Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Друзі парашутисти, потрібна Ваша допомога...

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Тощо... Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняАндрей Шок © 27.11.12 0:10:30    Друзі парашутисти, потрібна Ваша допомога...

Друзі парашутисти, потрібна Ваша допомога... Можливо також майбутній парашутистці екстрімалці Smile

Є прохання допомогти маленькій дівчинці.

Багато тексту писати не буду бо не вмію цього робити!

Якщо є така мижливість 1 раз не стрибнути а просто віддати це бабло вартості стрибка маленькій людині яка просто потребує допомоги, прошу глянути тему на форумі тут:

http://www.kidstaff.com.ua/forum/viewtopic.php?t=56296

не проходьте просто поряд проблем маленьких діток...
Давайте допоможемо хоть якось...

ПовідомленняАндрей Шок © 27.11.12 2:00:51    

Цитую Маму:

Найбільш за все Оленочка мріє бути здоровою і найважче для мене чути від неї слова : «Мене болять і сверблять ножки,я не витримую вже того!»

ПовідомленняNadezda_95 © 27.11.12 10:13:13    

Напишіть номер карт.рахунку мами
ПовідомленняАндрей Шок © 27.11.12 10:53:02    

Гляньте по силці не хочу дублювати тексти щоб не зробити ніяких помилок у реквізитах
ПовідомленняBlackCat.Natalie © 28.11.12 20:28:59    

а ще мама розпродає іграшки дитини, щоб зібрати кошти на лікування. Я особисто вже купила одну, і планую ще. Зголосіться, не будьте байдужими. Навіть, якщо у вас вдома повно дитячих іграшок — це в першу чергу допомога.
http://www.kidstaff.com.ua/allusertems-208524.html

Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU