Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Підтягування. Чого можна досягнути за три місяці?

назад  1, 2, 3, 4, 5, 6  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Тощо... Сторінка 4 з 6
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  

Чи зможе Andrey через 3 місяці (12 з половиною тижнів) підтянутись 30 раз на перекладині?
Андрюха в нас спіртсмен, зможе полюбому
47%
 47%  [ 20 ]
Та де там, швидше пупок розвяжеться
33%
 33%  [ 14 ]
Зможе, чи не зможе, а виграш все одно наш
19%
 19%  [ 8 ]
Всього голосів : 42

ПовідомленняTerry © 11.12.12 12:47:00    

пропоную тут відписуватися.
може б і мені включитися в програму. турнік дома є....

ПовідомленняCooper © 11.12.12 13:11:21    

Цитата:
Виграти це парі можна одним шляхом, але він буде не чесним і шкідливим для печінки, серця та статевої системи))
можна детальніще*
ПовідомленняAndrey © 11.12.12 14:29:40    

7eMEN-off дякую за детальні рекомендації Wink

7eMEN-off написав(ла):
По об’єму талія/таз/бедро
По цьому методу у мене получилось 8% жирку Embarassed і 76 кг сухої маси, при повній масі зараз 83 кг.
А по другому методу взагалі дивні результати, боюсь через те, що міряв товщину складок «на око».. Ну як можна лінійкою точно виміряти товщину складки? Штангельциркуль брати, чи що? Very Happy

ANGELo написав(ла):
За що купив — те і продаю.
Ту вагу можна віднести до розряду «чудодійних» таблеток для схуднення чи тому подібного (пояси для схуднення, трусіля протів целлюліту і т.д.) Very Happy Роблять і продають, аби з дурних людей гроші збити, вибачте на слові. Не можливо «измерить» електричну провідність тіла людини в цілому, кожна частина тіла може мати свій опір, дуже відмінний від іншої (простий приклад з батарейкою типу «Крона» — на пальцях ти її не відчуваєш, а прикладеш до язика — аж іскри в очах Crazy) Коли говорять про «опір тіла», то як правило, мається на увазі опір шкіри, хоча він теж дуже залежний від різноманітних факторів (суха шкіра, вспотів, чиста, грязна, жирна, свіжі рани і т.д.) Короче, це все тягне на цілу окрему тему, я йтак відволікся Very Happy
ПовідомленняNewcomer777 © 11.12.12 14:38:18    

7eMEN-off написав(ла):
На сьогодні результати такі:
Біг 5 км — 15 хв
Ого! Почти КМС по легкой атлетике!
Повідомлення7eMEN-off © 11.12.12 15:45:45    

Newcomer777 написав(ла):
Ого! Почти КМС по легкой атлетике!
КМС это стабильность в скоростях.. а я пол года 2–3 раза в неделю накатывал стадион, изучая все его неровности и особенности.
За 5 км принимал 15 кругов на стадионе, на котором принято считать 3 круга — 1 км (школота бегает всякие соревнования)...
Есть чуйка что пиздят.. поэтому скорее не КМС, а сильно натянутый 1 взрослый...

Так ведь это ж, пойми, - потом!
ПовідомленняGorihovnet © 11.12.12 20:52:13    

Андрюха давай!!!! Я також буду займатись ці три місяці, побачим який буде результат.... Коли фінальне підтягування, тобто який місяць, число?
ПовідомленняAndrey © 11.12.12 22:28:53    

Gorihovnet написав(ла):
Коли фінальне підтягування, тобто який місяць, число?
Тобто, ти хотів казати «коли пиво»? Very Happy  Ну три місяці у березні випадає, але просто за пивом можна і швидше здибатись Wink
ПовідомленняStellz888 © 12.12.12 0:43:42    

Andrey написав(ла):
Ну три місяці у березні випадає,
ага, на Zipрo день народження, цікаво... цікаво..
ПовідомленняLea :) © 12.12.12 3:50:55    

Як там Джоні Деп казав про цілі Very Happy — головне її поставити і до неї прагнути, сісти чи лягти в її напрямку! Very Happy
Наше тіло ще і не такі штуки може навчитися робити за три місяці! Змагатися з собою — ось де виклик!
Андрюха, ти зможеш!

Zippo написав(ла):
P.S. Місяць тому пробував підтянутись, результат — 5 раз
Surprised Це ти щось скромнічаєш Acute
Я ось п’ять разів на перших фалангах пальців можу підтянутися. Goof Angel Скелелазіння — сила!

ПовідомленняVasarogov20 © 12.12.12 21:12:47    

Скажу від себе пару слів)
Пару літ назад дойшов був з 10 до 24 чистих, без махів. Програма така: кожен день робив на витривалість 10*10 (до чого йшов 1 місяць) потім 14 підходів по 10 раз.. і в кінці по закінчення літа зробив 24 був)
І шо скажу ше. що пару років не займався так сильно..десь колись.. шо форма лишається і мязи помнять, того літа позаймавшись 2 місяці..дойшов до 30-31)..
Так шо дойти реальніше, якшо є для цього база (10 раз це вже добре).. но треба ще і велике пажання (кень в день пахати).. і може з того шось ся получит)) УДАЧІ))
ПовідомленняLeona © 12.12.12 23:03:09    

Lea Smile, ого, круто Crazy.   Я з підтягуванням ніколи не товаришувала, тому для мене це щось! Clapping
ПовідомленняVasarogov20 © 13.12.12 0:16:33    

ну для дівчини не обовязко підтягуватися Smile.. гімнастика.. фітнес.. акробатика тоже підійде Smile
ПовідомленняBeskaBo © 13.12.12 0:37:07    

можливості людського організму необмежені !!!
тож за наявності  бажання і мотивації все палучиться ...!!!
ПовідомленняVasarogov20 © 13.12.12 0:43:25    

рекорд світу поставлений українцем 53 підтягування за хвилину..ідіть на рекордSmile
ПовідомленняANGELo © 13.12.12 5:58:24    

Lea Smile написав(ла):
Я ось п’ять разів на перших фалангах пальців можу підтянутися.  Goof  Angel  

Вона працює! А ти, Андрій? Very Happy
Лєно. Ти прямо так і демотивувати можеш. Crazy
Нє. Ну ти бест, однозначно.

Андрюха! Доповідай! Що сьогодні, вчора?

Сторінка 4 з 6
назад  1, 2, 3, 4, 5, 6  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU