Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Підтягування. Чого можна досягнути за три місяці?

назад  1, 2, 3, 4, 5, 6  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Тощо... Сторінка 2 з 6
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  

Чи зможе Andrey через 3 місяці (12 з половиною тижнів) підтянутись 30 раз на перекладині?
Андрюха в нас спіртсмен, зможе полюбому
47%
 47%  [ 20 ]
Та де там, швидше пупок розвяжеться
33%
 33%  [ 14 ]
Зможе, чи не зможе, а виграш все одно наш
19%
 19%  [ 8 ]
Всього голосів : 42

ПовідомленняRobinzon © 10.12.12 12:47:42    

Однозначно, я на боці Добра (тобто Андрія) Wink Стосовно значення співвідношення м’язів до ваги, то на моє глибоке переконнання, яке неоднарозово підтверджувалося, тут залежить на психологічній здатності вкладатись в ривок, «як в останній раз», а потім знов востаннє, і знов, і знов... Словом накрути себе на героїчний настрій, що начебто тільки від твоїх зусиль залежить доля Землі... Very Happy Чудова нагода врятувати світ від тотальної руйнації, трапиться «ПІСЛЯЗАВТРА», 12 грудня, і лище твої 20-ть підтягувань обумовлять дихання всіх «экстримовцов» так і знай... Smile
ПовідомленняIhor © 10.12.12 13:29:53    

Думаю все реально якщо почати з 10разів і проводити 6 днів тренувань в тиждень. Але... прохалтурив 1 разочок — скотився на декілька сходинок назад і нагнати ще важче, якщо реально... Головне це стабільний графік.
Звичайно, тренування має бути відповідне. Просто висіти і підтягуватись мало. Глянь в інтернеті ....є відео уроки щодо перекладини, як працювати на кількість. До турніка можна підійти з десяти сторін.

Для перекладини власна вага важлива. Впевнений що 60 кг швидше досягнуть 30 ти раз ніж 90 кг. Але термін не 3 міс.

Мотивація, мотивація і ще раз мотивація.

Пиши тут в темі звіт щоденного тренування Good
ПовідомленняHoks © 10.12.12 13:38:52    

Я за Андрюху. Всьо вийде!

7eMEN-off
А куди ти так готуєшся, якщо не секрет? Якийсь марафон?
ПовідомленняCooper © 10.12.12 14:14:48    

А я вірю шо можна!!!

тільки планку треба савити в два рази вищу
за 1,5 місяці 45 раз

і треба ривками ті 30 раз зробити, я свого часу робив ривками 18
зараз роблю 10 раз силою — і дуже просто і без напрягів. нема змісту робити більше.
якщо ривками то можу і 20 за 5 днів накотити Smile

Але спор мені сподобався, я буду це теж робити — спробую за 1,5 місяці 30 раз.
пішов вибирати і ставити турнік в хаті. давно про нього мріяв.

Drink Drink Drink будем пити в березні

Стаття — види підтягувань на турніку і їх вплив на певні групи м’язів

а хто скільки віждимається? 30-40?
ПовідомленняANGELo © 10.12.12 14:36:10    

Very Happy Споглядаючи на своє спортивне, і не спортивне життя з висоти своїх років Angel , то мушу сказати, що саме головне — це режим і не заважати організму функціонувати. Режим має бути у всьому. Буде дотримання режиму — буде результат. В Андрія немає схильності до зайвої ваги, значить 30 разів підтягнутися — цілком реально. В що і вірю. Але голосував за інший пункт. Very Happy

ПовідомленняZippo © 10.12.12 14:45:31    

ANGELo написав(ла):
значить 30 разів підтягнутися — цілком реально. В що і вірю. Але голосував за інший пункт.
Відать голосувалка ся поламала, бо як було нас сутра 4-ро «на боці зла», так нас і залишилось Unknow

P.S. Те шо кожен день нізя займатись і потрібно давати мязам відпочити думаю всі вкурсі Very Happy

ПовідомленняVanDik © 10.12.12 14:51:58    

Величина/маса мязів не вплине на кількість підтягувань. Для прикладу порівняйте худенького легкоатлета і качка з тренажорки, хто більше підтягнеться? А маса людини, на мою думку, вплине на результат.
30 підтягувань за 3 місяці для людини, що займалася спіртом, а не спортом — нереально в домашніх умовах (не в обіду), хоча я на стороні добра, бо це добра справа Good
ПовідомленняIhor © 10.12.12 15:27:33    

Zippo написав(ла):
P.S. Те шо кожен день нізя займатись і потрібно давати мязам відпочити думаю всі вкурсі
Підтягуватись/віджиматись можна хоч кожен день. Регулюєш більша/менша нагрузка і все. Це не желізо коли 2 дні підрят не роблять 1 вправу.

За тебе Андрій! Давай Smile Preved Drink
Повідомлення7eMEN-off © 10.12.12 15:45:02    

Hoks написав(ла):
А куди ти так готуєшся, якщо не секрет? Якийсь марафон?

Я не знаю.. мене просто пре... спочатку було тяжко. Тепер отримую неймовірне задоволення і постійно хочеться нарощувати темп і навантаження...
І ще є чисто придуркуватий інтерес, до чого то все може довести...

Так ведь это ж, пойми, - потом!
Повідомлення7eMEN-off © 10.12.12 16:02:00    

Zippo написав(ла):
P.S. Те шо кожен день нізя займатись і потрібно давати мязам відпочити думаю всі вкурс
В принципі можна проводити часті і інтенсивні тренування і навіть без шкоди мязевій структурі...

Але потрібно
Розподіляти навантаження між різними групами м’язів
Проводити тренування з різною інтенсивністю і кутом прокачки
У кожній вправі використовувати повні амплітуди і завжди міняти хват і паузи
Розминка, замінка, розтяжка;
Використання мазі для розігріву мязів (наприклад апізатрон)
Сон у будній день — 10 годин, у вихідні — 12–14 годин
Баня або соляна ванна 2 рази на тиждень
Збалансоване вітамінами та мінералами (Кальцій, Магній, Цинк, Калій) харчування
харчові добавки — Глютамин, мед, перга, імбирь, цитрусові, перець-чилі
Неймовірна кількість рідини — 5–6% масси тіла в день
Прийом адаптогенів (Женьшень, Левзея, радіола) та кардіопротекторів (милдронат, оротат калия)
Закалювання організму

Тренування необхідно проводити в період «суперкомпенсації» і слідкувати за проявом ознак «перетренованності».

Так ведь это ж, пойми, - потом!
ПовідомленняIgor © 10.12.12 17:16:20    

Ну от 7eMEN-off більшість основ тренувального процесу розписав.
Правда, останній пост мені не подобається відносно препаратів. Ну і це (різні хвати, розділяти навантаження) має мало відношення  до підтягування.

Я займався на турніках раніше. Думаю, що з 12 до 30 за 3 місяці можливо. Це менша різниця ніж від 5 до 12. Але враховуючи роботу, майбутні свята та і взагалі сезон (зимою важче + на весну завжди йде спад) швидше не зможе.
Ще порада — якщо почнеш, то одразу бери рукавиці (в мене велосипедні), бо через тиждень-другий з’являються мозолі.
ПовідомленняVictor SV © 10.12.12 17:16:41    

Спор хороша штука, але час вибраний просто капєц як не підходящо, як варіант десь в кінці січня Smile
ПовідомленняBlumchen © 10.12.12 18:46:27    

Ну, Андрюха може, а от чи вдасться...., надіюсь так!
п.с. але проголосував за те, що пиво при любих розкладах будеSmile
ПовідомленняAndrey © 10.12.12 19:57:48    

Serhiy86 написав(ла):
Andrey, чи маєш вдома турнік?
Турніка немає безпосередньо дома (так як квартира), і ставити його не збираюсь, навіть заради такого благого діла. Вважаю, що краще кілька разів у день вийти в двір, благо поруч турніків хоч греблю гати. І користь подвійна, можна свіженькими «газами» подихати  Very Happy

7eMEN-off написав(ла):
15 липня цього року я важив 97кг, відсоток жиру — 17%
В мене одразу виникло питання — а як ти визначаєш «відсоток жиру» ? Чисто для себе цікавлюсь, бо підозрюю шо теж трохи «відсотків» у мене присутні Embarassed

Robinzon написав(ла):
Чудова нагода врятувати світ від тотальної руйнації, трапиться «ПІСЛЯЗАВТРА», 12 грудня
Е, ні-ні, я ще хочу 13 грудня спокійно відсвяткувати Very Happy  Так що «тотальна руйнація» відкладається Acute

Усім дякую за підтримку, рекомендації і здорову критику. Така підтримка має бути прекрасним стимулом для досягнення результату Wink
Тепер щодо перших, більш ніж скромних результатів... Результати сьогоднішнього «тестового запливу» наступні:
підтягування — менше очікуваного, всього 8 раз. Це без подригувань-передьоргувань, в спокійному плавному темпі. Враховуючи, що турнік мої руки бачили доволі давно (ще десь на поч. літа), навіть не знаю, хороший це результат, чи поганий. Але думаю за 2-3 дні 10-12 робитиму спокійно з першого підходу, що було колись для мене нормою.
Зате набагато втішніші результати з бігом — зважаючи, що крайній раз бігав я мабуть років 2 а то й 3 тому... Сьогоднішні 3 км пробіг спокійно, так наче кожен день бігав Very Happy Хоча з власної практики знаю, що завтрішні 3 км будуть важчі Very Happy
Отакі от пироги. Будем дєрзать, як дехто каже Crazy

ПовідомленняLucky © 10.12.12 20:08:30    

Andrey написав(ла):
Будем дєрзать, як дехто каже

ахаха)) Ну успіхів Андрюха! Very Happy
тільки не забудь повідомити коли ти пиво виставляєш! Very Happy

Сторінка 2 з 6
назад  1, 2, 3, 4, 5, 6  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU