Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Організовуєм пейнтбол на 10 або 11.11.12

1, 2  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Страйкбол / Пейнтбол / Хардбол / Лазертаг / Полювання / Тир / Духова трубка Сторінка 1 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняNotka © 09.11.12 13:53:39    Організовуєм пейнтбол на 10 або 11.11.12

Вже декілька людей є, шукаємо ще бажаючих побавитись в пейтбол, а потім піти на шашлик. Відгукуйтесь хто хоче і коли може.
ПовідомленняG@vchiK © 09.11.12 23:33:25    

Непогана ідея, бо і сам про неї думав  Smile
У неділю було би зручно, але де планується побігати і яка ціна питання ?

ПовідомленняVitalik-ataman © 10.11.12 0:23:27    

я за неділю. якщо це не вечором то я буду
ПовідомленняNotka © 10.11.12 14:19:49    

Коштуватиме 90 грн гра (200 куль). Планується у Львові десь. Годину уточню ще, якщо назбирається достатня кількість людей.
ПовідомленняG@vchiK © 10.11.12 15:26:53    

Зі мною ще можливо 2-3 людини. Чекаю на уточнення місця і години...
ПовідомленняNotka © 10.11.12 15:43:32    

Уточняю  Yahoo  Все склалось добре, знайшли ще вільні години  Smile  Завтра на 12 год на розі вулиць Зелена-Надійна нас зустрінуть і проведуть до місця гри. Прошу не спізнюватись, бо на 14.00 год вже інші будуть грати. Після того можливий пікнічок там в лісі.  Drink
ПовідомленняIgor © 10.11.12 19:03:50    

Можливо теж буду, якщо знайду чим доїхати)
ПовідомленняNotka © 10.11.12 21:46:37    

http://goo.gl/maps/6dB8S — 160 маршрутка їде до тої зупинки. http://marshrutky.com.ua/lviv/new.php

Зранку в 9 год маю сказати конкретну кількість людей, тому дзвоніть зранку. Чим більше — тим веселіша гра!.. Yahoo

ПовідомленняProgektor © 10.11.12 23:02:36    

О файна ідея, постараюсь прийти !!! якшо ше можна ???
ПовідомленняG@vchiK © 11.11.12 0:32:11    

Можна! Але збираємося на 11:00 там же, бо часу мало якщо в 14 вже наступна група бігати буде...
ПовідомленняХанас © 11.11.12 9:38:12    

Ще буду я  Electrik і  мій брат.
ПовідомленняIgor © 11.11.12 9:45:31    

Буду, але десь 11-30. На 11 не встигну(
ПовідомленняSpike © 11.11.12 17:47:06    

Було чудово Smile на інший раз локацію потрібно змінити. Drink
ПовідомленняAndrey © 11.11.12 19:24:03    

Spike написав(ла):
Було чудово

Та не те слово Crazy Адреналін зашкалював — маска запотівала... Сонце в очі, трава у вуха Very Happy  Добре що крайній раз не вскочив в окоп з водою — вчасно зупинився Crazy
Незважаючи на кілька попадань в мене (одне з яких — ефектно в голову) — жодна кулька так і не розбилась... Тож номінація самий чистий костюм мабуть за мною Very Happy Хоча були й синці, гематоми, навіть дехто умудрився наїстись фарби Jokingly
P.S. Notka Велике спасибі за організацію Wink Drink Тих пару фоток заархівуй і закинь на ex.ua, а сюди лінк на закачку — думаю усім учасникам цікаво буде глянути Wink

ПовідомленняNotka © 11.11.12 19:47:21    

Дуже вдячна всім, хто зголосився і отак зразу підписався — спонтанні рішення приносять максимум адреналіну та задоволення!

Було дуже круто (і навіть «нічого не розпухло) Yahoo Навіть «смердельки» були особливо смачні Good
Сподіваюсь, що наступні рази будуть не менш цікавими.
Фото для згадки — http://www.ex.ua/view_storage/798496920436 (не дуже якісні через непереключене фокусування, то вже вибачайте).

Сторінка 1 з 2
1, 2  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU