Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Оптимізація перезавантаження фоток в галереї

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Робота форуму та галереї Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняSuzy © 18.03.08 19:33:54    Оптимізація перезавантаження фоток в галереї

Приступлю одразу до конструктивної критики, точніше, до дружніх порад.
Полізла переглянути фото (http://extreme.lviv.ua/gallery/displayimage.php?album=81&pos=0).Коли вибираєш фотку, знизу на ленті, шоб глянути, перегружається сторінка. В кого нет тормознутий,  як от в мене сьогодні (дякую колєгам), то це довго ждати. Є прикольний скрипт, клацаєш по фотці знизу, і вона відкриваєтсья зверху. (http://wetfoto/en/photoset/0/64/#). Вродє і "фішка прикольна", а вродє і народу послугу зробите. Крім того можна додати прокрутку на ленту. Приклад завтра кину. Дякую за увагу.
ПовідомленняZippo © 18.03.08 19:39:57    

Suzy написав(ла):
клацаєш по фотці знизу, і вона відкриваєтсья зверху
Прикольна штука Clapping але чи разом з нею будуть підгружатися коментарі до фото, звічсно якщо вони є ? Unknow
ПовідомленняSuzy © 19.03.08 10:52:51    

Про коментарі не подумала  Confused (мене вчора перегрузка сторінки дістала, бо нет важкий був, от я про те й написала). Пораджусь з колєгами. Щось придумаємо.
ПовідомленняSuzy © 19.03.08 16:44:58    

Можна зробити, що й коментарі будуть підгружатись.
Скрипт бачила, але ше не розібрала (зпіонерила і ніяк руки не доходять). Якшо з mootools знайомі, то буде все легко.
Щось схоже можна тут (http://news.yahoo.com/nphotos/Hollywood/photo//080218/photos_en/2008_02_18t085659_450x300_us_oscars_countdown
//s:/nm/oscars_countdown_dc/im:/080226/ids_photos_en/r1177858202.jpg/) побачити
ПовідомленняVictorT © 24.03.08 19:39:55    

Можно придумать много разных интересных способов, но есть свои минусы и разные ньюансы.
Я, например, когда-то делал вот так: http://wanderers.webest.net/gallery/ (сайт не до конца восстановлен после переезда).
Чтобы подгружались комментарии, тоже можно реализовать, но опять же, есть отрицательные ньюансы.

ПовідомленняVictorT © 24.03.08 19:41:58    

Suzy написав(ла):
мене вчора перегрузка сторінки дістала, бо нет важкий був, от я про те й написала

кстати, от тяжёлого нета и эта фишка не особо то спасла бы, фотку то всё равно грузить надо, тем более, сама страница не так уж и много весит по сравнению с фоткой (а будет ещё меньше, после оптимизации вёрстки).

ПовідомленняSuzy © 31.03.08 14:02:04    

Люблю, коли моє "зверху", тому не можу стриматись, від коментарів.  Smile .
Всі фото підгрузяться разом зі сторінкою одним красівим масівом. Щоб вигляд не зіпсувати, вони заганяються в список і показуютсья тільки ті, які ти хочеш бачити (по 5 штук, наприклад). Трохи правда сторінку перізати тре буде. Але зараз на цьому не варто зациклюватись, тому відкладу свої думки на потім.  Smile
ПовідомленняVictorT © 31.03.08 14:25:47    

Suzy написав(ла):
Всі фото підгрузяться разом зі сторінкою одним красівим масівом.

А вот это, как раз, правило плохого тона в вебе, грузить что-либо без ведома пользователя. И зачем пользователю, который решил посмотреть одну фотку, грузить все (кстати, "все фотки" - это на данный момент около 170 мб).
Suzy написав(ла):
Трохи правда сторінку перізати тре буде.

Ага, и "немного" переписать движок Very Happy

ПовідомленняSuzy © 31.03.08 16:27:29    

Звичайно не доцільно ВСІ фото грузити. Вони за темами грузяться.  Ладно, "вырасту, стану крутым программистом   Cool " и покажу, як і що б я зробила. Не буду більше завантажувати своїми "благими намерениями".
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Робота форуму та галереї Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU