Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Пилипець 9–10.02.13

назад  1, 2, 3, 4, 5  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Лижі / Карвінг / Скіборди / Твін-тіпи / Беккантрі / Телемарка / Спідрайдінг Сторінка 4 з 5
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняFistashka © 06.02.13 13:39:18    

Напишіть, будь ласка, чи проживання на нас зарезервоване? Ski
ПовідомленняHoks © 06.02.13 15:41:58    

І питання: хто їде до Воловця поїздом і прибуває в районі 07:30?

Давайте гуртуватись і добиратись до Пилипця разом Smile
ПовідомленняBlumchen © 06.02.13 15:48:57    

Такс, місця є зарезервовані, але тільки 25, а нас значно більше
Казали, що коли приїдемо, що найдуть де і нас розселять
в тій хаті де ми були минулого разу, як я вже писав, є всього на всього 15 місць і а решта в іншу хату, якщо буде більше людей
то поселить до сусідів, думаю з житлом проблем не буде, на місці розберемось.

Не знаю, в котрій ми саме будемо проїжджати через Воловець, але будемо на телефоні, думаю якось підберемо, якщо +-пів години то почекаємо і підберемо.
ПовідомленняHoks © 06.02.13 17:31:45    

Дякі  Drink  Goof
ПовідомленняProgektor © 06.02.13 19:27:02    

Хтось з собою буде брати в дорогу те, на чому будете кататись (лижі/борд/ кульки не враховуються Very Happy ) ??? Ski
ПовідомленняKaruso © 06.02.13 20:29:51    

Буду першим гниляком Crying or Very sad Завал в мене, поїхати не получається.  Sad
Повідомленняmarik90 © 07.02.13 15:06:28    

Progektor
Я буду з собою брати борд Good

Blumchen
Тоді хату сам не шукаю! В крайньому випадку можна в суботу ж вернутись до дому.
До речі якщо буде відомо приблизно в якій годині будете їхати через Воловець то дай знати!

Люди хто їде в суботу мукачівською електричкою в 7.57 ???
ПовідомленняBlumchen © 07.02.13 15:37:41    

marik90 написав(ла):
Тоді хату сам не шукаю!
Як я вже писав вище, і так всі зі списку не факт що поміщаються, але ж кажу, на місці розберемося, якщо хочеш залишатись, то радив б знайти якусь хату все-таки.

marik90 написав(ла):
в якій годині будете їхати через Воловець
Сам не знаю, десь в проміжку 6–7:30 скоріш за все

Увага, для тих хто їде автобусом!
Автобус буде відправлятись о 2 ночі 9-го лютого, від стоянки біля Добробуту (там де кінцева автобусів), прохання не спізнюватись!
ПовідомленняNadezda_95 © 11.02.13 11:46:02    

Незважаючи ні на що і зважаючи на все покатушки видались на славу Ski
Снігу вдосталь, нові приємні знайомства, задушевні пісні під гітару на кухні Clapping  Дякуєм Дубляндії, що взяли з собою такого талановитого хлопця!
Назару і Галинці дякуєм за смачнющий банош та картопельку Goof
Мої фото будуть залиті на ex.ua згодом.
Ковбаска не шкодить знанням.... ам, ням-ням-ням Crazy

ПовідомленняKsen'ka © 11.02.13 15:12:36    

Ну і як же без ПРИГОД Pardon Засніжило нас сонних, ой як засніжило  Write , але яку ми собі хатку знайшли!!!

Поїздка видалась веселою, співочою і дружньою  Yahoo

До наступних зустрічей...
ПовідомленняHelga © 11.02.13 15:44:39    

Вихідні пройшли на ура! Good
Погода те що треба, сніжок пухнастий повсюди..еххх Yahoo Класно покатались, засніжені краєвиди...ляпота Happy Yahoo Goof
Весела компанія, вечірні співання під гітару...файнооо! Goof Всі молодці, так тримати Good
До речі, бачила водій нашого автобуса теж не пас задніх — ще той лижник Smile
ПовідомленняAcosta © 11.02.13 22:19:42    

Ski  Ski  Ski  Ski Снігу море, катання вийшло прекрасним, накатався вдосталь Yahoo

Все було чудово.
Усім дякую за хороший настрій та приємні знайомство.
Хлопці з Луцька здивували фірмовим напоєм, скажу вам чесно то є сила  Drink  Good
Гурту Дубляни за вдосконалення 5+  Music, а Назару за смачний банош на сніданок  Good ще раз дякую!

Повідомленняtarasko © 11.02.13 22:34:22    

Привіт всім
збираюсь з друзями на Пилипець на наступні вихідні 16–17.02.13 там якраз буде Боржава Freeride Fest
чув що ви жили в гарній хатці не далеко від підйомника і не дорого 80 грн з носа
поділіться контактами хатки і відгуками як там начувати
нас вже назбиралась шумна компані десь +−10 чоловік
усі бажаючі приєднуйтесь (чи можна/краще створити окрему тему для цієї поїздки)?
ПовідомленняProgektor © 11.02.13 23:46:03    

Всім ще раз привіт, давно не бачились Very Happy. Ну і що ви думаєте, шо я буду спокійно говоритиConfused (писати в даному випадку Write) шо було там класно Good, гарно, чудово і відмінно — то ви сильно помиляєтесь Beee, бо на справді було піснець як окуєнно Yahoo, було бомбово Bomb, шикарно, всьо цьвірінь-цьвірінь к..рва Yahoo і заї..енсько Wall Dance, Двіжували, співали, бухали Drink Yahoo — емоції мене рвуть ше й досі в даний момент написання цього тексту Pardon Crazy. Згадало нарешті моє тіло як давно воно не каталося на сноуборді, а дупа згадала як то падати на швидкості на сніг Sarcastic hand, Снігу було дофіга (не то шо в місті Evil or Very Mad). Луцьким респект за їхній «напій» Goof, який робиться по рецепту, який їм передається з покоління в покоління Secret (можливо трохи перегинаю), заспіви пісень для яких було чудовий музичний супровід від Бодь Бодь Allakh, а також 3 пісенника з яких було що вибрати поспівати (коли вже не знали шо залишилось ще співати, то співали «Многая літа» LOL ). Побачив вперше з близька пароплан який стартував з гори Firsttimer. Перечислювати скільки всього класного відбулося зацих 2 дні — в голові не вкладеться. Народ — ви супер Dance !!! П.С. КУРЧА ЛЯГА — де фотки Evil or Very Mad
ПовідомленняGallinka5 © 12.02.13 13:28:08    

Ну і снігу ж там! Враження, наче потрапляєш в Лапландію — товстезний шар снігу на дахах, ялини, соколи, білі ведмежатка, блакитний лід, гори гарнезні!
Це було прекрасно. Народ поз’їжджався пізнавальний, позитивний і веселий. Особливе дякую Горіхам за прекрасну організацію і сміх до сліз, Раздолбаям за те, що, нарешті, ізволілі приєднатись (правильно зробили, нє?), Надєжді за ніч Embarassed і прекрасне почуття гумору), луцький нектар, как, впрочєм, і всегда в горах, пився чарівно, Борачку за банош, а решті за помитий посуд Evil or Very Mad. Дублянам за Маестро.)
Це було неймовірно. Таке враження, що побувала, нарешті, у відпустці Crazy
ПС. Akosta, ти крутий, маю тобі сказати Clapping
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Лижі / Карвінг / Скіборди / Твін-тіпи / Беккантрі / Телемарка / Спідрайдінг Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 4 з 5
назад  1, 2, 3, 4, 5  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU