Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Організовуєм пейнтбол на 10 або 11.11.12

назад  1, 2
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Страйкбол / Пейнтбол / Хардбол / Лазертаг / Полювання / Тир / Духова трубка Сторінка 2 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняProgektor © 11.11.12 20:47:18    

Всім дякую за гарно проведений час до, під час і після гри в пейнтбол Drink
ПовідомленняG@vchiK © 11.11.12 23:54:34    

Дуже класно побігали і дуже здивувала кількість учасників! Дякую всім за гарну гру та особлива дяка для Notka за організацію.  Good
Треба повторити  Happy

ПовідомленняElectrik © 11.11.12 23:55:23    

окреме спасибі нашому маленькому організатору.
я вперше  
Кажу як є це круто та вартує тих грошей . Повтор собі зроблю.
Емоції зашкалюють аж до тримтіння в руках, болото, трава, будяки, кущі, ями, бігти чи лежати під вогнем вжимаючись в землю ці відчуття не передати. Раджу попробуйте. Поціляєш і противник підскакує зойкає та матюкається. Відчуваєш що йому реально боляче. Радує.  

Неприємно коли тебе мочать але заспокоюєш себе тим що то не бойові і втої тупі мізки ще при тобі.

І окреме спасибі Ханасу за розстріл мене в упор. На синяки потрібно прикласти холодне пиво а ти втік, тоже мені свій б.... Наступного разу після гри розстріляю як зрадника.....  Twisted Evil

ПовідомленняVitalik-ataman © 12.11.12 0:19:59    

В пейнбол грав вперше, і скажу що відтепер маю ще одне захоплення Good Дуже класна штука, це як контра тількі все по справжньому Smile з семи людей нас стало 18 ледь усім костюмів вистачило Smile, цікаво булоб війну десь так 30 на 30 зробити, наприклад Екстрім проти іншого клубу. Наталя ти молодець, як би ти не ожила на форумі, так би всі дома і сиділи, дякс Good
ПовідомленняNotka © 12.11.12 9:14:13    

так нахвалили, що аж щоки розчервоніли  Shocked
без Вас нічого б не відбулось (а особливо без G@vchiKа, який першим підтримав)!..  Clapping  Теж всім дякую!  Wink

Повідомленняyura_lv © 12.11.12 9:28:53    

AAA!!, я такое пропустил Sad , давайте снова попробуем собраться
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Страйкбол / Пейнтбол / Хардбол / Лазертаг / Полювання / Тир / Духова трубка Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 2 з 2
назад  1, 2

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU