Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Стрибки з парашутом. Аеродром Цунів. Сезон 2013

1, 2, 3 ... 9, 10, 11  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Парашутизм (RW, CRW, FF) / Бейс-джампінг / Вінгсьют / Аеродинамічна труба Сторінка 1 з 11
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняWXP © 18.01.13 18:30:37    Стрибки з парашутом. Аеродром Цунів. Сезон 2013

Привіт всім!
Вітаю Всіх з прийдешніми та святами які пройшли! Надіюсь вдало. Drink
Саме основне свято з 26 січня 2013 року!
Яке? Спитаєте Ви? Я Вам скажу!
26 січня 2013 при нормальній погоді відкриваєтся ПАРАШУТНИЙ СЕЗОН 2013!
  1. Всі хто стрибав і ті хто хоче стрибати потрібно буде написати заяви.
  2. На 2013 передбачені вступні річні внески, які будуть використані на побутові потреби (лампочки, чайник) і т.д., в розмірі 100 грн, і вони будуть в процесі стрибків враховані.
  3. Парашутисти які мають власні парашутні системи прошу надати на огляд та написати заяву встановленого взірця.
  4. По цінах поки що не скажу, але думаю що залишаться на рівні 2012, хоча це не остаточно!
Якщо в Вас виникнуть ще якісь запитання то я думаю, що дам вичерпну відповід через волонтера Львівського АСК PrevedЖеню Корчинського
З повагою Я.

ПовідомленняM@rko © 21.01.13 14:45:10    

Yahoo Clapping  Чудова новина!) Надіємось що погода не перешкодить на цих вихідних відкритюю сезона, і вдастся стрибнути хоча б разок
ПовідомленняАндрей Шок © 21.01.13 18:26:52    

Новина мега чудова і неочікувана Smile
По прогнозу погоди на данний момент в Цуневі як бачите −10 °С −15 °C і сонячно...

ПовідомленняPacTuK © 23.01.13 0:37:01    

на даний момент прогноз вже інший
Будем надіятись на краще
ПовідомленняFandorka © 23.01.13 0:43:18    

Жалко що така погода. Хотів наступного понеділка чи вівторка вперше стрибнути
ПовідомленняSpawNTnT © 23.01.13 16:56:13    

WXP написав(ла):
26 січня 2013 при нормальній погоді відкриваєтся ПАРАШУТНИЙ СЕЗОН 2013!

А ВЛК, допуски в книжці на цей рік і т.д.?

Экстрим — это образ жизни... а жить... неостонавливаясь... рискуя... беря от нее все... вот что нужно... по твоему телу разливается блаженство... в крови поднимается уровень адреналина... все становиться возможным....
ПовідомленняEugeneKorchinsky © 23.01.13 19:37:36    

Тільки-но розмовляв по телефону з Віталієм Костюком (для тих, хто не знає — командир парашутної ланки Львівського АСК, він же WXP).

26 січня в суботу — відкриття сезону 2013 чисто теоретично-технічне для спортсменів, які збираються регулярно стрибати з парашутом на аеродромі Цунів, з повісткою дня як написано у першому пості теми.

SpawNTnT написав(ла):
А ВЛК, допуски в книжці на цей рік і т.д.?
І ці питання у тому числі.

Літак зараз у льоді і при теперішній погоді на то нема ради.

Першоразники чекають стабільної погоди і сигналу у цій темі, а поки що можуть переглянути тему з фотками про стрибки з парашутом в Цуневі за 2012-й рік...

...і перед тим, як відправитись у небо — скористатись нагодою, і у найближчі віхідні зануритись в печеру Млинки!

ПовідомленняАндрей Шок © 24.01.13 11:00:05    

Fandorka написав(ла):
Жалко що така погода. Хотів наступного понеділка чи вівторка вперше стрибнути

Стрибкові дні Firsttimer Субота та Неділя

ПовідомленняFandorka © 24.01.13 22:28:03    

цікаво чи дуже велика різниця між стрибками влітку і взимку)7 ну окрім температури і снігу)
ПовідомленняIhor © 24.01.13 22:43:01    

Земля  зі снігом... вигляд з неба інакший, а так один фіг. Якщо хочеш стрибати то і сніг і дощ і сонце... аби тільки в небо. Але як галочка спробувати треба і зимою і літом Smile
ПовідомленняSpawNTnT © 25.01.13 8:50:20    

Fandorka написав(ла):
різниця між стрибками влітку і взимку

Одяг! Багато теплого одягу! Скутішим себе відчуваєш. Як на мене — це не є плюс!

Экстрим — это образ жизни... а жить... неостонавливаясь... рискуя... беря от нее все... вот что нужно... по твоему телу разливается блаженство... в крови поднимается уровень адреналина... все становиться возможным....
ПовідомленняMagnum © 25.01.13 8:56:49    

Підкажіть будь-ласка, чи будуть стрибки у суботу 26.01.13 для першоразників?
ПовідомленняEugeneKorchinsky © 25.01.13 14:44:58    

Magnum написав(ла):
Підкажіть будь-ласка, чи будуть стрибки у суботу 26.01.13 для першоразників?

EugeneKorchinsky написав(ла):
Літак зараз у льоді і при теперішній погоді на то нема ради.
Першоразники чекають стабільної погоди і сигналу у цій темі, а поки що можуть переглянути тему з фотками про стрибки з парашутом в Цуневі за 2012-й рік...
...і перед тим, як відправитись у небо — скористатись нагодою, і у найближчі віхідні зануритись в печеру Млинки!

Повідомленняbalhat © 25.01.13 18:27:44    

є хто з червонограда весною пригнути десь? Surprised
ПовідомленняIhor © 25.01.13 20:08:44    

в Червонограді є парашутисти Smile
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Парашутизм (RW, CRW, FF) / Бейс-джампінг / Вінгсьют / Аеродинамічна труба Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 11
1, 2, 3 ... 9, 10, 11  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU