Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Зондер маршрут. Центральний район. Печера Млинки

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Спелеологія / Діггерство / Археологія Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняSlonyk;) © 08.03.10 13:16:21    Зондер маршрут. Центральний район. Печера Млинки

Зондер маршрут - це найскладніший екскурсійний маршрут центрального району печери Млинки.

Який включає в собі набір всіх найскладніших фізично-морально перешкод в центральному районі печери Млинки, які потрібно подолати за визначений час.

В декого від самої назви "мурашки" по шкірі пробігають.

Про його проходження є також на форумі

Змінено: Slonyk;) (08.03.10 13:55:23)
ПовідомленняSlonyk;) © 08.03.10 13:53:43    

Якщо є хтось хоче спробувати себе на ЗОНДЕР МАРШРУТІ в печері Млинки, звертайтесь.
ПовідомленняFistashka © 09.03.10 0:34:32    

Будучи в Млинках, ми хотіли організувати якийсь квест чи хоча б гру у "хованки"
LOL  LOL  LOL  а тут виявляється є вже готовий
Slonyk;) написав(ла):
ЗОНДЕР МАРШРУТ
і нічого вигадувати не треба!
при нагоді, спробую себе на цьому маршруті
Повідомленняtinigard © 11.03.10 3:38:50    

Востаннє, коли я  пролазив ту шпару (років 2 тому), в мене тріс комбінезон на спині і я ледь не зламав собі ребро. Тобі легше, Слоник, ти й в Пентхаус без допомоги проліз (якби ти мене тоді не витягнув., карта Млинків була б меншою на кількасот метрів Smile.
ПовідомленняSlonyk;) © 11.03.10 10:38:17    

Ну ти трохи загинаєш, сам Пентхаус мав по моєму близько 250 метрів, але сповзти в низ ти міг без проблем.
Але дякую за таку повагу.  Good

Але зондер маршрут, якщо група наважиться йти то проходять його одиниці серед одиниць. Це свідчить про те, що цей маршрут потребує поваги!!! Він просто так не підкоряється, скільки випадків було, коли просто не витримують навіть провідники Млинків, тобто не кожен може його навіть провести.

Тому, якщо хтось і зможе пройти його, то це потрібно десь висвітлювати. Clapping  Clapping  Clapping

На YouTube є фото презентація про Млинки.

Повідомленняtinigard © 11.03.10 20:53:21    

Ну, 250 - це і є кількасот.
То я знаю, як тебе шукати по печері Smile . По трупах учасників. Здохлятинкою сильніше запахло - значить, десь там попереду Слоник "зондер проводить" Crazy
ПовідомленняВіталік © 11.03.10 22:34:04    

Цитата:
Він просто так не підкоряється, скільки випадків було, коли просто не витримують навіть провідники Млинків, тобто не кожен може його навіть провести.
В якому сенсі не витримують? Фізично чи морально? Якщо друге, то за кого переживають - за себе чи туристів?  Shocked
ПовідомленняSlonyk;) © 12.03.10 9:25:28    

Віталік написав(ла):
В якому сенсі не витримують? Фізично чи морально? Якщо друге, то за кого переживають - за себе чи туристів?

Фізично, про моральний дух який падає в низ не бачив і не чув, але думаю по запаху можна відчути, що все можна далі не йти, екстрім потік по ногам.  Very Happy  Very Happy

ПовідомленняВіталік © 12.03.10 10:32:17    

Slonyk;) написав(ла):
Фізично, про моральний дух який падає в низ не бачив і не чув, але думаю по запаху можна відчути, що все можна далі не йти, екстрім потік по ногам.
Зрозуміло. То всі, хто не пройшов маршрут десь знизу лежать?  Vava  Crazy
А щодо того, що стікає... аби потім плісняви не було в печері  Twisted Evil

ПовідомленняSlonyk;) © 12.03.10 20:08:09    

Ну не лежить, бо для цього є певні сили, які не заставляють довго чекати. Twisted Evil Angel
А пліснява покриває переважно все по чому текло, але в печерні ходи так і не затікає.    Very Happy

Повідомленняfishka_87 © 11.04.10 22:13:19    

Fistashka написав(ла):
Якщо є хтось хоче спробувати себе на ЗОНДЕР МАРШРУТІ в печері Млинки, звертайтесь.

А чи буде організовуватись щось подібне цієї весни чи влітку. ДУЖЕ ХОЧУ СПРОБУВАТИ! Smile
ПовідомленняSlonyk;) © 14.04.10 21:59:19    

Звичайно, дзвоніть і домовимось.
Якщо є група то коли вам виходить, а якщо самі то потрібно буде підлаштовуватись під одну з груп.
(група - це 5-6 чол.)

Повідомленняcthj;f © 17.06.10 12:16:27    

Я хотів би спрорбувати, але не знаю як туди добратись і коли. Може хтось підкаже?
Slonyk;)
Повідомленняkamyanets © 12.11.12 10:38:19    

Внизу на цій сторінці є інфо, як дістатись
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU