Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Аквапарк у Львові (реконструкція)

1, 2, 3, 4, 5  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Озера / Кар’єри / Риболовля / Аквапарки / Плавання Сторінка 1 з 5
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняZippo © 12.03.08 17:15:53    Аквапарк у Львові (реконструкція)

Я живу на вул. Володимира Вел., а це в кількастах  метрах від вул. Княгині Ольги 114 . Моє око помітило, що з 2006 року, в колишньому "Комплексі водних видів спорту"  ведуться ремонтні роботи. І то ведуться як, кажуть, круто, не якийсь там євро ремонтик. А все завдяки банді Джамшутів і Равшанів. Very Happy  Підійшовши до огорожі, я побачив стенд на якому написано…

ПАСПОРТ ОБ’ЄКТА
Реконструкція споруди Палацу водних видів спорту під АКВАПАРК по вулиці кн.. Ольги 114
ЗАМОВНИК:
ЗАТ “Комплекс водних видів спорту” Голова правління- Любомудров С.С. тел. 240-20-25
ГЕНПІДРЯДЧИК:
ТЗоВ ВП ГАЛТРАНСРЕМБУД
директор Крижанівський М.М.
гол. Інженер Івчук Ю.В.
виконроб Нагорний А.Е.
тел. 298-36-76
початок реконструкції 11.2006 р.
завершення реконструкції 03.2008 р.

З кожним роком , мега ремонт не вщухав. А інформація, яка була написана на стенді, мене не задовольняла і не давала спокою. Ось я вирішив пошукати що ж мене чекає в тому аквапарку в 2008 році? І ось що я "нарив".
      Те, що у Львові буде аквапарк, мабуть, вже навіть голуби знають, які там тільки какали Crazy  а те, що він реконструюється з найбільшого у Західній Україні центру водних видів спорту, мало хто знає. Surprised  Після цих слів стає ясно, що споруда чималенька, додайте ще височенний стрибковий комплекс. І ось що ми маємо. "Багатофункціональний об’єкт із розвиненою інфраструктурою" розрахований на 650 "Ехтіандрів" і включає в себе такі розваги, а саме: кільканадцять басейнів, більярд, гімнастичні зали, тренажерні зали. Далі невідємним атрибутом аквапарків йдуть сауни і джакузі.
      Але  навороти новенького аквапарку на цьому не закінчуються. Плануєть зробити штучний пляж і так званий, "зимовий сад", (різні там цвітуйочки, пальмочки) А якщо цей садок ще буде під скляним дахом, то буде красота Happy Йдемо далі… Не обійшлось і без гламуру, а  саме масажних кабінетів, соляріїв, косметичного салону. А от нашо там ліпити перукарню я хз Unknow . Можливо коли нагрянуть цигани щоб помитись, вони захочуть там ще й підстригтись. LOL  Тепер до приємнішого а саме алкоголю Drink . У комплексі буде бар, ресторан, інтернет-кафе, "мокрий бар" і як тут обійтись без сітки магазинчиків. За водіїв також не забули, для їх стальних коней планують виділити паркінг, розрахований на 100 конячок.

А тепер най головніше. З достовірних джерел стало відомо що ВІДКРИТТЯ АКВАПАРКУ
                                                       переноситься на  ЛИПЕНЬ 2008 року.
 Yahoo   Dance  Yahoo

Свіжі фотографії завершення реконструкції і як працюють в поті чола бригади Джамшута і Равшана, завжди можна глянути  ТУТ.

крайній раз внесено зміни: Zippo (08.07.08 12:49:11), редаговано 3 раз
ПовідомленняGandzya © 14.03.08 23:42:08    

Цікаво тіко скільки там то задоволення коштувати буде??? Surprised
залишилось тобі Зіппо тільки прайс-лист написати Very Happy
ПовідомленняZippo © 15.03.08 0:11:45    

Gandzya написав(ла):
залишилось тобі Зіппо тільки прайс-лист написати
1 ТРАВНЯ я якраз його складу Very Happy
Повідомленняbotsman © 16.03.08 9:46:24    

вода-вода, хочу снігу - залишається ше захворіти парашутами як бордом і цілий рік мати фанSmile краще  б отаке побдували)
з.і. ніколи не був в аквапарку, чекаємо травня Smile

snow.jpg
 Опис:
масквічі мають критий зимовий комплекс, українська жаба біситься :-(
 Розмір файлу:  26.35 KB
 Переглянуто:  17829 раз(ів)

snow.jpg

ПовідомленняZippo © 16.03.08 10:08:12    

botsman написав(ла):
залишається ше захворіти парашутами як бордом і цілий рік мати фан
Да будет так...  Very Happy
botsman написав(ла):
масквічі мають критий зимовий комплекс, українська жаба біситься Sad
 ржунемагу LOL
ПовідомленняHoks © 16.03.08 10:41:19    

Ціни у такому комплексі кусаються. За годину від 190 до 250 грн, плюс оренда, плюс ще деякий сервіс типу оплати шкафчиків для зберігання одягу.
Ну, але  як маскалі кажуть "ахота пущє нєволі"   Very Happy  особливо за таку красу літком (і особливо в світлі нових цін на парашутні стрибки!!)  Ski  Ski

80.jpg
 Опис:
Красота :)
 Розмір файлу:  51.44 KB
 Переглянуто:  17823 раз(ів)

80.jpg

ПовідомленняHoks © 16.03.08 10:43:51    

З.І.   Цікаво, якими будуть ціни в новому аквакомплексі у Львові... Сподіваюсь, що до московських цін вони не дотягнуть Smile
Чекаємо новин від Зіппо!  Diver
Повідомленняbotsman © 16.03.08 23:54:29    

Hoks
ну - оренда мені вже не загрожує (хіба ремонт ), а ціни дійсно блатні, хоча конкуренцію проституції то може створити серйозно (на мій погляд) Smile
ПовідомленняHoks © 19.03.08 10:08:47    

botsman
Я щойно побачила твій відпис на ціни в сніжному комплексі  Very Happy  а про конкуренцію - то по Фрейду?  Very Happy серйозно! бо я якби писала щось в тому дусі, то порівнювала б з цінами на скайдайв!!  Very Happy  Very Happy

З.І. Доречі, тема -  про аквапарк у Львові.
ПовідомленняZippo © 03.04.08 14:57:13    

Судячи з фотографій, Джамшути і Равшани до 1 травня навряд чи встигнуть Unknow

фото за 12.03.08

фото за 03.04.08

ПовідомленняSuzy © 03.04.08 17:08:23    

"Знайди 10 відмінностей". Я в таке в дитинстві гралась  Smile . Нашо вам той аквапарк, он дивіться яка гарна пісочниця. Айда пасочки ліпити  Crazy
ПовідомленняZippo © 03.04.08 21:39:30    

Suzy написав(ла):
Нашо вам той аквапарк
Коли підеш з нами в той аквапарк, зрозумієш в чому весь прикол Crazy
ПовідомленняSuzy © 08.04.08 17:10:11    

шось мене ті барикади поки не приваблюють  Smile
Повідомленняtaraslviv77 © 15.04.08 10:00:43    

Превед !
Аквапарк будують прямо під моїми вікнами - я живу навпроти труб на 9 поверсі,так що, якщо треба фотки - можу хоч кожен день нові скидувати ! До речі - про відкриття - по району ходять слухи, що здача робочій комісії -середина травня, а відкриття - середина червня ! Думаю, буде класно - був в багатьох аквапарках - таких труб не бачив !
ПовідомленняZippo © 15.04.08 10:04:57    

taraslviv77 написав(ла):
якщо треба фотки - можу хоч кожен день нові скидувати
О! то шо треба, сфоткай пару ракурсів і присилай сюди, я закину в галерею. Wink
Сторінка 1 з 5
1, 2, 3, 4, 5  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU