Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Підтягування. Чого можна досягнути за три місяці?

назад  1, 2, 3, 4, 5, 6  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Тощо... Сторінка 5 з 6
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  

Чи зможе Andrey через 3 місяці (12 з половиною тижнів) підтянутись 30 раз на перекладині?
Андрюха в нас спіртсмен, зможе полюбому
47%
 47%  [ 20 ]
Та де там, швидше пупок розвяжеться
33%
 33%  [ 14 ]
Зможе, чи не зможе, а виграш все одно наш
19%
 19%  [ 8 ]
Всього голосів : 42

ПовідомленняAndrey © 13.12.12 10:44:05    

ANGELo написав(ла):
Вона працює! А ти, Андрій?
Сергій, «Вона працює» уже близько року, якщо не помиляюсь (маю на увазі скелелазіння) А я кілька днів Very Happy Думаю про результат можна здогадатись
Будуть результати — обовязково доповім Wink  А зараз результат один — мязи болять Very Happy

ПовідомленняSerhiy86 © 13.12.12 11:16:23    

Lea написала: Я ось п’ять разів на перших фалангах пальців можу підтянутися.
Клас! А скільки можеш підтягнутися «класичним» хватом, тобто долоня повністю охоплює перекладину?

Vasarogov20 написав: рекорд світу поставлений українцем 53 підтягування за хвилину..ідіть на рекорд

Відео подвигу. Рекорд вже 57 разів за хвилину

24-річний харків’янин Дмитро Некрасов встановив новий світовий рекорд з підтягування на перекладині за одну хвилину.

За цей час він зумів підтягнутися 57 разів, у межах телевізійного шоу «Україна має талант!»

Таким чином Дмитро побив свій же власний рекорд — 53 рази за хвилину.

Цікаво, що Дмитро не є професійним спортсменом, а працює автомеханіком.
ПовідомленняVanDik © 13.12.12 11:25:58    

вав, тіп рубає так, що капець  Shocked
ПовідомленняCooper © 13.12.12 11:43:10    

А я коли був малий то не вірив шо можна підтягнутись 100 раз.  Very Happy
Lea — тобі респект!!!

Я собі замовив ось такий турнік. Буду кріпити.
ПовідомленняNattka © 13.12.12 13:31:51    

ANGELo написав(ла):
Андрюха! Доповідай! Що сьогодні, вчора?

Так, доречі. Міг би для нас небайдужих такий собі щоденник завести і писати тут, чого ти нині досяг і що для того зробив.
А ми — тоталізатор. Smile

ПовідомленняCooper © 13.12.12 14:10:51    

Підтягування на раз-два-три, або Добре висимо! Група в контакті для тих хто підтягується на турніку більше ніж 10 раз! Скільки раз ви підтягуєтесь?

Цитата:
Турник — це не тільки цінне гімнастичний снаряд,але й унікальний спосіб зайвий раз, як висловлюється постійний автор МН г-жа Вінтовкіна, позвенеть яйцями. У сенсі помірятися альфа-самцового. Приклад: приятель купив собі новою машину (отримав надбавку до платні / набрав більше очок в тетріс), а ти зате можеш підтягтися 20 разів, зробити вихід силою і підйом переворотом. Ну і хто з вас двох мужик? Правильно — ти.

Я паралельно починаю ось цю програму віжимання сто раз

Хто починає естафету давайте разом.
1. Андрій
2. Cooper

Мене прикололо ось це
Цитата:
мне 18 лет, начал сразу с 5 недели Выше среднего, через недели полторы должен уже 100 раз делать, подскажите а что дальше делать после 6 недели? не бросать же все, может увеличивать результаты ну к примеру до 200-сот? посоветуйте че нить мне?
Це як в анекдоті про запорожець, — «а тепер третя».

Мой товарищ, с которым периодически занимемся на стадионе в свои 50 лет трижды подтягивается при весе 82 килограмма. Скажете ничего удивительного? Он подтягивается на одной руке. Бывший кандидат в мастера по боксу. Так что все дело в человеке. Последний раз он продемонстрировал искусство подтягивания на одной руке на прошлой неделе. Я даже загорелся идеей активизировать занятия спортом, начать заниматься каждый день и к концу года постраться подтянуться на одной руке 3–5 раз.
ПовідомленняТолік © 13.12.12 19:50:45    

VanDik написав(ла):
24-річний харків’янин Дмитро Некрасов встановив новий світовий рекорд з підтягування на перекладині за одну хвилину.
Навряд чи це світовий рекорд — де представники книги рекордів? Це більше подібно на шоу-номер. Перекладина на розтяжках, пружинить. Хто підтягувався на такій, знає, що це — небо і земля в порівнянні з вкопаними турніками на стадіоні. Різниця в кількості і швидкості підтягувань може бути більш ніж в два рази.

Якщо щось і називати рекордом, то це має бути стандартизоване щось: з перекладиною головне її товщина і пружність. Крім того має бути фіксована і техніка виконання підтягувань.

ПовідомленняSpawNTnT © 27.12.12 12:13:19    

І як справи у тебе Андрюха?!
Экстрим — это образ жизни... а жить... неостонавливаясь... рискуя... беря от нее все... вот что нужно... по твоему телу разливается блаженство... в крови поднимается уровень адреналина... все становиться возможным....
ПовідомленняLucky © 27.12.12 12:19:09    

SpawNTnT написав(ла):
І як справи у тебе Андрюха?!
Ну якшо йти по плану, то близько третини необхідної суми на пиво вже мав відкласти Very Happy
ПовідомленняSpawNTnT © 27.12.12 14:20:23    

lucky написав(ла):
якшо йти по плану
а план В — може й получитись  Cool Хоча пиво в обох випадках Drink Чи камрад вже так накачався, що пальці на руках не зжимаються?!   Smile
Экстрим — это образ жизни... а жить... неостонавливаясь... рискуя... беря от нее все... вот что нужно... по твоему телу разливается блаженство... в крови поднимается уровень адреналина... все становиться возможным....
ПовідомленняANGELo © 27.12.12 16:12:34    

lucky написав(ла):
Ну якшо йти по плану, то близько третини необхідної суми на пиво вже мав...

якщо й ти по плану, то вже таку кількість пива Андрюха має вже пити одним глотком. Very Happy

ПовідомленняCooper © 27.12.12 16:37:36    

всім салют!!!

доклад:
вчора вчепив турнік
роблю 15 раз без ривків
вчора за день зробив 50 раз
йду по програмі

+ до того роблю віджимання
+ їм вітаміни

мені ця естафета подобається, бо як згадаю шо в мене на хаті висить турнік, то на душі веселіше стає, і зразу хочеться зробити 15-ку,
але я думаю тут одним віджиманням не обійжеться, треба все в комплексі, їжа, режим, ні алкоголю, одним словом мене ПРЕ!

роблю так:
1 день: 6 8 6 6 макс (мін 8]
2 день: 6 9 6 6 макс (мін 9)
3 день: 7 10 6 6 макс (мін 9)
4 день: 7 10 7 7 макс (мін 10)
5 день: 8 11 8 8 макс (мін 10)
6 день: 9 11 9 9 макс (мін 11)
+ на пятий підхід роблю максимум але не менше ніж мінімум
+ відпочиваю 3 хв, між підходами
+ на третій день відпочиваю 2 дні

я гадаю шо то реально дело, бо почуваю себе на всі 1000% і якшо не підягнутись то день втрачено. гіп гіп УРА

Змінено: Cooper (27.12.12 17:10:50)
ПовідомленняANGELo © 27.12.12 16:53:52    

Very Happy Very Happy Very Happy
«Женится б вам, батюшка, надо!» — ровер не мій, звичайно.
А так однозначно молодці

ПовідомленняCooper © 27.12.12 17:40:17    

ANGELo написав(ла):
Женится б вам

вже одружений Cool
ПовідомленняSpawNTnT © 07.03.13 10:40:35    

Андрюха, як там результати Smile А то нічого від тебе не чути. Впринципі ще 3-ри дня до закінчення спору  Cool  Буде Drink
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Тощо... Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 5 з 6
назад  1, 2, 3, 4, 5, 6  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU