Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Підтягування. Чого можна досягнути за три місяці?

1, 2, 3, 4, 5, 6  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Тощо... Сторінка 1 з 6
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  

Чи зможе Andrey через 3 місяці (12 з половиною тижнів) підтянутись 30 раз на перекладині?
Андрюха в нас спіртсмен, зможе полюбому
47%
 47%  [ 20 ]
Та де там, швидше пупок розвяжеться
33%
 33%  [ 14 ]
Зможе, чи не зможе, а виграш все одно наш
19%
 19%  [ 8 ]
Всього голосів : 42

ПовідомленняAndrey © 10.12.12 1:27:38    Підтягування. Чого можна досягнути за три місяці?

Доброї ночі/вечора/ранку/дня, чи що там у кого зараз Wink Перш за все — вітаю усіх з настанням справжньої зими, вона таки прийшла... (не відомо чи надовго, гггVery Happy) Давненько у нас не було усіляких «дурних» тем, та несерйозних обговорень Very Happy Хоча, ціна питання досить таки серйозна Cool
Так от, про що це я... А я про те, що з благословення учасників сьогоднішнього (пардон, вчорашнього) півопітія Drink я став учасником вельми цікавого спору... Crazy Щоб було більш-менш зрозуміло, почну не з початку, а трохи здалека...
Отож, як виявилось, останнім (і не останнім також) часом у нас зявилось багато людей, в яких разом з екстримальними, активно присутні інші спортивні захоплення: біг, плавання, спіртбол, футбол, качалка і т.д. Diver Dance2SkiVelo SexInvalidВласне за вчорашнім квадратним столом (при пиві) ми то все активно обговорювали Clapping І виникло у нас (як завжди) багато спірних питань, найвагоміші з яких я вирішив виставити на всезагальний розсуд Very Happy А щоб усе було обєктивно, так би мовити — заради «чистоти експеременту» мене втянули в спор Embarassed Предмет спору наступний: — я, як чєловєк не маючий останнім часом нічого спільного з спортом (не путати з спіртом!) зможу (або не зможу) за три місяці підтягнутись на перекладині тридцять разів! Wasko Surprised Забігаючи наперед, хочу сказати, що у разі моєї перемоги результат винагороди у спорі буде чесно розділений між усіма учасниками, які мене підтримають (морально, фізично, матеріально, чи просто триматимуть за мене кулаки). Чесно обіцяю! Cool (прошу не сприймати за передвиборчу агітацію Very Happy)
Крім того, ще у нас виникло наступне питання... Якщо дослівно — «величина/маса мязів людини не корелює з їх силою» Так, або ні — як на вашу думку? Тобто, якщо на хлопський розум — є два вуйка, один важить 60 кг, другий — 90. (тілько мязи, ніякого жиру!!!) Обоє ведуть приблизно одинаковий спосіб життя, зокрема в плані фізичної активності. Кому з них буде легше підтягуватись n-нну кількість разів?

крайній раз внесено зміни: Andrey (10.12.12 9:41:59), редаговано 2 раз
ПовідомленняIgor © 10.12.12 8:04:44    

Щоб сказати зможеш чи не зможеш підтягнутися 30 разів через 3 місяці, треба знати скільки підтягуєшся зараз.

Andrey написав(ла):
«величина/маса мязів людини не корелює з їх силою»
Корелює, але у випадку підтягування легше підняти на руках 60 кг ніж 90. Тобто мязи у важчої людини мають бути більші.
ПовідомленняAndrey © 10.12.12 9:11:41    

Igor написав(ла):
треба знати скільки підтягуєшся зараз
Ну я думаю разів 10... максимум 12. От сьогодні доберусь до найближчої перекладини і спробую, щоб знати точно.

Igor написав(ла):
Корелює...
Тобто ти хочеш сказати, що мязи «А» нарощені за допомогою наприклад стероїдів, будуть рівні по силі мязам «Б», однаковим по розмірах/масі, тільки нарощених з допомогою фізичних вправ?
ПовідомленняLucky © 10.12.12 10:28:46    

Andrey, якшо зара 10 то я думаю шо навряд чи ти за 3 місяці підтягнешся 30. То треба шоб всі 3 місяці займатись цілеспрямованим спортом а не спіртом.  Runner
А якшо згадати шо скоро НР, за ним твій ДН і ше купа всяких причин позайматись спіртом то фіг ти стягнеш 30  Wasko  Very Happy

ПовідомленняNadezda_95 © 10.12.12 10:45:12    

Практика спорів показує, що люди в нас не дотримують свого слова Very Happy
Сподіваюсь, не в твоєму випадку, Андрюха Wink , я за тебе вболіваю!

ПовідомленняZippo © 10.12.12 10:51:15    Програма по збільшенню числа підтягувань за 30 тижнів

Тема дісно цікава, навіть дуже. Surprised Особисто я буду на стороні зла Angel-devil Схема нижче також підтверджує мою теорію про те, що за 12 тижнів навіть при умові, що Андрій на даний момент підтягується на перекладені 10 раз, за програмою він мав би ледь дотягувати до 20 раз. Ну щож, уважно слідкую за даною темою. Надіюсь сторона «зла» поділиться виграшом Drink Rolling Eyes

Програма по збільшенню числа підтягувань за 30 тижнів на Lviv eXtreme club
Неділя123456789101112131415161718192021222324252627282930
Підхід №16788910101112121314141516161718181920202122222324242526
Підхід №2566777888999101010111111121212131313141414151515
Підхід №355556667778889991010101111111212121313131414
Підхід №44455566677788899910101011111112121213131314
Підхід №5344555666777888999101010111111121212131313
Разом232628303234363840424446485052545658606264666870727476788082

lucky написав(ла):
То треба шоб всі 3 місяці займатись цілеспрямованим спортом а не спіртом.
Та то стандртна відмазка для тих хто відкладає/гилить/сцить починати займатись. Насправді воно не так багато краде часу і на житі в цей час ніхто не ставить хрест, прото тре дійсно регулярно не забиваючи бол вябувати а не язиком тріпати Tongue

P.S. Місяць тому пробував підтянутись, результат — 5 раз Kilroy Embarassed  Pardon Слабак я однако. Very Happy

ПовідомленняSerhiy86 © 10.12.12 10:56:28    

Andrey, чи маєш вдома турнік? Якщо маєш, завдання суттєво спрощується.
Раджу збільшувати кількість «підходів». Тобто підтягуватися десь 4–5 разів на день по 10–12 підтягувань.
Через тиждень-другий м’язи зміцніють і звикнуть. Тоді можна спробувати підвищити кількість підтягувань до 14–16.
І завести щоденник. Тобто пишеш у зошиті щось типу: 10 грудня — 10+10+11+8=39, 11 грудня — 42 рази і т. д.
(Колись сам такий щоденник вів, то було кілька тисяч підтягувань на місяць, не те що зараз).
Тобі буде цікаво спостерігати, як зростають результати, скільки разів вийшло за місяць, скільки за 3 місяці. Бажаю успіхів і сталевих м’язів!
Все ж таки думаю, що людині вагою 60 кг підтягуватися легше, ніж людині вагою 90 кг.
ПовідомленняAndrey © 10.12.12 10:56:57    

То кажеш, lucky, нема в мене шансів? (добре-добре, пиво в фіналі тобі не світитьAcute Very Happy ) А якщо обмежити занняття спіртом, а цілеспрямовано зайнятись спортом?

Nadezda_95 написав(ла):
Практика спорів показує, що люди в нас не дотримують свого слова
Ну, Mykola (а саме з ним у мене спор) в нас фацет серйозний, колишній академік — теперішній програміст, то я думаю він свого слова додержить Cool  Ну і я з свого боку обіцяю наполегливо тренуватись (більше спорту — менше спірту!) щоб зробити ту 30-ку Wink
Дякую Надєжда, я знав що ти мене підтримаєш Wink

ПовідомленняFistashka © 10.12.12 10:59:14    

Ти зможеш! Вболіваю!
ПовідомленняElectrik © 10.12.12 11:07:13    

Перше відносно підтягувань я за тебе кулаки тримаю (чесно). Приємно вболівати за хорошу справу. Маю надію на весні випити гальбу пива. Very Happy
Питання друге для мене просте і вже давно вирішене з власного досвіду.
Мав таке щастя працювати на цегельному заводі. Є там такі люди «складальники».
(Для розуміння) технологічний процес та автоматика (машини) на виході видають дерев’яний піддон з гарячою цеглою складена вона одна на одну АЛЕ! з проміжками усього 360 шт. Для зручності перескладавши її на аналогічний піддон одинакової кількості рядів в висоту отримаємо порядка 470 шт на піддоні. Економія місця та піддонів плюс відбракування потрісканих цегол. Отак і зявились «складальники». Робота пекельна п......а просто. Надворі жара (літо), цеглу перескладуєш в двох парах рукавиць (менш гаряче в руки).
А тепер прикол прийняли на роботу спочатку бугаїв і чисто випадково студента (я малий і дохлий) а той ніби з концлагера майже присмерті. Спочатку ржали всі, радили йому щоб по одній цеглі брав бо дві його задавлять. А далі сталось чудо цей здохляк робив свою норму до третьої години а далі йшов калимити (перескладати цеглу на машини для приватників за додоткову плату). Далі стало ще веселіше підняли норму і бугаї реально стали здихати і звільнятись. Під осінь (кінець сезону) бригада складальників нагадувала військовополонених. Малолетки, роби на них висять, брудні, а коли роздінеться та боком стане то його взагалі невидно. Ну то були звірі. В витривалості з ними не змагався ніхто.
Я для себе висновок вже зробив ХУДАТИ ТРЕБА!

ПовідомленняLeona © 10.12.12 11:20:54    

А ще є в нас практика «не під**еш — не проживеш!» Yahoo  
Андрій, як показує мій досвід, то не обов’язково мати гіперм’язи, а головне м’язова пам’ять, тобто звичка напружувати певну групу м’язів. Хоча фізіологія та побудова тіла впливає на здатність краще/гірше виконувати певні вправи, тобто широкоплечим легше віджиматись, низьким легше групувати своє тіло, високі краще бігають і т.д.
Наприклад відео худенької дівчинки.

Думаю в тебе все вийде тільки за умов щоденних регулярних тренувань. Clapping Дєрзай!
ПовідомленняElectrik © 10.12.12 11:31:44    

Б....я
я халодний!!!!! то пі....ц!!!!!
треба хоча б починати бігати!!!!!
. Хочаб на початку добігати до турніка. бо це всеж таки слабка половина Shocked

ПовідомленняРейдер © 10.12.12 11:34:51    

Андрюха, я в тебе вірю — ти магьош Smile
Повідомлення7eMEN-off © 10.12.12 11:35:59    

Ось диви!
15 липня цього року я важив 97кг, відсоток жиру — 17%
7 грудня — 96 кг, жиру — 11%

Мої тренування:
Пн-Пт
Два тренування в день
Обід — кардіотренування 40 хв, по системі підготовки Crossfit
Вечір — базове тренування.
Субота — біг 30 хв

Ср, Сб — баня

На сьогодні результати такі:
Біг 5 км — 15 хв
Біг 10 км — 40 хв
Присідання — за 25 хвилин присідаю сумарну вагу 15 тонн;
Станова тяга — за 25 хвилин сумарна вага 15 тонн;
Вправа «Солдат Джейн» (100 бурпи с підтягуванням) за 13 хвилин;

Про твої 30 підтягувань — то реально за 3 місяці...

Так ведь это ж, пойми, - потом!

Змінено: 7eMEN-off (10.12.12 11:43:15)
Повідомлення7eMEN-off © 10.12.12 11:38:52    

Техніка підтягувань для розвитку мязевої витривалості і функціональної сили.

Кіппінг «підтягування» (Kipping Pullups) — підтягування «з ривками». Підтягування з розгойдуванням (хвилею). Підтягування з кіппінгом (розгойдуванням) більш функціональні, ніж класичні підтягування, крім плечових і ліктьових груп, в підтягуваннях з розгойдуванням (Кіппінг підтягування) задіють також тазостегновий суглоб. У відповідності з цим «кіппінгі» задіють практично всі м’язи тіла, в той час як під час звичайного (класичного) підтягування — лише вузькі його групи (м’язи передпліччя, плеча, спини і грудей).

У стані висіння на прямих руках проводиться мах ногами назад, потім за рахунок м’язів стегон і черевного преса мах вперед, момент інерції від якого передається на плечовий пояс і руки, після чого викинути тіло вгору підборіддям (або грудьми) до перекладини. У фазі опускання знову проводиться мах ногами назад, як би відштовхнутися від поперечини різко опуститися вниз випрямляючи руки. Після чого рух повторюється. (Докладно, дивіться на першому відео) розгорнути

Так ведь это ж, пойми, - потом!
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Тощо... Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 6
1, 2, 3, 4, 5, 6  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU