Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Скелелазіння у Львові

назад  1, 2, 3, 4
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Альпінізм / Скалолазання / Льодолазіння / Болдерінг / Драйтулінг / Скалодроми Сторінка 4 з 4
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняAlexxx © 19.09.08 18:05:57    

Внимание!  Кому интересно скалолазание, приходите 20.09.08 (суббота) в 14-ю общагу политеха на чемпионат Львовской области (боулдеринг). Начало в 13.00. Адрес: ул. Лазаренка, 40. Участвуют все желающие!  Good  Drink
Попробуй... шепнула Мечта.
«Мы пьем за яростных, за непокорных, за презревших грошевой уют».
Повідомленняnomeaning © 12.05.09 12:35:45    

Яке спорядження потрібне для скелелазання?
Місце старту мабуть будуть Чортики.
Якщо можете опишіть що до чого і як)
Дякую!
ПовідомленняAndrey © 12.05.09 13:26:27    Чортові скелі

nomeaning написав(ла):
Місце старту мабуть будуть Чортики.

Ну, на Чортиках лазить багато народу...  Тому на перших порах можна і без спорядження - попроситись Drink  добре до когось, то й дадуть пролізти з своїм спорядженням, ще й маршрут пакажуть...   Та й взагалі, я б радив починати лазити під наглядом людей в яких є у тому досвід!
А щодо спорядження, то перше що необхідно - це страховочна нижня обвязка, скальники (спеціальне взуття), пару карабінів і відтяжок + шнурок.  Це для початку, щоб лазити по вже прокладених маршрутах на яких уже є вбиті гаки для страховки...
А коли доростеш до того щоб лазити "дикими" скелями, то там вже тобі знадобляться свої гаки, шлямбура, френди, петлі, спеціальний молоток...  список можна продовжувати до бескінечності, але нема смислу і так мабуть багато нових слів для тебе...   А ще потрібен буде напарник, людина яка тебе страхуватиме...
Коли хочеш займатись скелелазінням - крутись у тому середовищі, спілкуйся з людьми що лазять (на чортиках таких хватає) і з часом для тебе стане все зрозумілим Wink

Повідомленняramil-mustafi © 01.06.09 16:47:22    

привіт! перечитав я топ, дізнався де займаються скалолазанням, але повідомлення минулорічні я хотів би дізнатись скільки зараз коштує займатись скалолазанням, і що мені необхідно (я повний ноль в скалолазанні) якби я хотів займатись і скільки б це коштувало????
Повідомленняchris © 24.03.11 17:54:50    

Підкажіть будь ласка, як добратись до скалодрому на Погулянці? Smile
Повідомленняchris © 16.07.11 17:22:33    

Де у Львовы можна купити скальники wild climb ?
ПовідомленняAndrey © 17.07.11 10:14:13    

chris написав(ла):
Підкажіть будь ласка, як добратись до скалодрому на Погулянці?

Кінцева трамваю № 7. Біля неї одразу ж є центр творчості дітей та юнацтва Галичини. Будинок такий досить примітний, оскільки поблизу інших нема. В ньому і знаходиться скелелазний стенд.

ПовідомленняMatrix © 24.04.12 20:08:05    

може хтось підкаже, як зараз із стендами для скелелазіння у Львові і якісь контакти тренерів? в цій темі прочитала про стенд в гуртожитку політеху, але повідомлення 4-річної давності, наскільки ця інфа актуальна зараз?
буду дуже вдячна Smile
ПовідомленняVasyl © 25.04.12 9:31:31    

Стенд працює, на цьому сайті є контакти і його розташування
http://extrem.lviv.ua/
ПовідомленняXander © 24.04.13 10:04:32    

В прошлом году видел новость, мол на Погулянке открыли новый скалодром. Так ли это?
Где можно потренироваться?
ПовідомленняAlexxx © 24.04.13 14:06:30    

Это скалодром под открытым небом. Если тренироваться — то лучше на стенд на той же Погулянке (на проходной спросишь где) или на стенд на Лазаренко, 40. Контакты на Лазаренка найдешь на первой странице темы.
Попробуй... шепнула Мечта.
«Мы пьем за яростных, за непокорных, за презревших грошевой уют».
ПовідомленняFistashka © 25.04.13 9:42:56    

Xander написав(ла):
В прошлом году видел новость, мол на Погулянке открыли новый скалодром. Так ли это?

Більше фото скеледрому на Погулянці.
ПовідомленняBrazen_Green © 10.10.13 22:49:30    

А є в когось контакти того скеледрому на Погулянці? Хочеться знати, чи він ще функціоє.
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Альпінізм / Скалолазання / Льодолазіння / Болдерінг / Драйтулінг / Скалодроми Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 4 з 4
назад  1, 2, 3, 4

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU