Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Сьогодні День компактного та стрункого — Віталіка Атамана

1, 2  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Привітання з досягненнями, ДН та святами Сторінка 1 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняANGELo © 24.01.13 16:55:12    Сьогодні День компактного та стрункого — Віталіка Атамана

Він же стрункий, він же компактний, він же один із затятіших роуперів, яких я знав. Не раз він теліпався в мене в машині на задньому сидінні в поїздках на роуп, і не раз рятував нас від спраги приносячи холодну воду нам на міст. Найбільше його любив в поїздках Андрей. Jokingly  Разом вони так класно хропіли і схилили голову один одному на плече, в той час, коли переді мною бігли кілометри  нічної траси Львів—Кам’янець-Подільськ.
Здоров’я, успіху, азарту! Тримай хвилю! Ну і вірної подруги! Very Happy
PS: Атаман той, що справа. Cool

Змінено: ANGELo (25.01.13 10:32:59)
ПовідомленняLucky © 24.01.13 17:13:59    

З Днюшкою Вєталь!  Clapping  Clapping  Clapping  Drink
ПовідомленняZippo © 24.01.13 17:17:43    

Побільше днів які запам’ятовуються Goof

ПовідомленняSpike © 24.01.13 17:39:33    

Drink Вітання чоловіче Smile
ПовідомленняAndrey © 24.01.13 18:08:30    

Вітаю! Drink  Будь здоров! Wink
ПовідомленняSuzi © 24.01.13 19:28:53    

Мої вітання!!!!!!  Clapping  Clapping  Clapping
Залишайся таким же веселим, життєрадісним та позитивним якти є.
Козацького здоровя!КОХАННЯ! Драйву!!!
Будь щасливий!  Yahoo

ПовідомленняХрумчик © 24.01.13 19:38:14    

Вітаю, хлопчику, з днюхою!
Нехай мандрівка Долі буде сповнена цікавих пригод, поряд тільки найрідніші та близькі по духу, на життєвому шляху тільки щастя та позитивний адреналін.
Я ще пам’ятаю той сплав Дністром.. коли ти загадував слово в грі (пардон назви гри не запам’ятала), але «червоне і кругле» то було сильно Smile Very Happy Drink Yahoo

ПовідомленняVictor SV © 24.01.13 22:09:21    

вітаю, хай все буде добре Drink
ПовідомленняProgektor © 24.01.13 22:21:56    

Також і я тебе ВІТАЮ, хай тобі завжди в житті трапляються тільки приємні  пригоди і позитивні люди  Drink
ПовідомленняIhor © 24.01.13 22:38:10    

Вітаю!!! Smile  Drink
ПовідомленняBeskaBo © 24.01.13 23:37:16    

Вітаю Віталька з ДН!!!!
 Drink
ПовідомленняVitalik-ataman © 25.01.13 8:15:29    

Юхххууухууу всім щиро вдячний за привітання. Надзвичайно радий, що знаю кожного з вас!, ви афігенні!

А 4 роки назад...

vitalik-ataman написав(ла):
І ще, народ, як то до вашого братства потрапити?, а то с парашутом я вже стрибав, і ще стрибати буду, думаю на роуп поїхати, а нікого з вас досі незнаю. Давайте знайомитись, — я Віталік (18р.), зі Львова.

Nadezda_95 написав(ла):
дивись, бо потрапиш в наш КуКлусКлан — прийдеться і стрибати, і літати, і повзати, і дряпатись, і плавати, і гребти, і всяке різне... Подумай, чи витримає твоє здоров’я? Бо ще й прийдеться Drink

Хрумчик написав(ла):
пам’ятаю той сплав Дністром.. коли ти загадував слово в грі (пардон назви гри не запам’ятала)
Є контакт! Smile

Змінено: Vitalik-ataman (25.01.13 8:20:41)
ПовідомленняHelga © 25.01.13 9:23:35    

Yahoo так-так, ще раз вітаємооо, Віталька!!! Шальонства, драйву, усмішок по житті!! Так тримати!!! Clapping Всьо буде чьотко Wink Yahoo Drink
ПовідомленняKsen'ka © 25.01.13 9:41:07    

Ми тебе Любимо, цінуємо і радіємо, що у нас такий ДРУГ! Дякую за легкість, веселість і щирість!!!! Preved
ПовідомленняAcosta © 25.01.13 10:14:16    

Вітаю ! Всього найкращого в житті.  Drink
Сторінка 1 з 2
1, 2  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU