Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Скелелазіння у Львові

назад  1, 2, 3, 4  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Альпінізм / Скалолазання / Льодолазіння / Болдерінг / Драйтулінг / Скалодроми Сторінка 2 з 4
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняAlexxx © 12.05.08 9:10:45    

От имени друзей поздравляю колегу Hoks c открытием скального сезона Clapping
Человек с первого раза прошел три трассы на "Чертиках", и люди со стороны были удивлены узнав про первый раз на скалах. Good
Мужики, пора Вам сгонять сало с животов и дуп, что бы вниз к земле сильно не тянуло. Very Happy
ПовідомленняZippo © 12.05.08 9:35:44    

С опита предполагаю что Hoks била с бодуна и потому все прошла с льогкостю Very Happy
ПовідомленняANGELo © 12.05.08 9:38:06    

Мда... Бодун - це СИЛА!!!!!  LOL
Alexxx написав(ла):
пора Вам сгонять сало с животов и дуп

Embarassed ..ну є трохи Secret

ПовідомленняAlexxx © 12.05.08 9:58:22    

Господа, Вы не правы.
Бодуна до мероприятия засвидетельствовать не смог, но есть подозрения о его возможности после. Drink

Попробуй... шепнула Мечта.
«Мы пьем за яростных, за непокорных, за презревших грошевой уют».
ПовідомленняANGELo © 12.05.08 10:02:25    

Alexxx
Very Happy це було лише припущення. А знаючи, що Ксеня в нас веде здоровий стиль життя, то це і залишається лише припущенням. Cool
Ну якщо бодун не був причиною такого успіху, тоді напевно "прогібчік". А в ксені він ..... Embarassed
А серйозно - молочага! Cool

ПовідомленняVictorT © 12.05.08 10:08:54    

Афигеть, не ожидал Drink
ПовідомленняANGELo © 12.05.08 10:13:35    

VictorT написав(ла):
Афигеть, не ожидал

LOL пі....ц падкралса нєзамєтна. Ну взагалі-то в тебе несподіванки часто бувають Very Happy

ПовідомленняHoks © 12.05.08 10:33:39    

Дякую за поздоровлення - не чекала Smile
Скелелазіння - це руліз!!! збираюсь на тренажери разом з Alexxx, приєднуйтесь!
Цитата:
опита предполагаю что Hoks била с бодуна и потому все прошла с льогкостю

Ніфіга два рази: по-перше, не з бодуна (Razz), по-друге, не с "льогкостью"  Very Happy  Very Happy
Цитата:
Бодуна до мероприятия засвидетельствовать не смог, но есть подозрения о его возможности после.

После тоже не было  Very Happy  Very Happy
Цитата:
А знаючи, що Ксеня в нас веде здоровий стиль життя

Хто!!! Я???!!!
З.І.Не паліть хату, шановний  Secret
Цитата:
Афигеть, не ожидал

На самом деле, я тоже  Very Happy  Very Happy на крайнюю трассуодела сапоги инквизиции, они же скальные туфли.... Ноги просились на волю, но была б я в кроссовках - трассу бы скорее всего не прошла. Правда до крайней, две трассы прошла в кроссовках. В общем, хоть скальники это издевательство над правами человека, на скале - дело незаменимое: любая впадинка, выступ может использоваться как полочка для следующего шага. А Саня сказал, что и вовсе за плоскую стену можно зацепиццо, потому как не скользят  Shocked

В общем, понравилось мне Smile Хочу ещеSmile
ПовідомленняAbsinth © 14.07.08 22:33:24    

пропоную в цю середу 16 липня на годинку так... 20:30-21:00 вибратися толі в політех, толі на погулянку. Хто за, маячте сюда, в лічку чи в асю
ПовідомленняAndrey © 15.07.08 9:32:06    

absinth написав(ла):
пропоную в цю середу 16 липня на годинку так... 20:30-21:00 вибратися толі в політех, толі на погулянку.

Clapping  Clapping  Clapping Підтримую!!!!! Давно хотів себе в цьому спробувати!!!

ПовідомленняNeftis © 15.07.08 9:40:38    

За обома руками і ногами!
ПовідомленняAlexxx © 15.07.08 10:08:34    

Краще приходити на стенд в політеху на 18.00-19.00. Якщо я не помиляюсь, по вівторках та четвергах на 19.00 проходять заняття в секції скелелазіння для початківців.
Попробуй... шепнула Мечта.
«Мы пьем за яростных, за непокорных, за презревших грошевой уют».
Повідомленняvova alf © 15.07.08 11:47:10    

Я також за!Варто спробувати! Smile
ПовідомленняAbsinth © 15.07.08 18:51:36    

отже завтра на 21:00 біля 14 гуртожитка політеха Clapping
Alexxx
раніше мну ну ніяк не получається, я б радий конешно... Unknow , надіюсь шо встигнем налазитися

ПовідомленняAbsinth © 15.07.08 21:36:14    

Коротше дякуєм Andrey за інфу, яку він видобув з адміна стендів в політеху. Clapping
Начить він (адмін) буде там з 6 по 9 вечора, бажаючі звязуємся з Андрієм, кучкуємся і вилазимо з-під тепленьких одіялець. Після 9 хз шо там буде... можливість лазити ніхто не гарантує. Я прийду не щвидше 20:30 Sad  (в кращому разі), надіюсь, що встигну мінімальненько пошкрябати стенд своїми кінцівками..., хто не може раніше, і теж надіється на чудо, хай звязується зі мною, підем разом....

Сторінка 2 з 4
назад  1, 2, 3, 4  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU