Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Пилипець 9–10.02.13

назад  1, 2, 3, 4, 5
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Лижі / Карвінг / Скіборди / Твін-тіпи / Беккантрі / Телемарка / Спідрайдінг Сторінка 5 з 5
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняNadezda_95 © 12.02.13 14:10:09    

Один чувак обізвав Горіха Горошком,
а Горошок обізвав Тараса Аскотою Very Happy

ПовідомленняGallinka5 © 12.02.13 14:31:37    

Я довго вагалась, чи варто писати Горохам і Askota, але потім побоялась нанести важку травму нєокрєпшей дєцкой психике шановних друзів Very Happy  Very Happy  Very Happy
ПовідомленняVitalik-ataman © 12.02.13 22:02:18    

Народ не забивайте на фото, централізовано скидайте їх на Ех.ua, Nadezda_95 точно памятаю як ти нас на тел. фоткала Smile
ПовідомленняNadezda_95 © 12.02.13 22:18:40    

Vitalik-ataman
Я ще й на фот знімалаCool  Все на ex.ua чекає свого часу Acute
До речі, де відгуки Ірини та Мар'яни, які покорили борд вперше? Crazy

ПовідомленняVitalik-ataman © 12.02.13 22:38:36    

скажу нехай поділятся враженнями. Думаю стількі снігу ніхто не очікував
ПовідомленняAcosta © 12.02.13 22:40:44    

Nadezda_95
О так пам’ятаю сам з цього сміявся  Very Happy
Gallinka5  Very Happy
Нарешті фото скинув http://www.ex.ua/view_storage/845532228563

ПовідомленняSuzi © 12.02.13 23:28:23    

Це був ПОВНИЙ ПІЛІПЕЦ!!!!  Yahoo  Yahoo  Yahoo
Море позитивних вражень, гарних спогадів, приємних нових знайомств! Підпишусь під усім вище сказаним Goof
Такої безподобної засніженої кльової траси я ще на Пилипці не бачила — це був дар свише Smile
Хочу ще додати, що було офігенсько знову окунутись у славнозвісну ополоночку... о так! Це було круто!

Шкода що таке дійство тільки раз на рік.. Пропоную організувати аналогічне на оксамитовий сезон у Буковелі — це було б гаааарно!

Дякую всім за чудову атмосферу! Clapping Yahoo
Деілька фото з мого фота — http://www.ex.ua/view/20212662

ПовідомленняNadezda_95 © 12.02.13 23:35:06    

Suzi написав(ла):
ПОВНИЙ ПІЛІПЕЦ!!!!

Good і ще траса з горбами через ліс Goof Казка!

ПовідомленняIrtsya © 13.02.13 1:02:55    

Привітики всім шальоним екстрімчикам! Happy Пишу відгук першачка-бордиста Yahoo НЕРЕАЛЬНО КРУТО!!! Досі вирує шалена буря емоцій! Неймовірні враження від усього: поїздки, нових знайомств, гір... Хочеться стільки всього згадати і про все розказати (певно ще не раз розкажу Wink і про чекання автобуса в Да Вінчі, і про наше співання там, і про перший в житті світанок в зимових горах, і про гігантського кота в колибі, і навіть про навіжених бабульок в черзі на підйомник, і про сніг висотою по стегна, і про діточок на горі з якими навіть сфоткались Smile і про  БОРД!!! Smile Я їхала з відчуттям того що лижі мені не підуть, так і сталось Smile Чує моє серце я на нього «підсіла» Yahoo тільки шкодую, що часом пройшла там де могла їхати Crazy але те що ми з Мар’янкою проїхались на дупцях кусочок гірки то я вам скажу так КЛЬОВО! подурачились і відірвались одним словом Good ХОЧУ ЩЕ! ЩЕ!! ЩЕ!! Clapping  Yahoo Звичайно ж дуже рада новим знайомствам, і дякую старим друзяшкам, НАРОД, без Вас не було б такої поїздки! Ви всі такі молодці, відкриті до спілкування з новими людьми Good, Дуже тішило те що Ви з нами співали в ночі Smile але все ж дехто сачканув під час «Хто родився...» так не годиться! но-но-но!! наступного разу треба виправлятись! Drink Маю надію ще візьмете кудись чкурнути з собою Angel Дякую за фоточки якраз качаю Dance2
ПовідомленняIrtsya © 13.02.13 1:23:18    

Жаль що то не всі фотки, і мене там раз-два і нема Sad
ПовідомленняProgektor © 13.02.13 23:18:36    

От мої вото (якість фігова, змобільного знимкував)    http://www.ex.ua/view_storage/854857073773
Сторінка 5 з 5
назад  1, 2, 3, 4, 5

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU