Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Аквапарк у Львові (реконструкція)

назад  1, 2, 3, 4, 5  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Озера / Кар’єри / Риболовля / Аквапарки / Плавання Сторінка 3 з 5
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняKattia © 27.05.08 22:32:20    

ZIPPO написав(ла):
Ми ще краще від них вмієм відриватись

100 %, +1

ПовідомленняZippo © 27.05.08 22:34:41    

В нас є ВІДЕО в тему, як ми в аквапарку ковбисились. Важить 33.7 мб
ПовідомленняKattia © 27.05.08 22:36:04    

вже качаюSmile
ПовідомленняVictorT © 28.05.08 8:59:17    

ZIPPO написав(ла):
Мене любчик з тернополя навчив як там в трубі "літати". При нагоді поділюсь секретом

Это точно, после этого начали бить все рекорды (там на выходе из трубы показывается время проходения трубы).

ПовідомленняNadezda_95 © 08.07.08 11:18:33    

Clapping
ПовідомленняZippo © 08.07.08 12:37:59    

Ну що ж… дочекались! Львівський аквапарк все таки будуть відкривати в ЛИПНІ. Yahoo  Про це повідомили на крайньому засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради. На тих радощах я вирішив сам сходити і переконатись. Cool  Прийшов. Глянув. Роботи ще як то кажуть до*ера, Wasko  но так як вони там шуршать в поті чола, може й встигнуть…
По документах обіцяють здоровенну площу, порядка 13,5 тис. метрів з яких на сам аквапарк виділено ~ 8 тис. Метрів, (буде де побігать, ги-ги). Також для любителів поплавать, Diver  "залишено" єдиний у Львові 50 метровий басей.
P.S. Вже стільки обіцяють, що хз кому вірити Unknow Як кажуть: поживем побачим... Very Happy

ПовідомленняVova © 08.07.08 12:47:22    

Було б не погано. Та мені здається шо червону стрічку переріжуть набагато пізніше
ПовідомленняLeona © 13.07.08 1:29:13    

Знайшла я трохи більше інфи на рахунок аквапарку "Пляж" (саме так він буде називатись). Пишуть досить обнадійливо, можна навіть трохи повірити заради власної сатисфакції. Почитати можна тут.
Що власне радує - сказано (читай обіцяють), що буде дешевше, ніж у Тернополі, також будуть знижки  Yahoo  в т.ч. для таких категорій населення як я (себто студентів). Буде багато всякого-різного (навіть крамничка з духм"яними булочками  Goof ). Має в липні відкритись, але в укр. мові є таке слово "невдовзі" (і ряд синонімів), яке досить активно використовують при обговоренні точної дати. Отож, чекаєм з нетерпінням!   Clapping
ПовідомленняZippo © 01.08.08 19:58:26    

А ось і перша офіційна інформація з АкваПарку

ЗОНА РОЗВАГ:
  • екстремальні гірки
  • дитячий басейн
  • водні атракціони, джакузі
  • спортивний 50-ти метровий басейн
  • цікаві конкурси, шоу-програми
  • інтернет-кафе

ЗОНА ХАРЧУВАННЯ:
  • фреш-бар
  • бістро
  • 2 кафе в мокрій зоні "Тропік" та "Гаваї"

ЗОНА "РЕЛАКС"
  • російська парна
  • фінська сауна
  • турецька баня
  • інфрачервона сауна
  • джакузі
  • масаж, мануальна терапія
  • спа-процедури

ДИТЯЧИЙ КЛУБ
  • розважальні та ігрові класи на воді
  • навчальні заняття з плавання
  • дитячий фітнес
  • хореографія
  • лікувальна гімнастика

ФІТНЕС-ЦЕНТР
  • атлетичний зал
  • групові та індивідуальні заняття
  • аеробні напрямки: степ-аеробіка, шейпінг, пілатес, стретчінг
  • танцювальні напрямки: фанк, хіп-хоп, стрип-платика, латина, клубні танці, R'n'B, танець живота...
  • фінтес-йога
  • тайцзіцюань
  • ізофітнес
  • водні класи: аква-аеробіка, водне поло, синхронне плавання.

Ціни (АкваПарк Львів)

ЗАГАЛЬНИЙ ТАРИФ:

1 год - з 7.00 до 10.00 - 10 та 15 грн ( 10 - пільговий для дітей, школярів, студентів та інвалідів 3 групи)
            з 10.00 до 22.00 - понеділок-п’ятниця - 17 та 25 грн, вихідні і свята- 35 грн

2 год - з 7.00 до 10.00 - 15 і 25 грн
            з 10.00 до 22.00 - пн-пт - 25 і 35 грн, вихідні - 50 грн

3 год - з 7.00 до 22.00 - пн-пт - 35 і 50 грн, вихідні - 70 грн

повний день - 7.00 до 22.00 - пн-пт - 60 та 80 грн, вихідні - 90 грн

СІМЕЙНИЙ ТАРИФ: (мінімум 3 особи, максимум двоє дорослих)

2 год - з 10.00 до 22.00 - пн-пт - 75 грн для 3-х (наступний - 25 грн)
вихідні - 110 грн для 3-х (наступний - 35 грн)

3 год - з 10.00 до 22.00 - пн-пт - 100 грн для 3-х (наступний - 35 грн)
вихідні - 160 грн для 3-х (наступний - 50 грн)

— Перебування на території аквапарнку понад оплаченого часу - 1 хв = 1 грн
— 10 безкоштовних хв на переодягання
— Перебування в джакузі та сауні тарифікується окремо 1 хв = 1 грн

Офіційний сайт аквапарку http://aqualviv.com.ua (тимчасово закритий)

ПовідомленняLeona © 02.08.08 16:08:41    

ZIPPO написав(ла):
тайцзіцюань

Ынтересно шо то тАке  Surprised

ZIPPO написав(ла):
10 безкоштовних хв на переодягання

тре буде все швидко знімати і одягагати (чи не одягати), тому спершу потренуватись дома з секундоміром Jokingly

а взагалі його (АкваПарк Львів) вже відкрили, чи далі годуюють словом "незабаром" ?  Surprised

ПовідомленняZippo © 03.08.08 10:46:34    

Leona написав(ла):
а взагалі його (АкваПарк Львів) вже відкрили, чи далі годуюють словом "незабаром"
Далі кормлять  Neutral В них там щось з дозволами не альо... А в неті фігурує очередна дата відкриття чи то 8-мого чи то 9-того серпня,  але як на мене то їм ще місць десь потрібно, хоча хто зна.. а вдруг Rolling Eyes
Повідомленняbotsman © 03.08.08 16:51:20    

Leona написав(ла):
ZIPPO написав(ла):
тайцзіцюань

Ынтересно шо то тАке  Surprised

шота тіпа оздоровчого "кунг-фу" Smile повільно малювати кола руками і ногами в стилі сонної мавпи  Very Happy
ПовідомленняLeona © 03.08.08 21:54:57    

botsman написав(ла):
шота тіпа оздоровчого "кунг-фу"  повільно малювати кола руками і ногами в стилі сонної мавпи  

LOL  мда... мені таке не підходить, я кола не вмію рівно малювати, тільки квадрати  Very Happy

Повідомленняbotsman © 03.08.08 22:41:08    

Leona написав(ла):
мда... мені таке не підходить, я кола не вмію рівно малювати, тільки квадрати

тоді тобі потрібно вивчати цюань- Малєвіча  Very Happy
--------------
пи.си. згадав собі до кантів - старий підар на розбитому драндулеті мене сьогодні змусив опанувати поворот (на мотоциклі) з контррулінням під 90 градусів, у разі невдачі я би був під машиною)) - зненацька вийшло пречудово, хоча другий раз не повторюSmile. Так шо тре жити все ж кругло, а не квадратно)
ПовідомленняAndriana © 04.08.08 9:48:43    

В пятницю в аквапарку був день відкритих дверей, моя знайома чисто випадково заходила і все було безкоштовно, а також їй сказали шо 08.08.2008 офіційно день відкриття львівського авапарку
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Озера / Кар’єри / Риболовля / Аквапарки / Плавання Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 3 з 5
назад  1, 2, 3, 4, 5  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU