Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Аквапарк у Львові (реконструкція)

назад  1, 2, 3, 4, 5  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Озера / Кар’єри / Риболовля / Аквапарки / Плавання Сторінка 4 з 5
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняAndrey © 04.08.08 10:38:26    

Andriana написав(ла):
08.08.2008 офіційно день відкриття львівського авапарку

Дождались Yahoo  Yahoo  Yahoo
Diver  Diver  Diver  Diver  Diver  Diver  Diver

ПовідомленняAnke © 04.08.08 16:23:27    

не віриться!!!!!!!!! Surprised
ПовідомленняNeverland © 04.08.08 19:47:41    

Блін, невже у Львові буде вода!??? Yahoo  Yahoo От тільки чого 8 офіційне відкриття?? Це ж п"ятниця, трудящіся не зможуть попасти Sad
ПовідомленняСаєчко © 06.08.08 17:11:50    

Значиться так, народ. Був там вчора, неофіційно, по спецзапрошенню, а ще там була туєва хуча таких же любителів халяви Very Happy . За 3 години уплавався там в какашку, ледве доповз додому. Нині з непривички болить усе що тільки може боліти, і навіть те що боліти не має Very Happy .  Атракціони там досить класні, тільки уж больно народу було багатєнно, були всюди великі черги, ну хіба що в 50-метрівці було більш-менш вільно, так що я там і зависав. Є класний басейн для дітлахів, басейн з душем шарко, джакузі - ну кароч все що треба білій людині для того щоб потратити купу бабла
ПовідомленняANGELo © 06.08.08 17:47:55    

Зашибісь.
ПовідомленняZippo © 06.08.08 21:28:24    

Neverland написав(ла):
От тільки чого 8 офіційне відкриття??
Типу косять під Літню Олімпіаду в Китаї. Тому що вважається що число 8 є вдалим для всякого роду починань і там бла бла бла, а тут на тобі 08.08.08 Surprised
ПовідомленняZippo © 07.08.08 9:18:30    

Ось деякі цікаві факти
  • Абонементів немає, але діє дисконтна карткова програма.
    500 грн. - 5%
    1000 грн. - 7%
    3000 грн. - 11%
    5000 грн. - 15%

• Діти ростом до 1м. вхід безкоштовний.

• Глибина басейнів з атракціонами 1,5 м.

• Найбільша глибина  в басейні (басейнах) 2,7 метра.

Маша написав(ла):
скажіть , будь ласка, як можна за 10 хв сходити в душ та висушити довге волосся, до речі, фенами, половина з яких вже поломана (відомо після вчорашнього відвідування)?
Крім цього, якщо мама з дитиною? то це взагалі неможливо за 10 хв переодітися!!!!
і тут бомба відповідь
Цитата:
Для того, щоб встигнути гарно відпочити та переодягнутись, рекомендуємо купити тариф "Повний день".

Олег написав(ла):
Вже декілька людей,які були у вас,говорять що порави плавки...
У чому причина? о_О
і знову бомба відповідь
Цитата:
Потрібно дотримуватись правил спуску з гірок.

Повідомленняtt © 07.08.08 10:03:58    

я тоже хочу!!!! мої знайомі вже були на презентації для журналістів, казали шо так нічо...

фото з http://kava.lviv.ua/articles/1487.html

14(8).jpeg
 Опис:
 Розмір файлу:  46.84 KB
 Переглянуто:  9309 раз(ів)

14(8).jpeg

1(21).jpeg
 Опис:
 Розмір файлу:  45.23 KB
 Переглянуто:  9309 раз(ів)

1(21).jpeg

ПовідомленняANGELo © 07.08.08 11:07:12    

З плавками відповідь конешно класна. Very Happy так що, шановні КоЛЛеги рекомендую з собою,на всяк випадок, ще одні- запасні. Або поставити кіоск по продажу плавок. Можна заробляти... Cool бачу адмін форуму аквапарку явно людина з гумором.
ПовідомленняLeona © 07.08.08 11:19:07    

ZIPPO написав(ла):
Діти ростом до 1м. вхід безкоштовний.

якась дискримінація, блін  Shocked Краще б зазначили вік  Fool

ПовідомленняNeverland © 07.08.08 21:02:45    

Блін, пудово, от мій малий, тобто не мій, я ще не мама Embarassed  Jokingly , брат двоюрідний 1,15 має, хоча ще в 1 клас не ходить, то типу його не пустять безплатно? Very Happy  Хоча всі його однолітки нижчі на хороших 20-30см Very Happy
ПовідомленняСаєчко © 08.08.08 1:00:54    

Тарифи на послуги дивимось тут
Труси рвуться на червоній гірці, бо там стики досить шершаві, сам світив задницею. Щоб не сталось такої оказії, рекомендую не провалюватись пятою точкою в надувному крузі аж до самої труби
ПовідомленняСаєчко © 10.08.08 19:28:43    

Ось вам ще вражень від басейна. Ходив сьогодні з сім"єю. Взяв 2 год по тарифу "Сімейний". Толком поплавати не встиг, бо приходилось бути поряд з жінкою і сином, обидвоє плавати не вміють зовсім. Та фіг з ним, хоть вони троха в жабятнику відірвались на надувних зайцях, човнах і вовках. Перший прикол при вході в 50-тиметрівку - тре мати з собою шапочку. Я не мав, тому прийшлось рєзвим кабаном гнати в ЦУМ. При виході ще один прикол:  виходити не можна - взяв 2 години - сиди там. Прийшлось довго й нудно пояснювати ситуацію. Тож випустили і знов впустили. Кароч 2 години пройшли швидко, душ, роздівалка, вихід. Черговий прикол - пробули лишніх 28, 30 і 32 хвилини (поки я виходив, жінка з малим ще стояла на касі), тож за кожного прийшлось доплатити ще по гривні за хвилину. Грошей виявилось замало, добре хоч карточка була, а то б не випустили.  Ітого похід в басейн на 2 години обійшовся в 110+28+30+32=200+32(шапка і окуляри)=232грн. Якби взяв 3 години, заплатив би 160 грн+шапка і окуляри. Так що, народ, не затримуйтесь довше запланованого часу, і на всякий випадок беріть грошей вдвічі більше запланованоих.
ПовідомленняNadezda_95 © 24.12.08 10:14:02    

Занесла мене з колегами по роботі доля вчора в наш ЖабаПАРК Goof За дві години уплавались там до несхочу Diver Добре, що зустріли знайомого, який розказав що, як, де і по чому, навіть показав як перевірити на браслеті час, який тобі залишився. Дуже модна червона гірка - перший раз страшнувато було їхати головою вниз Shocked , а потім... Yahoo  кайф!
Не сподобалась гірка "Унітаз" - падаєш в глибоченну яму, з якої потім ледь виринаєш (до речі, один умудрився там подерти плавки Jokingly ). Труби (особливо чорна) - прікольно, пливеш собі довгенько, повільненько... Rolling Eyes , повертаєш направо, а при тому тебе ще круто заносить наліво, а потім бульк у воду! І тут основне добре триматись, щоб твоє "канойє" не накрило тебе зверху Sailboat
Обалденний гідромасаж -  Very Happy  "Прощавай целюліт!" і скелелазна стінка, на яку легко видряпатись, а потім весело бомбочкою впасти у воду Good
Одним словом, стрес знімає, про всі проблеми забуваєш, поринаєш в зовсім інший світ...
Зараз сиджу на роботі, така вся щаслива  Yahoo, бадьора  Dance2  і посміхаюсь! Dance  ЮХХХУУУУУУУ!!! Dance

ПовідомленняAndrey © 24.12.08 11:27:16    

Nadezda_95  Clapping  Clapping  Clapping

Хм... А обіцяний коєким Cool  похід в аквапарк так і не відбувся..... Confused  Чи я щось пропустив..?

Сторінка 4 з 5
назад  1, 2, 3, 4, 5  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU