Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Туристично-альпіністичний центр «Скеля»

1, 2, 3  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Альпінізм / Скалолазання / Льодолазіння / Болдерінг / Драйтулінг / Скалодроми Сторінка 1 з 3
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняVols © 07.11.12 17:04:30    Туристично-альпіністичний центр «Скеля»

На форумі є гілки та інформація про клуби «Екстрем» і «Вершина».
Але пошук форуму нічого не знає про Туристично-альпіністичний центр «Скеля» http://skelya.org.ua/
Може хтось займався? Є відгуки?

UPD: Vols © 03.12.12 15:53:00
Щоб не відхилятись від теми, розміщу інформацію про курси, якщо адміністратори форуму не проти.
Туристично-альпіністський центр «Скеля» відкрив набір у школу альпінізму.
Заняття проводяться щосереди о 19:00 за адресою м. Львів, вул. Бандери, 3.
Телефон: (032) 2613195.
Перша вступна лекція відбулась минулої середи.
Теоретичні заняття «умовно безкоштовні» — проводяться безкоштовно для членів Федерації спортивного туризму (членський внесок у якій складає 80 грн. на міс.)

Зауважу «мопед не мій» Smile
Тут на форумі представника школи (центру) мабуть не має.
Тому з питаннями краще звертатись за вказаним тел.

ПовідомленняAndrey © 07.11.12 17:28:31    

Власне тільки чув про такий клуб, знаю, що такий існує. Більш нічого...
Судячи з інформації на сайті — клуб більше «туристичний», ніж «альпіністичний»  Pardon
Сідоров відомий з «перепалок» в інтернеті, особливо з альпіністами, за що останні його не дуже люблять...
П.С. Це моя особиста думка, нікому не в образу Wink

Повідомленняinfo@b3.lviv.ua © 07.11.12 20:58:31    

В 2010 ми були в Кабардино-Балкарії в Приельбрусьї, цього року клуб мав альпзбір в Грузії, минулого наскільки знаю їздили в Татри. Свого часу вибір на нього впав за рахунок наявності спорядження при потребі (кішок, льодорубів,..), конкурентної ціни та невеликого колективу. З Тараником виглядали походи якось душевно, проте стояло питання діставання усього спорядження та ціни за школу, в «Екстремі» якось більш сумбурно все виглядало, хоча кожному своє. Щодо любові та не любові, то у кожного є право на свою думку, влазити у це якось не має бажання. На даний момен багато хто з нас збирається на постійній основі подорожуючи кудись велосипедами чи мандруючи по горах, і поступово долучаються нові бажаючі. Інколи збираємося по старій звичці в приміщенні клубу «Скелі».
ПовідомленняFistashka © 08.11.12 17:00:02    

«Вершина» свого часу частину занять школи 2009 на правах символічної оренди займались в приміщенні «Скелі». Подобалась мені купа «ретро» фото з понад півстолітньої давнини і свіженькі спогади Сідорова по кожному з них. За життя назбирав купу різних історій.
ПовідомленняZippo © 08.11.12 17:59:43    

«Скеля» готує «значкістів»? Чи тіки водить туристів в гори?
Повідомленняinfo@b3.lviv.ua © 08.11.12 19:01:57    

В рамках альпшколи, учасники які прослухали теоретичний курс, успішно пройшли заняття на скелях та сходили категорійні сходження, якщо не зраджує пам’ять то це 1Б (в основному це два зимових сходження Петрос, Говерла), без проблем отримують «Альпініст України». Далі вже при бажанні та фінансоспроміжності можна поїхати в рамках школи в високі гори щоб здійснювати категорійні сходження для здобуття третього розряду. Крім того «Скеля» щорічно організовувала Говерляну. Від клубу «Скеля» дехто з нас організовує категорійні походи чи вело подорожі різних категорій складності. Щодо виводу туристів в гори то тут не вкурсі.
ПовідомленняZippo © 08.11.12 19:11:54    

info@b3.lviv.ua написав(ла):
Щодо виводу туристів в гори то тут не вкурсі
З розділу Наші послуги → Мандрівки Карпатами розгорнути
Повідомленняinfo@b3.lviv.ua © 08.11.12 20:08:33    

Раз написено значить виведуть Smile Насправді я не частий гість у самому клубі і у деталі діяльності його не дуже вникаю, в більшості випадків ми зустрічаємося поза стінами «Скелі».
ПовідомленняIgor © 08.11.12 22:32:27    

В 2011-2012 у «Вершини» було тільки одне заняття з історії альпінізму в приміщенні «Скелі». Але був з нами хлопака, який після року в Скелі (навіть на Кавказ їздив) записався і пройшов весь курс в «Вершині». Він також їздив з «Вершиною» в Безенгі, а потім зі слів інших учасників зборів ще поїхав в похід (наскільки я зрозумів не збори) зі Скелею.
Минулої зими в мене склалося враження, що «Скеля» це, швидше, клуб по інтересах ніж альпшкола. А тепер бачу, що все-ж таки там була і школа...
І ще, декілька тижнів тому на Боржаві познайомився з колишнім КМС з альпінізму (виявився родичем мого друга). Мені було цікаво де у Львові чи в Україні взагалі можна було б займатися і робити виїзди на Кавказ (оскільки Вершину я через роботу так і не закінчив). То він нічого не сказав відносно кваліфікації Сідорова, але конфліктів у нього колись було також багато.
ПовідомленняVols © 09.11.12 0:58:41    

Igor написав(ла):
познайомився з колишнім КМС з альпінізму...
Бувать колишні і діючі?

Igor написав(ла):
Мені було цікаво де у Львові чи в Україні взагалі можна було б займатися...
І що порадив?
ПовідомленняIgor © 09.11.12 1:51:20    

Він казав, що 15 років не одягав наплічник. А перед тим виступав у змаганнях по військовому альпінізму.

Радив закінчити школу на значка, а потім, якщо буде бажання, їздити з клубами. Найближчий до нас, де є ще гарна команда — Одеса, ще Харків, Дніпро ...Але він знає тих людей, що ходять, а не тих, що навчають.
Повідомленняinfo@b3.lviv.ua © 09.11.12 2:41:15    

В якійсь мірі «Скелю» порівнюючи з «Вершиною» можна було б назвати і клубом по інтересах Smile Завдяки Сашку впринципі свого часу і попав вперше на святкування нового року в «Скелю» де не один рік збирається одночасно багато поколінь альпіністів. На превеликий жаль трагедія з Тараником нанесла невиправного удар по альпінізму в нашому регіоні і важко усвідомлювати що з нами уже немає цієї чудової людини та гарного інструктора. На мою думку у «Вершині» був більш спортивний підхід до учасників та підготовки до серйозних сходжень у подальшому. У наших категорійних сходженнях на цю ж Говерлу чи Петрос завжди брали участь альпіністи різних поколінь і наші ночівки переважно проходили в «комфортних» умовах колиб, коли «Вершина» обносила свої намети сніговими стінками. Щодо кваліфікації Сідорова, то думаю, що такого рівня інструктора ще радянських часів на Львівщині уже немає і скоріш за все уже не буде. Звичайно крім професійних навичок кожен має ще і свої людські якості, і тут вже можна з чимось сходитися чи не сходитися, враховувати це або інколи щось не сприймати... зрештою всім не вгодиш і тут кожен в праві сам вирішувати. Дивіться певно колектив з яким Вам прийдеться ходити і програму. В «Екстремі» також гарні інструктори та цікава програма. А в високих горах основне буде Ваш товариш у зв’язці та хороший настрій Smile
Повідомленняinfo@b3.lviv.ua © 09.11.12 9:39:28    

Igor написав(ла):
ПовідомленняIgor © 08.11.12 22:32:27        
В 2011-2012 у «Вершини» було тільки одне заняття з історії альпінізму в приміщенні «Скелі». Але був з нами хлопака, який після року в Скелі (навіть на Кавказ їздив) записався і пройшов весь курс в «Вершині». Він також їздив з «Вершиною» в Безенгі, а потім зі слів інших учасників зборів ще поїхав в похід (наскільки я зрозумів не збори) зі Скелею.
Так, такий «хлопака» був і там і там. Цього року були збори (здається в Зесхо) і кілька людей були які просто подорожували. Загалом переважно завжди планували собі зайвий тиждень, щоб після школи подивитися щось цікаве.

Igor написав(ла):
Радив закінчити школу на значка, а потім, якщо буде бажання, їздити з клубами. Найближчий до нас, де є ще гарна команда — Одеса, ще Харків, Дніпро
Особисто не впевнений що значка для цього Вам буде достатньо, ..значок в Українських Карпатах це не «значок» в Кавказьких горах.
ПовідомленняIgor © 09.11.12 19:56:13    

Про похід я писав ІМХО. Минулого року шукав щось про клуб. Але навіть сайту не бачив. А зараз дивлюсь сайт і про школу нічого немає. Можливо на збори їздять тільки колишні учасники?

info@b3.lviv.ua написав(ла):
Особисто не впевнений що значка для цього Вам буде достатньо, ..значок в Українських Карпатах це не «значок» в Кавказьких горах.

Я про все це знаю. А тут тільки коротко відповів на питання. Знову ж таки вже пізно мені займатись спортивним альпінізмом. Наразі хочу завершити те що почав минулого року і навчитись зі спорядженням працювати..
Повідомленняinfo@b3.lviv.ua © 09.11.12 21:43:05    

Сайт робив за власної ініціативи, один з наших учасників збору роки два тому, і думаю що більше ним ніхто так і не займається. Набір у школу за остатні кілька років проводився щорічно. У свій час про цей клуб я дізнався теж суто випадково, а до того вибір стояв тільки між двома  Smile
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Альпінізм / Скалолазання / Льодолазіння / Болдерінг / Драйтулінг / Скалодроми Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 3
1, 2, 3  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU