Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Jeremy Jones’ «FURTHER» film premiere

назад  1, 2
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Фестивалі / Акції / Турніри / Виставки Сторінка 2 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняVols © 24.10.12 18:16:41    Jeremy Jones’ «FURTHER» film premiere

Київ, вул. Констянтинівська, 26, кінотеатр «Жовтень». 28 жовтня о 19:00.
Львів, вул.Стрийська, ТРЦ «King Cross Leopolis», кінотеатр «Планета кіно». 2 листопада о 19:00.

Компанія Backcountryteam за підтримки мережі магазинів «Екстрем Стайл», інтернет-магазину «Backcountryua» представляє в Україні другий фільм легендарного фрірайдера Джеремі Джонса «FURTHER».
У фільмі Джеремі Джонс в черговий раз демонструє унікальне володіння технікою катання на сноуборді поза трасами.
Кінострічка є другою частиною трилогії DEEPER, FURTHER, HIGHER, і відкриває перед глядачами світ фрірайду.
«FURTHER» знімався на протязі 2х років в незвіданих доти місцях Аляски, Австрії, Норвегії та Японії.
Неймовірної краси та складності проїзди по неторканїй цілині від кращих світових фрірайдерів, включно з такими легендарними спортсменами, як: Терьє Хааконсен (Terje Haakonsen), Мітч Тоелдерер (Mitch Toelderer), Джош Дірксен (Josh Dirksen), а також молодих зірок сноубордингу Лукаса Дебарі (Lucas Debari), Форреста Ширера(Ferrest Shearer).
«Після стрічки «DEEPER» ми відчули необхідність в зйомках справді захоплюючого продовження, — говорить Джеремі Джонс. — Я настільки гордий фільмом «FURTHER», що не можу дочекатися початку прем’єрних показів. Хочу поділитися з фанатами фрірайду в Європі нашим досягненнями.»
Партнери показу: культові навушники для екстремалів Philips o’Neil, party-bar PROPAGANDA.
Місця проведення прем’єр:
Київ: Кінотеатр «Жовтень», вул. Констянтинівська, 26 (станція метро «Контрактова площа») / 19:00, 28 жовтня 2012.
Львів: Кінотеатр «Планета кіно» (вул.Стрийська, розважальний центр «King Cross Leopolis») / 19:00, 2 листопада 2012.
Jeremy Jones’ «FURTHER» film party: party-bar PROPAGANDA, Львів, вул. Зелена, 14. 22:00

Продаж квитків з 25 жовтня 2012р. (Київ: каса кінотеатру «Жовтень».
Львів: розважальний центр «King Cross Leopolis» Кінотеатр «Планета кіно», звертатися у «CinemaCafe»)
Вартість квитка: 50 грн
В рамках проведення прем’єр відбудеться виставка українського фотографа Тараса Гіпа «Добрий сніг» ( http://facebook.com/hipp.photography1?fref=ts ) та розіграш найкрутіших навушників, в яких катається сам ДжереміДжонс Philips O'Neill The Stretch. Потрібно просто зберегти свій квиток!
Додаткова інформація: team@backcountryteam.com
Перепост даної інформації, тільки з дозволу адміністрації сайту.

Трейлер http://vimeo.com/51779685.

ПовідомленняTerry © 30.10.12 10:51:17    

Якщо хтось резервує — пишіть які саме місця — щоби наступні по можливості підтягувалися до купки.
ПовідомленняAcosta © 30.10.12 13:48:30    

Квитків уже дуже мало резервувати не можна, тому поспішайте купляти!!!
ПовідомленняVols © 30.10.12 17:29:07    

Віднедавна квитки на прем'єру фільму FURTHER можна придбати також у party-bar PROPAGANDA (вул. Зелена, 14).
ПовідомленняSuzi © 31.10.12 10:08:10    

Є ще хтось хто не придбав квитки і планує це зробити сьогодні чи там завтра?
Була б дуже вдячна, якби взяли в такому разі ще 2 квитка для мене. Бо у мене стопітсот процентів не получиться сьогодні за ними зїздити, а на фільм хочеться  Goof Дякую!

ПовідомленняLeona © 31.10.12 10:28:47    

Вчора взяла 2 квитки в барчику Пропаганда, була першою. Ще є достатньо квиточків, але найдалі ряд 9. Тому і взяла 9 ряд, місце 13 і 14, кому цікаво...
ПовідомленняVitalik-ataman © 31.10.12 15:34:05    

щойно з Ашану, з квитками халепа, поспішайте  Acute
ПовідомленняAndrey © 01.11.12 18:36:26    

vitalik-ataman написав(ла):
щойно з Ашану, з квитками халепа, поспішайте

Не знаю як там в Ашані, але в Пропаганді квитки ще є. Сьогодні узяв 5 квитків, 3 ряд, 12-16 місця

ПовідомленняNotka © 01.11.12 22:48:08    

Yahoo  буду...
Сторінка 2 з 2
назад  1, 2

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU