ми вели нашого «Дракона» вперед, милуючись красивими пейзажами і красотою навколишнього середовища. Каньойни простягались на багато кілометрів, створюючи свою атмосферу і тим самим збільшували велич Дністра. Співали пісні, розказували анекдоти, навіть повисихати вийшло. Крепатура давала про себе знати, але було приємно, затишно і спокійно Сонечко старалось пробитись через легеньку пелену хмарок, щоб попестити нашу команду своїм теплом. Clapping Не думав, що такий великий контраст погоди можливий напротязі буквально чотирьох годин. І відпали вже думки про повернення до дому, про те що змокли і не виспались... Но, саме веселіше у другий день було те, що ми всеж таки добрались до наміченого кемпінгу! Щоправда це була година 11-та вечора. Темною ніченькою, ми  то співали українські народні пісні, за що прозвали нас «Радіо Галичина» ггг , то тихенько без світла під покровом темних хмар, неначе партизани підкрадалися до ворога. Preved
   Знову ми на березі, нас зустрічали немов «диверсійну команду» яка виконала намічене завдання без втрат, ггг. От тут я і попробував «Луцького» Very Happy Я б ту бутилочку напевно допив, якщо б Zippo не забрав її в мене. Реально компот Very Happy , хоча гребучий. Розклавши мокру палатку, ми трішки перекусили, попили полягали спати! От ця ніч була для мене якимось дискомфортом Smile Заснути я ніяк не міг у вологих спальниках, навкруги немов ті жабки, хропів наш табір, ггг. Ранок, тут я можу подякувати дощику, за те, що дав нам ще пару годин щоб поспати Allakh. Сивий туман взяв нас у полон, неначе Silent Hill якийсь Twisted Evil. Зібравшись і попивши теплої кави, ми знову вирушаємо назустріч пригодам... Доречі, дякую Zippo, за картоплю. Реально я взяв її під два кілограми. Осталась на другому привалі, якщо на наступний раз проросте, то можна буде викопати її, не забудь лопату взяти LOL.
   Третій день порадував нас іншою стороною старенького Дністра. Його сивина окутувала дерева і гори, і не було видно ні кінця ні краю. Буськи і Чаплі немов показували нам дорогу, супроводжуючи нас до фінішу нашої подорожі. І от ми на фінішній лінії, ще трішечки, ще чуток. Ми немов мотор у боліді з формули 1, гребли на піку наших можливостей до перемоги  Runner!!! Брак води вдавався в знаки, я вже хотів напитися з Дністру, як це було на Чорному Черемошу. Взявши себе в руки, зібравшись думками, очистивши свою голову ми все ж таки зробили це Yahoo! Прибувши до фінішу, мене переповнювала радість і гордість не тільки за себе, але й за всю нашу команду, за дружній, веселий колектив нашого покоцаного «Дракончика».
   Ми у автобусі їдемо в Тернопіль. Перекусивши на вокзалі 2-ма Hot Dog-ами під оковиту, запивши те все колою і пивом повсідалися, повлягалися в електричку. Всім хочу подякувати за участь, за підтримку і веселий настрій! Все було круто!!! Drink
   P.S. Починаю розуміти «Подвиг Віталіка».

Экстрим — это образ жизни... а жить... неостонавливаясь... рискуя... беря от нее все... вот что нужно... по твоему телу разливается блаженство... в крови поднимается уровень адреналина... все становиться возможным....
ПовідомленняVanDik © 04.04.13 12:33:03    

чудова розповідь, молодці!  Good Тепер сміло до Вижниці!  Cool
ПовідомленняTekhanu © 04.04.13 12:51:53    

Так, розповідь пречудова! Неначе знову все переживаєш, тільки в теплому кріслі)) Величезне тобі спасибі, думаю я ще не раз її перечитуватиму)
ПовідомленняZippo © 04.04.13 14:55:49    

Це було мокро! Це було холодно! Це було жостко! — медаль усім вижившим в перший день! Medal

Фото з сплаву по Дністру І к.с. можна переглядати вже в нашій галереї, оригінали заливаються на ex.ua.

ПовідомленняANGELo © 04.04.13 22:47:45    

Сплав пройшов під девізом «15 хвилин».
1-ий день:
- місце старту зустріло нас явно непривітно
- завдяки перекошеному катамарану всі в один момент намочили все, що тільки можна, що змусило декого зігрівати саме дорожче нетрадиційним способом. Водночас перша вимушена зупинка стала чудовим приводом познайомитися ближче, що не могло не тішити
- вітер наростав. Згідно метеоданих пориви вітру сягали 8–9 м/с.
- ближче до вечора я почув фразу (себто запитання) яке ввело мене в ступор і не виходило з голови наступні три дні — «У вас є підтримка МНС?»
- з наростаючим вітром та сніговою крупою в писок виходу іншого не було як гребти тільки вперед. В один момент мені стало страшно за себе, жеби мене не втопили, після моїх слів «Пливемо до кінця». на питання мені «Може зупиняємося і щось будемо думати?»
- коли Олег випав за борт і треба було екстренно ставати до берега, щоб його переодягнути, ті 50–100 метрів до зупинки на березі справді здалися «біля кілометра», про що писав Жека. В процесі його відігрівання стало зрозуміло, що це місце стане нашим табором з повним комплектом комфорту (затишна галявина, сухі дрова, рівна земля з пухким снігом), оскільки вже темніло
- заснув біля 8 вечора.
2-ий день:
- прокинувся о 5 ранку. Було вже світло. Міцні червоноградські шахтарі-розвідники з важкістю боролися з важким ранком. Стали на воду о 6:30. Рівно о 8 були на місці зустрічі трьох катамаранів
- такого штилю на Дністрі я не пригадую, який був в цей день
- максимальна швидкість який засік мій ЖПС була менше 6 км/год. Така швидкість дрейфу в хорошу воду літом
- умудрялися насолоджуватися Дністром та каньйоном, співати пісні хто які знав
- якогось біса мене клонило на сон, з чим не міг вже боротися. В один момент заснув на ходу і ледь не випав за борт
- йшла 8 година фактично беззупинної греблі. Через перекос катамарану я змушений був постійно корегувати курс, що не могло не дратувати
- вирішили зробити обід. Я моментом заснув. Прокинувся від різкого поштовху катамарану. Виявляється команда настільки була захоплена харчуванням, що не помітила мілину. Хв з 20 знімав потрохи катамаран з мілини
- дивлячись на карту по ЖПС стало зрозуміло, що за світловий день на обумовлену зупинку біля Луки ми не попадаємо. Цю таємницю я тримав до останнього. Нас чекав перший раз сплав в темряві
- вірними нашими провідниками були зграї пернатих які поверталися з курортів
- ближче до 18-ої мені Любчик по телефону повідомив, що вони вже не місці
- темрява поглинула нас неймовірно швидко. Місяць не зійшов. Поодинокі зірки проблискували серед хмар. Жарт про те, що «Бачте як мій фанарік світить, що аж зірки видно» був доречний
- пропливаючи біля «Дівочих сліз» (з лівого берега) змушений був сказати лише: «Оно бачте білу пляму? ...це замерзлий водоспад «Дівочі сльози»
- гребли без жодного світла, бо в іншому випадку світлове п’ятно не дозволяло бачити нічого крім нього самого. Орієнтували по різниці чорного берега, ще сірої води та сіруватого неба. Трималися біля 5–6 м берега
- наблизившись до місця зупинки був «з радістю» осліплений ліхтарями «відпочиваючих» через що ледве побачив берег де зупинятися. Було за 8-му вечора
- зійшовши на берег — відразу навалилася втома. Підбіг веселий Бейсер який допоміг нам розібратися на берег. Дякую
3-ій день:
- обумовлений фініш — давнє знайоме мені Устечко. Більше 60 км. Стали на воду трохи за 6 ранку
- гребли за схемою «30 хв греблі — 10 хв перерви». Ні більше, не менше. Завдяки жорсткому дотриманню цього графіку ми прийшли згідно нашого плану на фініш. Але до фінішу ще було далеко на той момент
- дівчата готували харч, а решта гребли. Лише коли було все готово була перерва на швидкий обід
- вийшовши на пряму біля дитячого табору та побачивши розвалини мосту стало трохи легше, але тільки мені. Всім сказав, що ще «15 хв гребти», що в ті дні означало «дуже довго», бо знав, що коли сказати, що фініш ось фактично видно, то розслаблення розтягне цю фінішну пряму ще в 2–3 рази
- минувши розвалини мосту та побачивши чітко фінішну бухту я нікого там не побачив (Любомир з Валерієм вже давно були на дорозі), що наштовхнуло на оскаженілу думку «Невже вони вирішили пливти до Заліщиків?!». Так близько до стану стати кормом для раків я себе давно не відчув. На мить в голові промчали варіанти як мені прийдеться виходити з цієї ситуації
- за 200 метрів десь до берега я сказав, що «Цей берег — наш фініш». В один момент стало шкода, що вже все закінчилося. Команда сухо зраділа.

Як перший день гребли хто як міг та не могли знайти «спільної мови» — так настільки команда з кожною годиною ставала одним цілим. І я вже жодного разу не нагадував за синхронність на 2-ий, та тим більше на 3-ій день, і не казав «Що і Як».
Нам дуже пощастило, що був штиль на 2-ий та 3-ій день, і не було традиційного вітру на Дністрі.
В темну нічку нічого цікавого в сплаві немає. Треба спробувати в повний місяць при чистому небі.
З такою командою я можу з зав’язаними очима йти на будь-який поріг Чорного Черемоша.
Окрім розгублених кількох питань в перші години вітру більше жодних скарг я не чув. Молодці!
Мар’яна та Наталя — ви є прикладом відданості, витривалості та лицем командного духу.
Жека, Віталік, Тарас, Андрій, Олег, Наталя, Мар’яна — дякую!
ЗІ: Ромчик, дякую за чудове печиво! Wink
ЗІ2: це було афігітєльно!!! Clapping Very Happy Yahoo
ПовідомленняTekhanu © 05.04.13 10:49:48    

О, так, БУЛО! Yahoo
Тільки досить вже нас розхвалювати, я вже змучилась червоніти! Embarassed
Особисто я вважаю, що нічого особливого не зробила. Всім було важко, всі молодці!
Особлива заслуга капітана, в його впевненості і непохитності. Хоча, чесно кажучи, в перший день я ніяк не могла зрозуміти чи він справді не знає де той міст, чи просто намагається надихнути тими 15-ма хвилинами, селами, жовтими церквами, поворотами,... Господи, здавалося що їм ніколи кінця-краю не буде. Пригадую, як з плином часу мене вже все менше цікавив сам міст, і все більше чи уявляє капітан хоч приблизно де ми знаходимось Smile. І якщо уявляє, то щось я не розумію цього гумору — для чого ці марні розчарування за кожним поворотом, краще було б просто сказати, що можливо до ночі, якщо зорі станцюють ламбаду, ми туди й догребемо Smile Тут дуже до речі згадувалися запевнення про те, що головне, що буде плюсова температура — і покритий льодом Жека — мені ця плюсова температура ще довго буде згадуватися Smile Але, незважаючи на те, що в глибині душі було ясно, що капітан і сам в шоці (мабуть більше через те що він там час від часу бурмотів собі під ніс у мене за спиною Smile, все-таки вимовлені вголос слова «Пливемо до кінця» були вирішальними! Особливо коли стало ясно, що іншого шляху нема, тільки вперед Smile. Відколи прийшло до мене це усвідомлення, більше жоден сумнів мене не відвідував. Капітан знає, що робить, а моя робота — гребсти). Дуже рада, що капітан нашу довіру виправдав), хоча чомусь з цього приводу сумнівів у мене теж не було). Отак, воно власне і було — цілком спокійно і затишно, тому ні на які медалі й не претендую. Ще раз скажу, що всі молодці, бо без підтримки з боку хлопців, без вашої турботи й опіки, наврядчи все було б так, як було. Тому дякую вам за те незабутнє маленьке життя на хвилях батька-Дністра Smile.
І ще хотілося б додати, що мені вночі пливти дуже сподобалося. Незважаючи на те, що не було місяця, в темряві, під зорями, коли над водою лунають пісні... почуваєшся наче в казці Smile. Я розумію, що керувати в таких умовах, коли світло від хати плутається з мостом, і опори вистрибують наче нізвідки — дуже важко, та все ж, для мене — це одні з найкращих моментів за цей сплав Smile.

ПовідомленняHoks © 05.04.13 11:11:25    

Дааа, друзі, сьорбанули ви там дністровської водички, поїли солі не те що пудами, а мішками. Молодці! Так і взнаєш, на що здатний Clapping  Clapping  Clapping

Мені єдине не ясно — як получилось у Олега з катамарана впасти?
ПовідомленняScr © 05.04.13 11:13:29    

Tekhanu написав(ла):
І ще хотілося б додати, що мені вночі пливти дуже сподобалося. Незважаючи на те, що не було місяця, в темряві, під зорями, коли над водою лунають пісні... почуваєшся наче в казці). Я розумію, що керувати в таких умовах, коли світло від хати плутається з мостом, і опори вистрибують наче нізвідки — дуже важко, та все ж, для мене — це одні з найкращих моментів за цей сплав).

це тому, що ти — Романтик

Smile

а не Капітан

Wink
ПовідомленняANGELo © 05.04.13 11:38:58    

Hoks,  Very Happy , нічого там такого надзвичайно страшного не було, але нагнати туману та щоб інтрига була — це святе. Без цього ніяк. Хоча це зараз так може здається...
На такий епічний текст мене надихнула, персонально, ось ця фантастична фотографія та й підпис до неї. Коли побачив її, то зрозумів, що треба це задокументувати. Embarassed

Олег сидів якраз на частині катамарану яка була перекошена. Через що йому постійно треба було контролювати свій нахил, а вилетів він коли ми пропливали середину Дністра, якраз в розпал вітро-снігової бурі з трохи величенькими хвилями.
ПовідомленняSpawNTnT © 05.04.13 11:55:36    

ANGELo написав(ла):
фантастична фотографія

А що я?  Cool Перекур невеликий)

Экстрим — это образ жизни... а жить... неостонавливаясь... рискуя... беря от нее все... вот что нужно... по твоему телу разливается блаженство... в крови поднимается уровень адреналина... все становиться возможным....
ПовідомленняANGELo © 05.04.13 14:05:04    

SpawNTnT, не руйнуй легенду. Very Happy
ПовідомленняSpawNTnT © 05.04.13 14:29:41    

ANGELo написав(ла):
не руйнуй легенду.

Це не легенда, а щира правда!!!

Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Яхтінг / Рафтінг / Катамаранінг / Каякінг / Байдарки / Сплави Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 10 з 10
назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU