Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Збираємся для гри в футбол, волейбол, чи баскетбол.

1, 2, 3 ... 23, 24, 25  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Футбол / Гандбол / Баскетбол / Волейбол / Бампербол / Гольф Сторінка 1 з 25
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняSpike © 25.11.12 17:43:59    Збираємся для гри в футбол, волейбол, чи баскетбол.

Привіт друзі...
У нас зима, (ідеш на роботу — темно, ідеш з роботи, блін знову темно Very Happy) на вулиці холодно, похмуро, і вечорами не має чим зайнятись окрім як розмовляти з телевізором на дивані попиваючи при цьому пивко. Ось тут і з’явилася думка, а чому б нам не збиратися раз на тиждень в якомусь шкільному спортзалі!? Що ми там робитимемо? Та в залежності що обере більшість, гратимемо в футзал чи баскетбол.

ANGELo написав(ла):
Наш день гри (за багаточисельними побажаннями)— четвер, на 19:00 год. Адреса залу: Хуторівка, 15 (перехрестя Стрийська-Наукова). Там якийсь коледж від Політехніки.

ПовідомленняZippo © 25.11.12 18:00:48    

Ідея хороша. Я за футбол, хоча з мене такий футболіст як...
Бачив грали в приміщені басейну Динамо (що між СБУ і парком Культури) і здається на Шота Руставелі в оздроровчому комлексі (назву забув). Тре дзвонити і взнавати ціни на оренду...

+ треба ще м’яч дістати/купити...

ПовідомленняCenturion © 25.11.12 18:31:59    

Я б баскетбол пограв ( колись непогано виходило Embarassed  Embarassed  Embarassed  ). На мою думку для баскетболу краще шкільний спортзал бо шкіл багато і в якійсь та домовимось щоб було всім зручно!!
ПовідомленняEugeneKorchinsky © 25.11.12 19:03:56    

Zippo написав(ла):
+ треба ще м’яч дістати/купити...
Маю м’яч для футзалу (із зменшеним відскоком).
ПовідомленняBlumchen © 25.11.12 23:43:34    

цiкава пропозицiя
пiдтримую, хоч з баскетболом i футболом не дуже дружу Smile
ПовідомленняAndrey © 25.11.12 23:59:28    

А трибуни для болєльщиків з пивом будуть передбачені? Drink
ПовідомленняSunRise © 26.11.12 1:24:31    

А як на рахунок волейболу???? Wink
ПовідомленняVanDik © 26.11.12 9:15:43    

Бачу тут чемпіони футболу не збираються, то може моїх дві «ліві» пригодяться, або пара рук для волейболу.
ПовідомленняStellz888 © 26.11.12 9:25:45    

Знаю, що колись у валетбол грали у 46 школі, тепер грають на Сихові, також у баскетбол у якійсь школі (винаймають спортзал) на Науковій. Теоритично, можу запитатися, як це виглядає.
ПовідомленняLeona © 26.11.12 11:21:26    

Я теж! Я теж хочу! Я б пограла або в міні-футбол, або в баскетбол. Волейбол на худий кінець теж підійде!  Yahoo  Yahoo  Yahoo
ПовідомленняSpike © 26.11.12 12:02:50    

Andrey написав(ла):
А трибуни для болєльщиків з пивом будуть передбачені?
підписуйся також на футбік чи баскет, якщо ми бігатимемо з 19 по 21 годину, то і  напивко ще кудись встигатимемо, до години 22  Drink . а там і в баньку можна  Very Happy

SunRise написав(ла):
А як на рахунок волейболу????
ну у мене травма дєцтва, навантаження на вказівний палець правої руки мені заборонені Smile нажаль з волейболом я пас

якщо нас буде хоча б шестеро, то це не поганий баскетбол 3 на 3 на одне кільце.
чоловік 10, то як футбол так і баскетбол 5 на 5
12 = то вже 3 команди 4 на 4.

ПовідомленняLucas © 26.11.12 13:38:05    

Я граю мініфутбол енну кількість років. Є дуже багато варіантів де можна пограти футбол (баскетбол)... Особисто я граю у мініфутбол або у СЗШ № 97 або у СЗШ № 99 або у центрі дітей та юнацтва «Галичина». Оптимальним варіантом є саме останнє місце. ЦДТЮГ «Погулянка» — має велике мініфутбольне (баскетобольне) поле, плата за 2 години із людини — 15 гривень (принаймні так було минулого року). Є можливість прийняти душ.
Якщо говорити про літній час — то тут надзвичайно багато варіантів включаючи ті ж самі зали + відкриті майданчики на Ковельській, Чигиринській, Симоненка і т.д. Одним словом пограти в мініфутбол зимою не викликає ніяких проблем... Very Happy

ПовідомленняIgor © 26.11.12 15:18:12    

І я думаю, що зміг би.
Колись за футбол домовлялись зі сторожами в комплексах Інфізу тас Універу (Некрасова і Червоної Калини відповідно) по 20 грн з людини за 2 години. Знаю, що грали у футбол також в залі Вет. академії (Пекарська).

Stellz888 написав(ла):
Знаю, що колись у валетбол грали
Surprised Shocked Very Happy
ПовідомленняElectrik © 26.11.12 16:37:13    

Маю дві ліві ноги і ростуть з дупи, футболіст ніякий але мяч бачив. Візьміть покопати бо дома здурію Wall SOS Wall SOS
ПовідомленняProgektor © 27.11.12 12:33:38    

Я підтримую ідею,я б побігав міні-футбол, слідкую за цією темою і хочу приєднатись до компанії.
Сторінка 1 з 25
1, 2, 3 ... 23, 24, 25  далі

Перейти до:  

© 2001-2020, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Строительная компания Обрій по адресу улица Елены Телиги 25 продолжила строительство долгостроя. Строительная компания Обрій по адресу улица Елены Телиги 25 продолжила строительство долгостроя. Жилой комплекс Uno City House по адресу улица Елены Телиги 25 Застройщик: Обрій.

Экстремальный портал VVV.RU