Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

День Народження Любомира!

назад  1, 2, 3  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Привітання з досягненнями, ДН та святами Сторінка 2 з 3
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняManInBlack © 30.01.13 16:36:16    

приєднуюся до вітань!
ПовідомленняG@vchiK © 30.01.13 17:34:18    

Приєднуюся до вітань!  Drink
Не зупиняйся на досягнутому !!!  Wink

ПовідомленняLea :) © 30.01.13 18:47:39    

Ljubchyku, vitaju !!!
Vsih zemnyh blag tobi  Drink   !!!!

ПовідомленняProgektor © 30.01.13 19:13:19    

Приєднуюсь до привітань!  Радий що знайомий з просто хорошою і класною людиною. Всього найкращого тобі бажаю і хай збуваються всі твої задуми і плани, щоб на них завжди вистарчало Здоровя і Можливостей. За тебе Drink
ПовідомленняVitalik-ataman © 30.01.13 19:45:41    

Вітаю тебе друже. Про тебе дізнався ще раніше ніж побачив, екстремал,батько та просто людина з великої літери, про пригоди з якою є що згадати. Ще більше драйву, та сімейного затишку.
ПовідомленняHoks © 30.01.13 20:13:47    

Пам’ятаю, як ми всі в 2007 році пішли на Говерлу. Омайгад, це був перший наш похід Smile і твій теж! А пам’ятаєш, ще в тому році був перший сплав по Дністру, а наступного — перший рафтінг Smile Smile Smile  Зараз і згадати тяжко, при якій саме нагоді ми познайомились, так давно це було Smile Рада, що ти стільки всього встиг зробити, підкорити, піднятись, сплавитись, злітати, прбігти, пролізти і проїхати за час, що минув. І рада, що ми досі друзі Smile і

Тому, дай Боже мені через пару років привітати тебе з підйомом на Еверест і сказати «Друже, коли то ми ще раз поїдемо на твою віллу в Сінгапурі, давай планувати їхати через Непал, бо минулого разу не побували в Північному Тибеті». Окей?  Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Поздоровляю тебе Clapping Clapping Clapping
ПовідомленняLeona © 30.01.13 20:35:15    

Ентузіаст з ентузіастів, оптиміст з оптимістів, активіст з активістів, ватажок, дбайливий тато та наш хороший друг Любчик!
Вітаю зі святом! Величезного талану і ще більшого здоров'я! Посмішок і радості!  Yahoo  Yahoo  Yahoo "Гайда за пригодами!" Yahoo

Змінено: Leona (30.01.13 20:36:41)
ПовідомленняAcosta © 30.01.13 20:36:00    

Вітаю !!!  Drink
ПовідомленняSpawNTnT © 30.01.13 21:11:08    

Вітаю, нових звершень і нових вражень! Нехай щастить у всьому!
P.S. природа своє забирає.

Экстрим — это образ жизни... а жить... неостонавливаясь... рискуя... беря от нее все... вот что нужно... по твоему телу разливается блаженство... в крови поднимается уровень адреналина... все становиться возможным....
ПовідомленняIhor © 30.01.13 21:33:43    

Вітаю!  Clapping
ПовідомленняSpike © 30.01.13 22:12:05    

Вітання Любчику Smile залишайся ж таким життєрадісним, повним сил та інтузіазму, для мене ти Людина Взірець. Радий що тебе знаю, будьмо!
ПовідомленняSuzi © 30.01.13 23:44:38    

Не вистачить напевно слів, щоб описати достоїнства цієї чудової людини.. Не буду і пробувати..
Тож просто побажаю щастя! Я тебе абажаю — ти знаєш...
Я рада, що у нас в є з кого брати приклад, ти найкращий! Kissing

ПовідомленняGallinka5 © 31.01.13 11:17:34    

Стільки красівостєй і все правда. Вітаю! Міцного здоров’ячка тобі і рідним, і ще більше втілених мрій!
ПовідомленняLyubko © 31.01.13 11:19:57    

Стільки приємних та теплих привітань можна отримати тільки від справжніх друзів і я гордий, що знаю всіх вас! Правда трохи перебільшуєте мої досягнення, та всеодно, дуже приємно. Велике всім спасибі!!!
ПовідомленняGorihovnet © 31.01.13 20:37:48    

Вітаю, вітаю!!!!
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Привітання з досягненнями, ДН та святами Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 2 з 3
назад  1, 2, 3  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU