Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Питання / Відповіді для «першоразників»

назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Парашутизм (RW, CRW, FF) / Бейс-джампінг / Вінгсьют / Аеродинамічна труба Сторінка 9 з 10
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняZippo © 13.03.08 15:11:46    Питання / Відповіді для «першоразників»

Питання, які дуже часто зустрічаються...

• Q : Я хочу стрибнути з парашута!!!
  • A : Щоб стрибнути з парашута, треба на нього залізти ногами, а це дуже небезпечно, бо можна дістати в голову тупим важким предметом від інструктора, Vava бо парашутна техніка вимагає особливого і обреженого ставлення до себе Smile

• Q : Я хочу стрибнути з парашутом!!! Yahoo
  • A : Льогко, головне мати бажання, мінімально необхідні фізичні і фізіологічні параметри (руки ноги тіло і голову, без голови не можна, бо без шолома не пустять, а шолом тільки на голову одягається).

• Q : Я хочу вже!!!
  • A : В принципі, якщо ви дійсно хочете, то ніхто і ніщо вам не завадить, але якшо не напрягаючись, дешевше і неподалік, то прийдеться чекати весни і тоді в проміжках між побаченнями шукати час (практично всі стрибки на українських дропзонах здійснюються у вихідні, дехто ще працює в пятницю).

• Q : Я боюсь стрибати з парашутом. Firsttimer
  • A : Я боюсь стрибати без парашута. LOL

• Q : Я боюсь висоти!
  • A : Звідки ви знаєте? Стає пагано коли дивишся вниз з 7-го поверху? Ну-у-у, це трохи інша висота, зоооовсім інша. Висота в кількасот метрів на око не розбирається і мозок її адекватно не сприймає — так вона жахливо виглядає, але жодних запоморочень і тваринного жаху вона не викличе, нє ну є шо ДІЙСНО бояться висоти, але шансів опинитись серед них у вас мало Wink

• Q : А я всеодно боюсь!
  • A : ВСІ бояться !!! Ті хто не боїться або так каже — або бояться це визнати, або дурять, або психи Crazy і їх треба лікувати (це вже без жартів). Інше питання шо пізніше цей страх поступово переходить в обережність і ховається під багажем знань і тренувань. Wink

• Q : І дорого то?
  • A : Перший стрибок на круглому не керованому парашуті ~ 350-400 грн, в залежності від регіону. Тандемний стрибок (це коли вас чіпляють до інструктора і ви ще з ним хвилину у вільному падінні) ~ 170 мертвих американських призедентів.

• Q : Шось дорогувато Surprised ...
  • A : Ще не чув від жодної людини «Це не було варто цих грошей».

• Q : А якшо я вб’юсь?
  • A : Ну я б так швидко на це не розраховував, єдине що це може спричинити — суто людський фактор Smile причому не ваш Smile простіше кажучи — не вб’єтеся не пережевайте, якшо вб’єтеся, то це не буде повязано із паршутами — авіактастрофа, форсмажоні погодні умови, і т.д і т.п. , але не парашут. За крайні кількадесят років, коли парашутизм увійшов в дозвілля, питанням безпеки було призначено стільки часу, що парашутні системи для першоразників надійніші за маршрутки на яких ви їздите. Єдине що вам загрожує це приземлення на ліс, що може бути небезпечно з точки зору - сижу я на гілці і до землі не дістаю, або травмувати кінцівкі при приземлені і то лише в тому випадку, якщо неуважно будете слухати інструктора. Ті хто дружать з головою, і зазвичай все роблять правильно можуть ні за що не хвилюватись.

• Q : З якою силою я гепнусь об землю?
  • A : Навантаження на ноги при приземленні буде, десь приблизно, таке, як би ви стрибнули з звичайного стола (1м.) (Я вже починаю співчувати сусідам... Але на цьому не потрібно зациклюватись, раз на раз не приходиться, приземлення може бути и жорсткішим, а може і ще м’якішим (залежить від багатьох факторів), тому в будь-якому випадку краще розраховувати на жорстке приземлення.

• Q : А мене покинула дівчина і я хочу вбитися, але перед цим випасти із літака ...
  • A : З парашутним спортом ти не вгадав, самогубця там не має шансів — навіть якшо він захоче, він нічого не зробить, шоб вбитись (технічно це можливо але такі знання приходять з досвідом а ще й з досвідом прийде бажання жити і стрибати, а не звертати на дурниці через які ви хотіли вбитись)

• Q : Хто укладає парашут?
  • A : Укладають парашути маленькі діти чи то з Кореї, чи то з В’єтнаму, точно не скажу. По вихідним їх заміняють маленькі звірятка. Так, що заморочувати собі голову цим запитанням не варто. LOL

• Q : А якшо не розкриється ...?
  • A : Розкриється Very Happy

• Q : Але ж бувають випадки ...
  • A : Бувають ... але випадок з «першоразником» це вже шось мізерноймовірне.

• Q : А якшо запасний не розкриється...?
  • A : Ну що б я вам порекомендував у цьому випадку робити… Напевно махати, що є сил руками може щось та й вийде з цього. O!!! Згадав один відомий усім вислів «я знаю звідки виходить адреналін». LOL

• Q : А якшо я забуду шо треба робити?
  • A : За вас все сама зробить парашутна система, для неї ви лише безголовий баласт, що має її центрувати своєю вагою знизу, і жодних дій від вас для нормальної роботи їй не потрібно Smile

• Q : Я хочу з собою взяти пляшку пива або шампанське і підчас польоту його розпити.
    A : Нереально. Забудьте по це.

• Q : Чим я буду дихати на висоті?
  • A : Легенями і повітрям Very Happy

• Q : А якщо мене знудить підчас польоту?
  • A : Дууууже рідко таке трапляється. Але якшо вже трапилось, то наш пілот сказав, що мити будтите після себе та ще й «господарським милом» щоб жизнь медом не казалась Very Happy

• Q : Чи мoжнa взяти з coбoю фoтoaпapaт?
  • A : «Мoжно, ecли ocтopoжно», aлe нa вaш пepший cтpибoк я би нe paдив цe poбити з двox пpичин: Cтaтиcтикa пoкaзye, щo минyлoгo poкy 6 гapнeнькиx фoтoaпapaтикiв випaлo з нeзгpaбних pyчeнят їx влacникiв i зacлyжeнo cпoчивaють дecь y тpaвичцi. I дpyгий нe дyжe пpиємний мoмeнт, кoли юнi cкaйдaйвepи y пoлювaннi зa гapним фoтo зaбyвaють, щo вoни мають вести постійний огляд повітряного простору, щоб хтось комусь не впав на голову + щe знижyютьcя i зaбyвaють пpo зeмлю, якa тaкoї xaлaтнocтi нe пpoбaчaє. Invalid А друзі апельсини купили?

• Q : А в чом кайф, Юля © КВК
  • A : Нажаль ніде нормального опису відчуттів і почутів я не читав і не чув і сам сказати не можу — людський словниковий запас знадто малий для цього, щоб зрозуміти це треба відчути Smile Скажу лише, що кількість адреналіну яку виділить ваш організм, буде достатньою шоб викликати ненормоване виділення ендорфіну на довгий час Smile якшо ви хочете подивитись на щасливі обличчя і правдиві радісні посмішки — подивіться на обличчя тих, хто щойно вперше стрибнув з парашутом. Я їх бачив → Crazy Goof Dance2

• Q : Та кому це потрібно ?
  • A : Кожен вирішує для себе, за себе і сам Smile Те що хтось стрибнув не робить з нього героя, те що хтось відмовився — не робить з нього боягуза.

• Q : Де я про це можу дізнатись детальніше?
  • A : Адреса: м. Львів, вул. Левицького 84
    Аеродром: «Цунів» — Львівська область, Городоцький район, селище Цунів. (30 кілометрів від Львова)
    Телефони: +380673692716 Костюк Віталій Володимирович, командир парашутної ланки.

Адреса сайту:http://extreme.lviv.ua/
    e-mail: zippo(пес)extreme.lviv.ua
    ICQ 900100

З.І. Якшо ще якісь загальні питання — відповім в міру своєї обізнаності, я далеко не гуру в цих питаннях і є лише початківцем. Головні питання шо вас мають турбувати це:
1. Чи я хочу?
2. Де ?
3. Коли?
Залишиться лише приїхати і вас нормально і повноцінно проінструктують що, де, як і за що смикати Smile

З.І.І. Мрії можна використовувати двома способами: їх можна мріяти, і їх можна здійснювати. Успіху. Wink

крайній раз внесено зміни: Zippo (30.04.14 9:11:48), редаговано 7 раз
ПовідомленняTerry © 06.07.12 12:54:47    

Скажіть, а що за прижки з парашутом в Новояворівську?
ПовідомленняDudych © 12.07.12 22:04:15    

Terry написав(ла):
Скажіть, а що за прижки з парашутом в Новояворівську?

не в Новояворовску, а плановые прыжки десантников на Яворовском полигоне .
ПовідомленняUlasya © 05.10.12 21:04:12    

Скажіть, будь ласка, чи відбуваються стрибки з парашутом зимою — місяць січень? Unknow
ПовідомленняDudych © 06.10.12 21:23:46    

відбуваються, але є багато але...
ПовідомленняEugeneKorchinsky © 07.10.12 12:56:00    

Dudych написав(ла):
відбуваються, але є багато але...
Нарахунок зими — зверніть увагу на дату крайнього репортажу  минулорічної теми про парашутний сезон у Львівському АСК

Нарахунок саме січня, і особливо його першої половини — Новий Рік, Різдво, Старий Рік — чи самі ви готові сумістити усе те навантаження на організм із стрибками з парашутом? Smile
Якщо таких виявиться дуже багато, і погода буде благоприятствовать... Smile Smile Smile

ПовідомленняOleg_Svitenko © 08.10.12 10:18:43    

Тут стрибають кожні вихідні! http://sky-group.org.ua/ деталі за телефоном 067 312 05 76 Good
Повідомленняmira_.91@mail.ru © 06.11.12 9:07:41    

Яка швидкість падіння парашутиста? Чи можна отримати серцевий напад при стрибку? Smile
ПовідомленняZippo © 06.11.12 9:33:09    

mira_.91@mail.ru написав(ла):
Яка швидкість падіння парашутиста?
Без стабілізації ~ 50 м/с, з стабілізацією ~ 35 м/с, спуск під куполом 5 м/с.

mira_.91@mail.ru написав(ла):
Чи можна отримати серцевий напад при стрибку?
Вам ще зарано про таке думати, все буде ок.
ПовідомленняOleg_Svitenko © 09.11.12 12:18:20    

в мене серцеви напад кожні вихідні, на аеродромі під час кожного підйому... все буде  Good
ПовідомленняУгрюмый © 29.05.13 20:39:34    

Приємно відмітити, що "СКАЙ-груп" вписує свої сторінки в розвиток парашутизму! На стрибках, які відбулись на вихідних, свій перший самостійний стрибок в 11 років!!! виконав Денис Васюренко, цей рекорд спостерігала його мама, яка виконала стрибок слід за сином!
ПовідомленняFistashka © 30.05.13 9:02:05    

Угрюмый написав(ла):
свій перший самостійний стрибок в 11 років!!! виконав Денис Васюренко, цей рекорд спостерігала його мама

Firsttimer  Firsttimer  Firsttimer молодці!  А є фото, відео, стаття? факт дуже цікавий
ПовідомленняOleg_Svitenko © 30.05.13 13:35:48    

Фото тут: http://sky-group.org.ua/index.php?m=p&dz=1
верхній ряд, другий зліва і другий ряд з верху перший з права...
Повідомленняmijki © 27.04.14 10:33:40    

Хто в курсі де у Львові навчать складати самостійно свій парашут ? Можливо там же й купив би якщо свіжі мають ...
ПовідомленняAlexxx © 27.04.14 11:48:38    

mijki, ти хочешь стати справжнім скайдайвером і самостійно стрибати?
Тоді два варіанта:
1) швидкий, але дорожчий http://www.dropzone.kiev.ua/russian/become_skydiver/
2)підготовка спортсмена парашутиста по "класичній програмі", довший, але є можливість не попасти у "великі" гроші
Навчання самостійній укладці входить в программу підготовки спортсмена
http://vk.com/skydive_lviv_ua
http://rask.rv.ua/skydiving
Буде зацікавленість - пиши в "лічку"

Попробуй... шепнула Мечта.
«Мы пьем за яростных, за непокорных, за презревших грошевой уют».
ПовідомленняУгрюмый © 28.04.14 11:16:55    

mijki написав(ла):
Хто в курсі де у Львові навчать складати самостійно свій парашут ? Можливо там же й купив би якщо свіжі мають ...

ДЗ Львів аеродром Крупське (30 хв від Львова). Щодо парашутної системи - Все залежить від Вашого рівня підготовки (підібрати систему не проблема)

Сторінка 9 з 10
назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU