Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Люди-и-и! Новий 2013 Рік на носі!!! З Наступаючим усіх ;)

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Тощо... Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняAndrey © 30.12.12 0:47:41    Люди-и-и! Новий 2013 Рік на носі!!! З Наступаючим усіх ;)

Ги Smile Тіпа здрастє Preved Тобто з наступаючим Новим Роком усіх! Wink
Хай цей майбутній рік підступної, але розумної тварюки буде для вас втіленням розумних рішень, та вдалих здобутків! Пам’ятайте, що змія — то споконвіку символ мудрості, тож хай весь наступний рік буде відповідний цьому!
З Наступаючим Новим Роком Вас! Щастя, любові, достатку і всіх благ! Wink
З.І. А тобі, Андрюха, бажаю побільше тренуватись на тому турніку, бо всі дуже переживать з того приводу і тримають за тебе кулаки! Mad

ПовідомленняANGELo © 30.12.12 0:59:29    

І тобі побільше змій на шляху, щоб мудрості набиратися! А саме головне якусь одну, постійну, назавжди знайти. Very Happy  Preved Мудрості багато не буває!
ЗІ: 1 год. ночі. Все по плану. LOL

ПовідомленняNadezda_95 © 30.12.12 1:00:32    

Як глаголять простори нету «рік буде особливо вдалим для жінок. Рік Змії все-таки» Very Happy
ПовідомленняAndrey © 30.12.12 1:19:40    

Andrey написав(ла):
І тобі побільше змій на шляху
Дякую! Як кажуть — «і вас тим самим кінцем» Wink Так якось склалось, що справжні «змії» мене в цьому житті оминають... Чи то я їх відчуваю на відстані.
Хоча, можливо не мішало б кілька, як ти кажеш — «щоб мудрості набратися!».

ANGELo написав(ла):
А саме головне якусь одну, постійну, назавжди знайти.
Ну... Можна спробувати Crazy Агов! Постійна «зміюко», відгукнись Preved Search sky Можна в приват Embarassed  Резюме подам на вимогу... Супровідний лист та рекомендації з попереднього «місця роботи» додаються Wink
ПовідомленняХрумчик © 31.12.12 13:01:18    

Yahoo Шановні мої друзі і знайомі! Вітаю усіх із наступаючим роком Змійки! Нехай Вона додасть нам терпіння, проникливості, живучості, розуму і наполегливості!!! Цілую, обіймаю.... Drink
ПовідомленняANGELo © 31.12.12 14:28:49    

Цей рік настільки приніс нового, та змусив подивитися на, здавалося б, буденні речі з іншого боку, що аж цікаво стає. Нічого немає постійного. Все змінюється.
Від свого серця бажаю всім нам, щоб всі наші слова збулися. Все, що ви/ми думали, все що ви/ми бажали іншим, та собі — щоб все збулося, як ви/ми казали. Збулося те, що ви/ми затаїли в закутках душі та мріях.  Angel Але мрійте про хороше. Мрії збуваються!
Бажаю всім нам багато корисного, потрібного та необхідного, ну і на додаток вірних друзів, справжніх друзів. Clapping  Drink
Нехай погане залишиться в минулому. Бережіть себе, бережіть своїх близьких, рідних. Ніщо не замінить посмішки близької та рідної людини. Ніщо не зігріє холодні долоні як тепло материнських, чи коханої людини рук. І чи вірити ви в Бога, чи не вірите - нехай добро заколише вас, і поселиться у вашій домівці, і Добро буде поряд.
Я впевнений, що клуб наш стане ще кращим! Дякую вам за те, що ви є. Ви всі неймовірно фантастичні!
Насправді все тільки починається! Yahoo  Clapping
ЗІ: але питаня про яку ми говорили минулої зустрічі на пиві залишається відкритою. ПоССони, треба змінювати ситуацію!  Very Happy

Змінено: ANGELo (03.01.13 8:50:46)
ПовідомленняLucky © 31.12.12 15:58:26    

З наступаючим НР всіх-всіх-всіх! Clapping  Clapping  Clapping

Нехай наступний рік для всіх буде насичений успіхом, позитивними результатами і веселими подіями! Yahoo  Yahoo  Yahoo

ПовідомленняNadezda_95 © 31.12.12 16:39:15    

Всім, хто будується - швидше ставити квітку, заводити господарку і садити фруктові дерева;
подорожуючим - нарешті знайти рідну гавань;
вивчаючим нову мову - зрозуміти нарешті її Very Happy ;
а ще всім купу грошей і приємних вагомих подій в житті!
Менше лінощів, менше ревнощів, більше спорту!
Мир!
No Stress! Very Happy

ПовідомленняANGELo © 31.12.12 19:27:00    

NO dress - NO stress!
Very Happy
Твори добро

ПовідомленняNattka © 31.12.12 20:15:07    

Любові, щастя, здоров"я! Нових фанатичних і фантастичних ідей! Всімвсімвсім.
Будьте.

ПовідомленняGorihovnet © 31.12.12 20:18:57    

З наступаючим!!!!
ПовідомленняGallinka5 © 01.01.13 16:45:11    

Важливі для мене люди, важливі емоції, які можу поряд з вами відчувати, важливий сміх і сльози, і спільні подорожі, і вдома чай. Важлвий рік. Дякую! Давайте цього року без втрат, давайте ще більше добра, шалених емоцій, щирості і відчуття одне одного поряд.
Nadezda_95 написав(ла):
Всім, хто будується - швидше ставити квітку, заводити господарку і садити фруктові дерева;
подорожуючим - нарешті знайти рідну гавань;
вивчаючим нову мову - зрозуміти нарешті її  ;

ЖжошVery Happy
ANGELo написав(ла):
Нехай погане залишиться в минулому. Бережіть себе, бережіть своїх близьких, рідних. Ніщо не замінить посмішки близької та рідної людини. Ніщо не зігріє холодні долоні як тепло материнських, чи коханої людини рук. І чи вірити ви в Бога, чи не вірите - нехай добро заколише вас, і поселиться у вашій домівці, і Добро буде поряд.

Найчуттєвіші слова
ПовідомленняFistashka © 02.01.13 15:45:50    

з новим 2013 роком! Має бути успішним і фортовим для усіх!
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Тощо... Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU