Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Збираємся для гри в футбол, волейбол, чи баскетбол.

назад  1, 2, 3, ... 23, 24, 25  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Футбол / Гандбол / Баскетбол / Волейбол / Бампербол / Гольф Сторінка 2 з 25
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняSpike © 25.11.12 17:43:59    Збираємся для гри в футбол, волейбол, чи баскетбол.

Привіт друзі...
У нас зима, (ідеш на роботу — темно, ідеш з роботи, блін знову темно Very Happy) на вулиці холодно, похмуро, і вечорами не має чим зайнятись окрім як розмовляти з телевізором на дивані попиваючи при цьому пивко. Ось тут і з’явилася думка, а чому б нам не збиратися раз на тиждень в якомусь шкільному спортзалі!? Що ми там робитимемо? Та в залежності що обере більшість, гратимемо в футзал чи баскетбол.

ANGELo написав(ла):
Наш день гри (за багаточисельними побажаннями)— четвер, на 19:00 год. Адреса залу: Хуторівка, 15 (перехрестя Стрийська-Наукова). Там якийсь коледж від Політехніки.

ПовідомленняDenis991 © 27.11.12 13:59:04    

Я б теж побігав в футбол, маю мяча (то трохі не в тему але може хтось хотів би шпільнути в настільний теніс?) Smile
ПовідомленняRobinzon © 27.11.12 15:18:56    

Я за футбол, баскетбол, за будь-що! За колективний спорт в екстрімі!!! Smile  Yahoo
ПовідомленняLeona © 27.11.12 16:14:10    

Yahoo надіюсь через гендерну відмінність мене не посадять на лавку запасних  Very Happy  Angel
ПовідомленняIhor © 27.11.12 18:53:46    

+ + + + + + +  Good  Гооооллл!!!
ПовідомленняANGELo © 29.11.12 16:23:41    

Spike написав(ла):
Моє бачення це: кожного четверга на 19:00.

Четвер. 29 листопада. 16:20   Very Happy
Аз єсм.  Angel
На наступний четвер? Cool

ПовідомленняSpike © 29.11.12 20:53:14    

ANGELo написав(ла):
На наступний четвер?
Саме такSmile
Питання де? А також хто з м’ячем прийде? Так як я не «дуже» місцевий, вибір спортзалу за вами народ.

ПовідомленняDenis991 © 30.11.12 9:46:03    

я з мячем прийду
ПовідомленняANGELo © 30.11.12 15:20:03    

я з пивом прийду!
Головне куди приходити?  Very Happy

ПовідомленняDenis991 © 01.12.12 15:36:12    

Ну зимою фут зал важко знайти щей в будні Sad
є варіант на топольній там де кінцева школа велика є, там є вільний час на 15:00 в суботу.
150 грн — півтори години (просто зал, душ є, мяч дають), якщо 200 грн то ще входить басейн і сауна (але то перепитати ще треба). Якщо таке підходить то я можу домовитись, але треба точно знати скільки людей прийде.
ПовідомленняANGELo © 01.12.12 18:04:37    

Denis991, ну то в понеділок рішимо. Приїде "смотрящий" за цією темою, наш улюбленець Spike і вирішимо.
Дякуємо за інформацію!  Drink

ПовідомленняSpike © 03.12.12 20:44:40    

Такс, я приїхав, і буду вдячний якщо хтось підкине ще декілька адрес можливих спортзалів, часу не багато, розглянем всі варіанти. Судячи по темі, бажаючі є, і чоловік 10 має бути.
Denis991, спробуй домовитись з школою на топольній. (з сихова топольна трохи далекувато, ну то таке  Surprised )

ПовідомленняGallinka5 © 03.12.12 21:21:15    

А чо то ви спорткомплекс універівський на Погулянці не розглядаєте? І від центру близько, і зали хороші — контакти допишу потім Wink
ПовідомленняGorihovnet © 03.12.12 22:54:09    

На погулянці бігав в студенські роки (3–4 роки тому), за годину, як що не помиляюсь, було 80 грн, але ми грали від 23 до 01 години. Рішали через сторожа.
ПовідомленняDenis991 © 05.12.12 9:30:49    

ОК
ПовідомленняSpike © 05.12.12 13:44:32    

Хочу всім нагадати що ми завтра (чт 06.12.2012 вечір, час та місце збору уточнимо пізніш) мусимо зібратися тай пограти футбол Smile

Сьогодні з ранку підтвердили свою участь:
1.Leona Angel
2.ANGELo
3.Spike
4.Zippo
5.Ihor
6.Denis991
7.Blumchen (якшо не втіче у відрядження Acute)

Протягом дня ще відпишуться, тай матимемо 8-10 народу. Питання незмінне, де бігатимемо? На крайній випадок Сергій (ANGELo) говорив що на сихові можна.
Опісля спортивного заходу можна сходити на сік/квас/пиво...

Сторінка 2 з 25
назад  1, 2, 3, ... 23, 24, 25  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU