Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Туристично-альпіністичний центр «Скеля»

назад  1, 2, 3  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Альпінізм / Скалолазання / Льодолазіння / Болдерінг / Драйтулінг / Скалодроми Сторінка 2 з 3
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняVols © 07.11.12 17:04:30    Туристично-альпіністичний центр «Скеля»

На форумі є гілки та інформація про клуби «Екстрем» і «Вершина».
Але пошук форуму нічого не знає про Туристично-альпіністичний центр «Скеля» http://skelya.org.ua/
Може хтось займався? Є відгуки?

UPD: Vols © 03.12.12 15:53:00
Щоб не відхилятись від теми, розміщу інформацію про курси, якщо адміністратори форуму не проти.
Туристично-альпіністський центр «Скеля» відкрив набір у школу альпінізму.
Заняття проводяться щосереди о 19:00 за адресою м. Львів, вул. Бандери, 3.
Телефон: (032) 2613195.
Перша вступна лекція відбулась минулої середи.
Теоретичні заняття «умовно безкоштовні» — проводяться безкоштовно для членів Федерації спортивного туризму (членський внесок у якій складає 80 грн. на міс.)

Зауважу «мопед не мій» Smile
Тут на форумі представника школи (центру) мабуть не має.
Тому з питаннями краще звертатись за вказаним тел.

ПовідомленняGallinka5 © 10.11.12 9:37:58    

Igor написав(ла):
Знову ж таки вже пізно мені займатись спортивним альпінізмом.
А з чого висновки, що вже пізно? Як показує приклад багатьох відомих альпіністів, в цьому спорті зовсім не вік головне. Швидше, сила волі і вміння терпіти)
ПовідомленняIgor © 10.11.12 18:58:06    

Звичайно, не головне) хоча важливе... Тут, швидше, зміна поглядів на життя.
Спорт — це систематична робота на результат. А з часом важливішим стає не результат, а наповнення. Тобто, тепер я швидше виберу цікавий маршрут з гарними краєвидами ніж технічно складний (раніше було б навпаки). Альпінізм тепер як засіб, без якого я не зможу побувати там, де хотів би.
ПовідомленняRomanTL © 13.11.12 15:23:33    

Я особисто закінчував школу «Вершини» і закривав з нею розряд про що жодного разу не жалів. Цьогоріч мав можливість порівняти рівень «Вершини» з іншим клубом (не львівським) так скажу Вам небо і земля. «Вершина» рулить, хоча без Сашка зараз школу не уявляю...

P.S.
info@b3.lviv.ua написав(ла):
На даний момен багато хто з нас збирається на постійній основі подорожуючи кудись велосипедами чи мандруючи по горах
Можна отримати якусь інформацію про організацію категорійних маршрутів на велосипедах і можливість долучатися до таких заходів.
ПовідомленняVombat © 13.11.12 17:16:03    

RomanTL написав(ла):
Можна отримати якусь інформацію про організацію категорійних маршрутів на велосипедах і можливість долучатися до таких заходів.

Повідомленняinfo@b3.lviv.ua © 13.11.12 22:34:23    

Як Ви самі розумієте будь яка багатоденна поїздка це є теж свого роду відпочинок, усі ми люди і не завжди в тривалій поїздці може бути комусь комфортно. Для того щоб вести мову про долучення в тривалу подорож треба хоча б як то кажуть зустрітися і взяти сумісну участь у якомусь невеликому поході. Зрештою Ви з таким же успіхом можете зібрати однодумців і оформити собі категорійний маршрут чи вступити в ФСТУ і брати участь у їхніх заходах. Та і папірчик то не саме важливо. Планів на наступний рік багато, а як воно складеться як то кажуть одному Богові відомо. В планах є ІІІ к.с. на травневі Польща—Словаччина, ще зо дві одинички літом ну і зльоти РТТК у Польщі + зліт в Криму ФСТУ. Було також бажання на тижні три в Грузію 4–5 к.с.
...але думаю що це вже вилазить за рамки теми цієї гілки форуму — Альпінізм / Скалолазання / Льодолазіння / Болдерінг / Драйтулінг / Скалодроми Smile
ПовідомленняVols © 03.12.12 15:53:00    Туристично-альпіністський центр «Скеля» 2013

Дякую за відгуки по темі.
Щоб не відхилятись від теми, розміщу інформацію про курси, якщо адміністратори форуму не проти.
Туристично-альпіністський центр «Скеля» відкрив набір у школу альпінізму.
Заняття проводяться щосереди о 19:00 за адресою м. Львів, вул. Бандери, 3.
Телефон: (032) 2613195.
Перша вступна лекція відбулась минулої середи.
Теоретичні заняття «умовно безкоштовні» — проводяться безкоштовно для членів Федерації спортивного туризму (членський внесок у якій складає 80 грн. на міс.)

Зауважу «мопед не мій» Smile
Тут на форумі представника школи (центру) мабуть не має.
Тому з питаннями краще звертатись за вказаним тел.

Повідомленняinfo@b3.lviv.ua © 03.12.12 20:23:12    

Vols написав(ла):
Членський внесок ФСТУ цього року було вирішено затвердити 120 грн. за рік. (для студентів наполовину дишевше 60грн.) Заняття в «Скелі» минулих років теж були «умовно безкоштовні» — тільки сплачувалися членські внески у клуб «Скеля», ...роки два тому це складоло здається символічних 10 грн. у місяць. Практичні теж нічого не коштували єдине що самі розходи на дорогу і символічно щось заплатили у кінці школи за групове спорядження (линви, страховочні стропи на станції, карабіни, дехто користувався і індивідуальними страховочними системами що були у клубі, ..ще здається радянських часів)) )
ПовідомленняGallinka5 © 03.12.12 20:54:46    

Та я (фактииично) не такий щоб сильний знавець, але то спостереження за одним славним, зараз покійним, тренером, якого мені дуже пощастило знати, та й ще те, що наслухалась за кілька років). Мені більше гірський туризм подобається.
ПовідомленняVols © 04.12.12 9:03:39    

Цитата:
Членський внесок ФСТУ цього року було вирішено затвердити 120 грн. за рік. (длястудентів наполовину дишевше 60 грн.)

хм, можливо щось не так зрозумів чи наплутав...
на наступному занятті перепитаю.

ПовідомленняRomanTL © 04.12.12 10:29:31    

Gallinka5 написав(ла):
Мені більше гірський туризм подобається.
 Smile
Гірський туризм це — мистецтво перенесення вантажів Very Happy Я все ж таки за альпінізм Smile
Повідомленняinfo@b3.lviv.ua © 05.12.12 8:55:09    

Ну так. Це не по Карпатам з наплечником  Smile  але штука класна, основне мати надійних однодумців і міцні коліна    Good
ПовідомленняZippo © 10.01.13 10:27:37    

Що з сайтом?
Повідомленняinfo@b3.lviv.ua © 10.01.13 10:54:25    

Pardon Думаю що п.Сідоров просто банально не проплатив Smile
ПовідомленняAndrey © 10.01.13 13:18:33    

info@b3.lviv.ua написав(ла):
Думаю що п.Сідоров просто банально не проплатив

Дозволю собі припустити, що п.Сідоров раніше ніколи й не оплачував... Адже колись домен org.ua надавався на безкоштовній основі, а тільки з недавнього часу його перевели в розряд платних Pardon

Повідомленняinfo@b3.lviv.ua © 10.01.13 13:51:15    

можливо, хоча не виключаю того факту що коли наші тодішні учасники школи створювали його то і ми ж за нього тоді проплатили, ..давно можна сказати було, важко вже пригадати
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Альпінізм / Скалолазання / Льодолазіння / Болдерінг / Драйтулінг / Скалодроми Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 2 з 3
назад  1, 2, 3  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU