Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Новий рік на горі Піп Іван 2013

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Гірський туризм / Трекінг / Геокешінг / Коастерінг / Подорожі Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняBeLuY © 22.11.12 17:05:13    Новий рік на горі Піп Іван 2013

Доброго вечора екстримали, вже залишається трошки більше місяця до Нового Року, а я ще нігде не знайшов щоб хтось планував зустрічати НР на Піп Івані.
2012 Новий Рік зустрічав саме на Піп Івані, мені дуже сподобалось. Цього року хочу ще так само піти, але б і не проти після Нового року, не спускатись, з Чорногори, а продовжити кудись подорожувати.
Одна з мрій є взяти зимову Говерлу та Петрос, але це покищо тільки мрії, бо сам я туди недійду.
Хотілось би приєднатись до групи, або давайте зберемо тут не комерційну групу, для гарного Yahoo відсвяткування Новорічних свят не під ялинкою, та з салатом «Олів’є», а саме в горах. Ski
ПовідомленняBeLuY © 27.11.12 23:23:11    

Clapping
Що ніхто не йде на Піп Іван?
ПовідомленняIgor © 28.11.12 0:15:10    

Обсерваторія зараз закрита. Там небуде де ночувати.
ПовідомленняEngineer © 28.11.12 12:09:08    

BeLuY написав(ла):
взяти зимову Говерлу

якщо хочеш приєднуйся до нас
http://extreme.lviv.ua/forum/viewtopic.php?t=2647

ПовідомленняAFA © 03.12.12 11:25:07    

А чого закріли обсерваторію на Піп Івані?
Повідомленняnomeaning © 03.12.12 11:32:44    Обсерваторія на горі Піп Іван — на реконструкції

ПовідомленняBeLuY © 04.12.12 22:49:43    

Вирішив іти на Говерлу

http://extreme.lviv.ua/forum/viewtopic.php?t=2647
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Гірський туризм / Трекінг / Геокешінг / Коастерінг / Подорожі Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU