Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Скелелазіння у Львові

1, 2, 3, 4  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Альпінізм / Скалолазання / Льодолазіння / Болдерінг / Драйтулінг / Скалодроми Сторінка 1 з 4
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняAngel © 11.03.08 20:43:25    Скелелазіння у Львові

На днях вирішив подивитись де в нас стенди для скелелазіння у Львові знаходяться...
Коли дізнався, що в нас їх більше ніж один та на них ше й регулярно змагання проводяться, був відверто здивований. Перший стенд на який я попав знаходиться на медику біля катку Cool  - правда  полазити там можна тільки без страховки (сезон в них починається коли потепліє).
Другий стенд  на якому я був, знаходиться на погулянці (колишній палац піонерів) - там  він не високий, але його там реально багато - посуті - це кімнатка з величезною кількістю виступів і з стінами під кутомSmile. Там є тренер який терпеливо відповідє на всі (не завжди надто розумні  Very Happy ) питання новачків крім того він періодично влаштовує  виїзди на скелі довбуша та чортові скелі...
Крім того - чув, що знаходиться стенд ще десь в районі податкової в якомусь з гуртожитків політехніки - але туди я так і не дойшов Drink ...)
Хто знає ще якусь інформацію про цей вид спорту в нашому місті - дописуйте.
ПовідомленняZippo © 11.03.08 23:20:20    

Angel написав(ла):
Перший стенд на який я попав знаходиться на медику біля катку

Angel написав(ла):
Другий стенд  на якому я був, знаходиться на погулянці (колишній палац піонерів)

Що таке задоволеня коштує?

ПовідомленняAngel © 11.03.08 23:36:58    

На "медику" безкоштовноSmile - до того часу поки там хтось за стендом не почне дивитись і не почне заставляти страховку вдягати... А на погулянці 7 грн разове заняття або 50 гр за 10 занять - в принципі там заняття починаються в 18:00 і сидіти можна там поки не надоїсть. Але практика показує - приблизно за хв 40 лазити вже зовсім не хочеться...(в пятницю і середу вони там рідко бувають - субота неділя працюють, якщо нікуди не їдуть)
ПовідомленняZippo © 12.03.08 0:32:29    

Angel написав(ла):
(в пятницю і середу вони там рідко бувають - субота неділя працюють, якщо нікуди не їдуть)
А якийсь телефончик туди імеєтсо?
ПовідомленняZippo © 12.03.08 10:01:14    

Виклали фотки скелелазіння на погулянці (колишній палац піонерів)

ПовідомленняZippo © 12.03.08 11:01:57    

Angel написав(ла):
в якомусь з гуртожитків політехніки

14 гуртожиток політеха в підвалі, ціна 5 грн. Це стенди від клубу Екстрем. Там достатньо великий зал. Зазвичяай дуже багато людей особливо ближче до 19-20 год, тому краще приходити десь по раніше. В секції можуть з вами позайматися інструктори. І не може не радувати той факт, що є душ.

Повідомленняrock © 12.03.08 14:38:07    

Привіт! Smile Я регулярно відвідую стенд на  вул. Лазаренка, 40 — це один з гуртожитків політеху. Телефону безпосередньо туди немає, але зал працює мало не круглодобово. Правда треба мати картку на місяць чи на 10 занять, тоді видають ключ на прохідній . Якщо це просто раз спробувати то краще прийти або з кимось або ввечері коли є Сергій чи Олена Красовські, які є адміністраторами. Ціни з 1 березня такі — 1 раз — 7 грн., 10 раз — 50 грн і місячний абонемент — 40грн. При тому занняттям рахується будь-який час перебування в залі тобто хтось займається 30 хвилин а хтось може прийти о 17 та займатись до 23 Smile Безпосереднього тренера там немає, але завжди можна когось попитати всі радісно допомагають. До речі коли я прийшла вперше взалі був один тільки хлопець, який лазив на мій погляд як павук. Подивившись на мене (я в коротенькій спідничці, на обцасі, з манікюром Crazy) сказав той спорт не для всіх, всі в захваті, коли бачуть як лазять інші, всі пробують, але вдруге в зал не приходять... але як прийдуть то лишаються надовго. Я вже рік там Smile. Отже прощавай манікюр, привіт мозолі!!! Це дійсно дуже гарно, проте набагато складніше ніж здається — чого вартують тільки туфлі які мають бути на 2 розміри меньші, в яких й сидіти важко, а треба тиснути в зацеп)) Але це виховує волю, силу, дух!!! Іноді навіть десь випливає думка навіщо я себе тортутую) проте, коли ти не можеш думати і рухатись від болю та виснаження борешся з стихією і долаєш ту каменюку, дивишся на світ внизу і починаєш розуміти, що ти людина, яка може все !!!

Так  у ці вихідні пройдуть узалі на Лазаренка всеукраїнські змагання тому зал працювати не буде, треба повідкручувати зайві зацепи, підготувати зал і відповідно після неділі знову все повкручувати... Тобто приходити певне можна буде десь з числа 20 березня...

До речі на скелі зазвичай організовуємось самі, правда бажано принаймні по двоє шоб було кому страхувати Smile, або звісно більше Smile
Приходьте, пробуйте, старайтесь і будете винагородженні успіхом!!!

IMG_0456.jpg
 Опис:
 Розмір файлу:  39.09 KB
 Переглянуто:  14077 раз(ів)

IMG_0456.jpg

ПовідомленняAlexxx © 13.03.08 18:40:13    

Привет! Smile Кому интересно скалолазание, приходите 15.03.08 в 14-ю общагу политеха на этап кубка Украины. Начало с 09.00. Адрес: ул. Лазаренка, 40.
15.03.08 (суббота) - фестиваль, 16.03.08 (воскресенье) - финалы
P.S.  rock про туфли заметила хорошо. Что бы начать, надо быть слегка мазохистом, но потом куча удовольствия!
ПовідомленняVictorT © 13.03.08 18:46:11    

В принципе можно было б сходить. А что, на квест забиваем?
ПовідомленняAlexxx © 13.03.08 20:46:34    

У меня квест отпадает, фестиваль в субботу можем посетить вместе, заодно и узнаете поподробней, что это такое.
Кстати, Ден на  euphoria.com.ua/forum/  открыл ветку по скалолазанию.
ПовідомленняNeFomkin © 14.03.08 22:16:10    

.

Змінено: NeFomkin (17.04.08 2:04:19)
ПовідомленняZippo © 15.03.08 17:39:37    

NeFomkin написав(ла):
этап кубка Украины
Булощось цікаве?
ПовідомленняNeFomkin © 15.03.08 19:05:54    

.

Змінено: NeFomkin (17.04.08 2:05:21)
ПовідомленняZippo © 15.03.08 19:11:02    

NeFomkin написав(ла):
завтра фінали з 10:00 - буде цікаво.
Заради такого я буду. Хто ше? Clapping
ПовідомленняZippo © 20.03.08 13:02:21    

rock написав(ла):
Приходьте, пробуйте
Прийшли , попробували, ох*#ли, настільки важко. Surprised  Відпас я свою срачину, далі нікуди. Зараз ледь то друкую.. пальці задубіли... Crazy
Ось декілька фоток наших спроб полазити. Very Happy

Сторінка 1 з 4
1, 2, 3, 4  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU