Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

«Газета 24». Радість падіння

назад  1, 2
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Про нас пишуть, нас показують (ЗМІ) Сторінка 2 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняZippo © 28.03.08 17:54:42    

СлІпиЙ написав(ла):
Мене вштирила реклама страхового товариства
ми матеріал який не відноситься до статті потім зробим розмитим Wink
СлІпиЙ написав(ла):
ско_ра_бля_на_бал Smile
100%  Dance  Dance2  Yahoo  Happy
ПовідомленняExtremal © 28.03.08 18:34:55    

Класна стаття. Yahoo Правильно екстремальний спорт у Львові треба популяризувати, тільки вот друге шо кидається в очі після малюнку, то сума 130 EUR. Шо подумає 80 % людей які ше нечитали статі. Половина навіть читати не буде. Goof ИМХО
А страховка тут доречна LOL
P.S. не сприймати як критику Very Happy
ПовідомленняHoks © 29.03.08 14:59:47    

Цитата:
Мене вштирила реклама страхового товариства "Гарантія" після статті... ско_ра_бля_на_бал Smile)))

Це ще шо!!! При підході до Левицького 84, буквально в метрах 300 від ЛАСК, знаходиться Бюро ритуальних послуг SmileSmile ги Smile а в протилежному напрямку - страхова компанія "Авіоніка"  Smile повний комплект - єслі шо, то всьо рядом Very Happy

Цитата:
сума 130 EUR. Шо подумає 80 % людей які ше нечитали статі. Половина навіть читати не буде. Goof

еxtremal, навряд чи б та половина втішилась, коли б взнала тогорічні ціни на дубові стрибки. На Бородянці в Києві перший дубовий коштуватие 240 грн. В Рівному обіцють ціни чи не в три рази нижчі. Що ж відбуватиметься на нашому львіському аеродромі, ми можемо тільки здогадуватись Smile Взнаємо 3 квітня Smile

Цитата:
Допомагали встановлювати рекорд України й четверо львів'ян, серед яких - й 33-річний майстер спорту Віталій Костюк, який здійснив понад 1100 стрибків з парашутом.

LOL  LOL Народ, а шо, Костюк - то мегазвізда львівського масштабу?  Very Happy  а чого трьох інших не згадали? Smile ги, я мабуть шота прапустіла, і у Веталя пора брати автографф?!!!! LOL
Я не впевнена на рахунок четвертого учасника львівської четвірки, але разом з самізнаєтеким (Secret ) в рекорді приймали участь Юрій Матала, Ігор Звоздецький та Валентин Ільїн Clapping
Повідомленняtt © 30.03.08 11:30:29    

я би з радістю написала б усіх, але час прижимав, а дізнатися імена всіх так і не вдалося....
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Про нас пишуть, нас показують (ЗМІ) Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 2 з 2
назад  1, 2

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU