Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Стрибки з парашутом. Аеродром Цунів. Сезон 2013

назад  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Парашутизм (RW, CRW, FF) / Бейс-джампінг / Вінгсьют / Аеродинамічна труба Сторінка 3 з 11
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняEugeneKorchinsky © 04.03.13 19:12:06    

Firsttimer Ориентировочно конец марта — начало апреля Firsttimer
ПовідомленняТалян © 04.03.13 20:02:50    

только у меня ломка? Twisted Evil
ПовідомленняАндрей Шок © 06.03.13 19:24:58    

Талян написав(ла):
только у меня ломка? Twisted Evil

Ломает ниподецки  Goof  Buck

ПовідомленняXander © 06.03.13 21:13:57    

Сублимируем, читаем книжки, занимаемся вышиванием...  Goof
ПовідомленняEugeneKorchinsky © 24.03.13 19:12:26    

Xander написав(ла):
Сублимируем, читаем книжки, занимаемся вышиванием...

... и надеемся, что снега летом будет меньше  Goof

ПовідомленняXander © 24.03.13 19:49:10    

Осваиваем шарик — ему до снега дела нет Very Happy
ПовідомленняWXP © 27.03.13 19:36:23    

Всым ХАЙ!!!
Як то кажуть не відходячи від каси Всіх вітаю з настанням весни Sex

Знахожусь на жд вокзалі у Киеві і одразу хочу написати навини які повідомили на зборах в ЦАК (збирали командирів парашутних ланок зі всіеї України.

1. що стосуется парашутистів з власною парашутною технікою!!!

Парашутна техніка яка знаходиться у власному користуванні повинна бути надана на огляд в АСК, після чого я проводжу ТО на 2013 рік складаю запасний парашут і ставлю в паспорті на сторінці де ТО гербову печатку. Парашутисти які не хочуть проводити ТО в АСК можуть пройти ТО в любій інші організації, але ця організація обовязково мае поставити гербову печатку!

Також обовязково надати документи (книжка обліку стрибків для отримання допуску на 2013

Медицину
паспорта на парашути (власна техніка) та документи на страхуючі прилади.

Власникам ПТ заповнити анкету на парашут (видам аеродромі!!)

Стосовно стрибків з фото і відео зймкою!!!!!

Прийнято рішення про дозвіл фото і відео зйомки (мается на увазі стрибки з гоу-про всякі телефони на ноги, руки, роги і т.п.) парашутистам всіх категорій за наявністю в них не менше 100 стрибків із затримкою в розкритті парашута більше 10 секунд.

Стосовно членських внесків в федерацію парашутного спорту України.

Річний членський внесок становить 200 грн. Парашутисти які не заплатили членські внески будуть виконувати стрибки на загальних засадах парашутистів початківців (без знижок)

На разі все! Про практичні заняття по укладці парашутної техніки діях парашутистів в ОВ відцепку будемо проходити на аеродромі коли зможуть зібратись парашутисти які планують стрибати в 2013 році!

Приїду у Львів зберемося на пиві і все роскажу докладно!!!
До зустрічі на рідній землі!!! Drink

ПовідомленняEugeneKorchinsky © 13.04.13 17:37:17    

ВІДКРИТТЯ ПАРАШУТНОГО СЕЗОНУ 2013 НА АЕРОДРОМІ ЦУНІВ ЗАПЛАНОВАНО НА

Firsttimer 27 КВІТНЯ  Firsttimer

А сьогодні група спортсменів провела у Цуневі черговий суботнік–толоку напередодні відкриття сезону.

ПовідомленняGeory © 20.04.13 14:58:39    

EugeneKorchinsky написав(ла):
ВІДКРИТТЯ ПАРАШУТНОГО СЕЗОНУ 2013 НА АЕРОДРОМІ ЦУНІВ ЗАПЛАНОВАНО НА

27 КВІТНЯ  

Тобто можна буде й першоразникам стрибнути?
ПовідомленняIhor © 20.04.13 18:58:10    

Geory
Сезов відкривається для всіх Surprised
ПовідомленняEugeneKorchinsky © 25.04.13 19:19:56    

Ітак, прогноз погоди на суботу, 27 квітня на аеродромі Цунів — норма.

Firsttimer Стрибаємо! Firsttimer

На пасхальні свята (Вербна Неділя (28 квітня), Пасха) — стрибків не буде, щоб православні патиками наш Ан–2 на вынужденную посадку не відправили Smile

Натомість у травневі канікули плануєтьмя кілька додаткових стрибкових днів, про що буде об’явлено у цій темі невдовзі після відкриття сезону.
Ті, хто приїде на стрибки до Цунева з інших областей - на першому ж построєніі галасуйте, і то PrevedГРОМКО Preved, що ви іногородні, і щоб вас включали у перші взльоти, щоб додому на поїзд встигнути!

ПовідомленняGeory © 28.04.13 11:51:28    

Вчора / сьогодні сезон відкрили?  Crazy
ПовідомленняLucky © 29.04.13 14:22:43    

В суботу сезон ен відкрили, бо вітер сильний дув, тому чекаємо середи, може День Трудящіхся шось порішає з вітром Smile
ПовідомленняEugeneKorchinsky © 01.05.13 20:40:50    

Наступний стрибковий день на аеродромі Цунів 8 травня.
ПовідомленняEugeneKorchinsky © 08.05.13 6:23:22    

На 9, 11, 12 травня на аеродромі Цунів також заплановано стрибкові дні.
Сторінка 3 з 11
назад  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  далі

Перейти до:  

© 2001-2018, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU