Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Новий 2013 на Говерлі!?

назад  1, 2, 3  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Гірський туризм / Трекінг / Геокешінг / Коастерінг / Подорожі Сторінка 2 з 3
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
Повідомленняsajanara © 17.12.12 19:29:01    

Досить цікаву пропозицію дає «yuraq» вам краще дати пару гривень за послуги і посидіти таким чином там, хоча не знаю як в  Вас там все проходить).

А йти з нерозумним пафосом на вершину, сенсу немає (не робіть лишню роботу рятувальникам).

І ще хочу сказати: судячи по темі (автор ідеї набирає команду — людей яої він не знає (це не припустимо — так як не відомо як поведуться ті чі інші люди при різних екстримальних ситуаціях).

Особа (яка ходить в гори) не в походи а в гори — займажться альпінізмом (ніколи не візьме на 1Б людей — з якими ніколи не ходила(і тим більше що ці люди без досвіду).

Подивіться відео (в горах важко).

Підтримую yuraq (це не Піар) просто подумайте чи варто вам йти туди... (Без досвідченихлюдей).

Повідомленняnomeaning © 17.12.12 20:23:03    

sajanara
Як я зрозумів з прочитаного Ви піднімались одні?
На скільки часу планувався похід, якщо ви йшли з рюкзаком біля 36 кг. Чи до нього були прикріплені борд/лижі?

За вдалий спуск з говерли до хатини звичайно респект. Завдання не з простих...

Невже в хатинці не було нікого, хто б міг допомогти?
Повідомленняvanich_present © 17.12.12 20:33:49    

sajanara написав(ла):
І ще хочу сказати: судячи по темі (автор ідеї набирає команду — людей яої він не знає (це не припустимо — так як не відомо як поведуться ті чі інші люди при різних екстримальних ситуаціях).
Тут цілком із вами згідний на рахунок не припустимо, тема була відкрита, щоб зорганізуватися у плані добирання до заросляка, із тими хто теж планував святкування на вершині.

vanich_present написав(ла):
Плануємо із Ворохти винаймати транспорт під заросляк, чим нас більше тим дешевше, для того і відкрив тему
Всім хто звертався із бажанням приєднатися до гурту, але без знання і уявлення можливих проблем при сходженні, доводили до відома для чого створена тема, особливо напористих старались відрадити від такої ідеї як на перший раз. Всі розуміють, що краще запобігти ніж споглядати за наслідками.

yuraq написав(ла):
На новий рік до вершини говерли вас просто не пустять рятувальники на КПП
На даний момент силою співпадіння це враховано.
Smile

ПовідомленняElectrik © 17.12.12 22:14:09    

Красота, круто, бомбезно, мега весело, беріть плавки та парасольки для тіні та крем від загару
Шановні для кого ви це пишете?
Завтра з вами зголоситься йти пів Львова непідготовлених рамантіків та в придачу вони потягнуть пиво з чіпсами та своїх дівчат.
Що тоді в Ворохті на вокзалі ви заспіваєте коли побачите тих веселих напівголих туристів в кедах?
Або ще гірше коли ті чудо туристи почнуть здихати, промокати і мерзнути на підйомі?
Отут то і почнеться вся красота та рамантіка б....!!!!!

Повідомленняsajanara © 18.12.12 0:57:34    nomeaning

Уважно читай що я написав)

до речі ми з тобою знайомі! Чомусь думав що ти зі Стрия) ТИ 2010 в горах зустрічав. На жд у львові на пероні віталися з тобою. Я по ніку тебе пам ятаю

ПовідомленняVanDik © 18.12.12 10:30:01    

sajanara, в CSS часом не граєш? а то твій нік також знайомий
Повідомленняnomeaning © 18.12.12 10:31:10    

sajanara написав(ла):
до речі ми з тобою знайомі! Чомусь думав що ти зі Стрия) ТИ 2010 в горах зустрічав. На жд у львові на пероні віталися з тобою. Я по ніку тебе пам ятаю

Сорі, просто тебе по ніку не впізнаю Smile
А так я з Трускавця.

П.С. Було б цікаво дочитати решту звіту з фотографіями Smile
ПовідомленняGallinka5 © 18.12.12 11:30:34    

sajanara написав(ла):
Власне, це тільки початок,

Чого ж ти публіку інтригуєш, а до кінця не розповідаєш?)) Закінчи розповідь: цікаво жеж шо там далі було! І фоток бажано теж закинути, або ссилку, де вони вже є Wink
Повідомленняsajanara © 18.12.12 20:47:51    

Народ фото робив Михайлюк Роман) розповідь Романа Михайлюка (читайте уважно) а ми підходили до нього через день 31 робили зходження він нам тримав місце, палатку там немає де ставити.

nomeaning — sajanara мій новий нік на extreme.com.ua i na torstian.com мене знають як Celentano.

ПовідомленняRomanTL © 13.01.13 20:43:46    

RomanTL написав(ла):
Мене візьмете?  Можу бути корисний вмію розпалювати вогонь без сірників, складати ватру

Хлопці таки взяли мене на святкування Нового Року і до вашої уваги представляю програму нашого святкування. УВАГА звіт написаний дещо в гумористичному жанрі тому панове романтики, не беріть все близько до серця Very Happy
«Розум і старість не завжди ходять поруч» — говорить народна мудрість. І знаєте панове, я щось живе у цьому висловлюванні, бо не може бути такого, щоб людина при ясному розумі пішла у переддень Нового Року в Карпати, для того, щоб топити сніг на чай... Fool
Почалося все з того, що під час наших «інтелектуальних посиденьок», хтось сказав, що вартувало б відмітити Новий 2013 рік на Говерлі. Хтось сказав і вже 30 числа ми на вокзалі в Лазещині. Ми це кум він же Vanich_present Павло і Сашко. Приїхали зранку і ще затемна почали топати до Козьмейщика. І тут лихий вперше мені шепнув: «Давай включай GPS» і я включив... Twisted Evil Стою і не розумію, чому той Шарік посеред дороги гавкає на мене, йому що в буді не спиться. І тут кум кричить, що то не дорога а чиєсь подвір’я і навіщо я людей в таку рань буджу. Вертаюся назад... Evil or Very Mad GPS «сукенка» збрехав. Pardon
КПП проходимо легкою перебіжкою, допоки стражам заповідника сниться новорічне олів’є. Організовуємо перекус поблизу Козьмейщика і тримаємо путь до полонини Гропа. Але стоп, не все так просто (барабанная дробь) я включаю GPS. LOL  Fool Йдемо ми вже з кумом не стежкою, а лісом буреломами (Павло і Саша пішли дорогою). Де не де сліди вовчі, екскременти козуль і непроглядний ліс... рамантіка одним словом. Very Happy Питаю Івана: «Ти нащо за мною пішов?», той сміється і каже: «Хотів подивитися, що з того вийде», от дотепник. Йдемо ми тим лісом і майже не матюкаємося, джпіес крута штука зараз має вивести нас на стежку. Surprised І знаєте таки вів за години дві на стежку, де зустрічаємо одеситів, ті питають чого лісом, я включаю інтелект і кажу, що так дорога коротша. LOL Як не як — завжди обирайте найтяжчий шлях — на ньому не зустрінете конкурентів (не я придумав Шарль де Голь). Cool
Зайшли в колибу на полонині Гропа. Колиба по правді розчарувала. Стараємося трохи її причепурити та навести лад. До вечора маємо ще вагон часу. І має прибути друга частина нашої молодої команди із вже знаними Engineer та Ханас.
Стараємося себе розважити і організовуємо змагання із бобслею. Я програв. Мабуть, ген самозбереження ще не атрофувався... Наших товаришів все ще немає, зате підійшли наші старі добрі знайомі із Рівного.
JannadArk написав(ла):
Да таких як ви сусідів не побажаєш і ворогам
Surprised Зрештою трохи знудившись лягаємо вздрімнути. Вздрімнули, нормально, майже до ранку з переривами на спілкування із нашою групою, яка все ж таки до нас прийшла. Перший вечір відбувся без паті, акумулюємо енергію на новорічне святкування. Drink
P.S. Далі буде... (в т.ч. фото).
ПовідомленняZippo © 13.01.13 22:42:56    

Ну вот, тіки розчитався а тут «Давай, до свидания!» Very Happy
ПовідомленняBlumchen © 13.01.13 23:14:12    

Zippo написав(ла):
Ну вот, тіки розчитався а тут «Давай, до свидания!» Very Happy
Те саме Smile
ПовідомленняGorihovnet © 13.01.13 23:56:29    

Blumchen написав(ла):
Zippo написав(ла):
Ну вот, тіки розчитався а тут «Давай, до свидания!»
Те саме
Курва і знов те саме. Аууу де фото і закінчення????
ПовідомленняХанас © 14.01.13 5:54:16    

RomanTL написав(ла):
зате підійшли наші старі добрі знайомі із Рівного.
JannadArk написав(ла):
Да таких як ви сусідів не побажаєш і ворогам

Evil or Very Mad

ПовідомленняVanDik © 14.01.13 9:17:46    

а я надіявся що хоч зимою лише свідомі люди в гори ходять...  Surprised
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Гірський туризм / Трекінг / Геокешінг / Коастерінг / Подорожі Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 2 з 3
назад  1, 2, 3  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU