Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Підтягування. Чого можна досягнути за три місяці?

назад  1, 2, 3, 4, 5, 6
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Тощо... Сторінка 6 з 6
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  

Чи зможе Andrey через 3 місяці (12 з половиною тижнів) підтянутись 30 раз на перекладині?
Андрюха в нас спіртсмен, зможе полюбому
47%
 47%  [ 20 ]
Та де там, швидше пупок розвяжеться
33%
 33%  [ 14 ]
Зможе, чи не зможе, а виграш все одно наш
19%
 19%  [ 8 ]
Всього голосів : 42

ПовідомленняZippo © 07.03.13 12:57:07    

З сьогоднішнього дня букмекерська контора «Водка — сила, спорт — могила» починає свою роботу і працюватиме включно до неділі.
Ща розберусь з коофіцієнтами і поправлю пост, ги Goof

ПовідомленняNadezda_95 © 09.03.13 23:28:38    

І коли у нас всенародний показовий виступ? Smile
ПовідомленняBlumchen © 10.03.13 0:39:07    

По всіх підрахунках — сьогодні, 10 березня мало б бути се дійство!
Букмекерська контора вже вивела коефіцієнти? Drink
ПовідомленняIhor © 11.03.13 18:06:07    

як справи? наскільки хороші/погані результати?
ПовідомленняScr © 11.03.13 19:52:42    

7eMEN-off написав(ла):
На сьогодні результати такі:
Біг 5 км — 15 хв
Біг 10 км — 40 хв
Вибачай, але я не дуже вірю. Smile або дуже швидко на 5 км, або дуже повільно на 10 км. Потім нижче прочитав про той стадіон, де бігаєш... Спробуй на справжньому Smile, але дуже непогано навіть враховуючи ймовірну похибку, молодець.
ПовідомленняLucky © 12.03.13 7:17:33    

Андрюха попав на півасан і шифрується від пацанів тепер!! Paranoid
Став пиво по доброму, бо буде гірше! Vava  Vava  Vava  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy

ПовідомленняXander © 12.03.13 12:05:49    

А всетаки, каков результат? Чего можно достигнуть за такой промежуток времени?
ПовідомленняZippo © 12.03.13 12:30:51    

Я правда халявив конкретно, але з 5 раз дійшов до 9–10 (як коли), чим задоволений Happy
Якщо барти Андрюхін результат 8 раз то в теорії можна «предположить», що він мав би робии дето 18 раз...

Lucky, Андрій спорив з Миколою і дісно ніц нікому не винен, це важе ми собі придумали, що під шумок попадем на півас (звісно за свій кошт). Ми то і так його в неділю вознаєбнули і ше вознаїбнем, но букмекерська контора «Водка — сила, спорт — могила» погоріла Sad
Помоєму чувак нас... Very Happy

Neutral

ПовідомленняCooper © 12.03.13 13:37:06    

ну а моє підтягування закінчилось на 25 раз. але я продовжую...
ше паралельно почав робити віджимання — зараз 70.
+ купив штангу на 100 кг — і роблю пока шо присідання з 50 кг для ніг (починав тільки з грифом, — і добавляю кожен тиждень по 5 кг) — там треба бути дуже обережним і слідкувати за технікою.
(зараз думаю про підтримуючу стінку-стилаж-тримач для штанги на рівні плеч)

хто хоче накачатись всім раджу займатись штангою хоча б 4 рази на тиждень по програмі.
загальний стан організму — на всі 200% — живчик і багато сил, і настрій супер, — тестостерон і адреналін робить своє

результат на ліцо — так шо спасіба тобі Андрюха за таку затію.
гарне тіло — важка праця як кажуть в нас хлопці в качалці. Drink
ПовідомленняAndrey © 12.03.13 14:13:50    

Nadezda_95 написав(ла):
І коли у нас всенародний показовий виступ?
Вельми вибачаюсь, але про показовий виступ мова не йшла. Як і про букмекерську контору і все решта... То вже ваші домисли Pardon
Знаю, що народ хоче «хліба і видовищ», але я на таке не підписувався... Можете мене казніть за це Very Happy

Ihor написав(ла):
як справи? наскільки хороші/погані результати?
Xander написав(ла):
А всетаки, каков результат?
Результат — яким був, таким і залишився.. Ну +\−. Причина — після нового року я на це, мяко кажучи, забив Embarassed  Причин чому забив називати не буду, щоб це не звучало як оправдання...

Xander написав(ла):
Чего можно достигнуть за такой промежуток времени?
Можна досягти багато, якщо ціль буде саме досягнення результату, а не виграш у спорі... В будь-якому випадку можна самому спробувати Wink
Сторінка 6 з 6
назад  1, 2, 3, 4, 5, 6

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU