Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Незалежний велокур’єр

1, 2, 3  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Тощо... Сторінка 1 з 3
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
Повідомлення_BuR_ © 27.11.12 18:58:10    Незалежний велокур’єр

Займаюсь велокур’єрською доставкою по місту та околицях.
В будь-який час, в будь-яку погоду. Я не складаю маршрут, не чекаю на певну кількість замовлень, їду одразу у зазначене місце.
Щодня на дорогах міста я проїжджаю від 70 до 140 км ось уже два роки як. За цей час є певна клієнтська база так би мовити, постійні клієнти це і інтернет магазини, поліграфічні та тур фірми, квиткові каси, та просто фізичні особи.
Що я вожу та доставляю в середньостатистичний день:
— документи(паспорти, візи, запрошення, і всяка різна інша документація у заклеєних конвертах, інколи печатки забуті вдома чи офісі).
— товари інтернет магазинів (доставка покупцю до дверей у руки і розрахунком на місці по факту, доставка і відправлення кур’єрськими службами (Нова пошта, Автолюкс, Сат...),
— квіти до дверей у руки з привітанням)), можливий варіант  з купівлею квітів за вашим описом і бажанням і подальшою доставкою, анонімно чи як вам потрібно, інколи дають номер, щоб я сам домовився з отримувачем квітів, так як людина не впевнена в місці перебуванні адресата.

— квитки на концерти, вистави, оперу, ж/д квитки — можу забрати як уже зарезервовані так і купити.
— різні передачки на поїзд, маршрутку з будь-яких автостанцій, а також зустріти і привезти від поїзда чи тих же ж маршруток.
— купити і привезти поїсти, чи то щось із супермаркету чи фастфуду, чи піццерії.
— ....варіантів безліч
Яка вага:
— до 18 кг. (звичайно залежить і від габаритів)

Інколи доводиться прив’язувати поверх рюкзака скотчем, як на фото.
А в дощ? І що навіть зимою?

Так і в дощ і зимою, і о шостій ранку і о першій ночі, це моя робота, і я ціную кожен дзвінок, якщо я відмовлю вам сьогодні — завтра ви мені вже не зателефонуєте.
Виключення наразі складають вихідні — так як всі фірми, офіси ....у вихідні вихідні і замовлення наразі прямують до 0, тому у мене теж вихідні, але якщо я залишаюсь у Львові то ймовірність, що я виконаю ваше замовлення більш ніж 75%
Рюкзак у мене повністю водонепроникний, для документів є спеціальна тверда папка-степлер, вантаж і документи будуть сухі і неушкоджені. Ще не було такого, щоб я приїхав і не зміг забрати чи перевезти)).

Дякую, що дочитали.
Буду вдячний за репости та рекомендації, знаю, що є люди які користувались, або котрі знають мене.

ПовідомленняGorihovnet © 28.11.12 21:22:44    

Сьогодні скористався послугою, всьо гуд, задоволений. Велике спасибі. Автору + Good
Повідомлення_BuR_ © 28.11.12 23:14:44    

Дякую за відгук.
Щодо вартості то вона становить від 20 грн і залежить від відстані, ваги та об’єму.

Повідомлення_BuR_ © 03.12.12 19:30:29    

Вам не подобається ваша робота, ви її не любите?Smile
Попри все, дощ, сніг, вітер, калюжі і мокрі ноги, в загальному 80км за сьогодні - Я ЛЮБЛЮ свою роботу, і вона мені подобається, а решта це нюанси.

ПовідомленняGallinka5 © 03.12.12 20:44:48    

Трохи моя заслуга за мокрі ноги і десь так км 20, але ДЯКУЮ — ви мені, шановний, сьогодні вельми допомогли і зекономили купу часу і нервів)
Швидко і якісно — +1 постійний клієнт Wink Clapping
P.S. По очах бачила, що така погода геть не тішила, нє? Smile
Повідомлення_BuR_ © 03.12.12 20:54:59    

Дякую.
Осінь була надто сухою, і відповідно різка зміна через вихідні — трохи зненацька.
Закалку здобуту у Карпатах, свого часу і у шосейних гонках і 24 годинних мтб марафонах так просто не зламати Smile.

Повідомлення_BuR_ © 05.12.12 3:24:38    

Ще кілька фотографій можна переглянути в жж.

Повідомлення_BuR_ © 05.12.12 14:25:15    

Нокія 101
Нарешті придбав, 2 сімки, і гарнітура — найнеобхідніше для велокур’єра.
В холод, в рукавицях, на слизьких, мокрих дорогах поміж авто — не найкращий момент для шукання телефону у кишені під рюкзаком, до того ж з поміж двох потрібно витягти той, який вібрує)), встигнути прилаштувати його під ремішок шолому (аля вільні руки) і відповісти.
Тепер сподіваюсь буде менше нервів, і швидкі відповіді.
Доречі в якості реклами скажу, що промоніторивши ринок на найнижчу ціну, така знайшлась не повірите де — у ФОКСТРОТІ, приємно здивований. Так як думка про всі ці супермаркети електроніки була трохи негативна. Ні резетка, ні дешевше — не пропонують ціну менше 307 грн., для порівняння у найближчому вухокомі (чи щось таке) ціна була взагалі 329 грн. У Фокстроті 279 грн. Непогано так, враховуючи загальну суму покупки.

З мінусів поки що, центральний джойстик не має центральної кнопки, лише вбоки і вгору вниз.

Ще одна приємність — залишаючи візитку продавцю (я їх скрізь залишаю), інший продавець (форумчанин із extreme.lviv.ua) мене впізнав і підтвердив корисність і дійсність незалежного велокур’єра, дрібниця, а приємно.

Ну і на сам кінець — при вході у Фокстрот стоїть хороший UFO — в таку погоду це зайвим не буває.

П.С. Здайте теплі точки, де можна заскочити і погрітись, теплові штори, уфо на вході...

Повідомлення_BuR_ © 07.12.12 12:57:36    

ВАЗ 2104 Червоно/бурдового кольору з номером 029–33
Зверху прикріплений багажник. Щодо номера — 100% впевненості немає, але такі цифри там присутні точно.
Будь-ласка зверніть увагу, може десь паркується, десь проїздить.
Терміново!!!!
Актуально допоки не буде знайдено.
(Можливо це район південного)

ПовідомленняVanDik © 07.12.12 13:39:42    

про Вашу професію свіжий фільм недавно переглянув — Premium Rush, небезпечна робота Vava
Повідомлення_BuR_ © 07.12.12 22:58:53    

Теж його подивився, але кіно є кіно. Щодо зеркал на початку фільму — то вона права і вчинила відповідно Smile.
Повідомлення_BuR_ © 09.12.12 19:58:28    

Відпочив Smile
У кур’єра теж є вихідний день Smile
Покатались сільськими дорогами довкола Звенигорода 45 км.

Повідомлення_BuR_ © 22.01.13 21:10:09    

Погода з дня на день з години на годину все краще і краще. Попри це кур’єр працює, і щодня долає стабільних 80–100км.
Повідомлення_BuR_ © 30.01.13 23:38:37    

Друкував щоразу по 200 візиток, вартувало це 55 грн. вистачало на 2+/− місяця.
Підбирався оптимальний варіант, в мінімалістичному стилі, щоб чітко і ясно. Нарешті більщ менш задоволений. Замовив пів тисячі за 80 грн.

ПовідомленняManInBlack © 04.02.13 22:46:00    

А розширюватися не пробували (може ще один, чи два ровера)? Чи не має потреби?
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Тощо... Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 3
1, 2, 3  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU