Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Jeremy Jones’ «FURTHER» film premiere

1, 2  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Фестивалі / Акції / Турніри / Виставки Сторінка 1 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняVols © 24.10.12 18:16:41    Jeremy Jones’ «FURTHER» film premiere

Київ, вул. Констянтинівська, 26, кінотеатр «Жовтень». 28 жовтня о 19:00.
Львів, вул.Стрийська, ТРЦ «King Cross Leopolis», кінотеатр «Планета кіно». 2 листопада о 19:00.

Компанія Backcountryteam за підтримки мережі магазинів «Екстрем Стайл», інтернет-магазину «Backcountryua» представляє в Україні другий фільм легендарного фрірайдера Джеремі Джонса «FURTHER».
У фільмі Джеремі Джонс в черговий раз демонструє унікальне володіння технікою катання на сноуборді поза трасами.
Кінострічка є другою частиною трилогії DEEPER, FURTHER, HIGHER, і відкриває перед глядачами світ фрірайду.
«FURTHER» знімався на протязі 2х років в незвіданих доти місцях Аляски, Австрії, Норвегії та Японії.
Неймовірної краси та складності проїзди по неторканїй цілині від кращих світових фрірайдерів, включно з такими легендарними спортсменами, як: Терьє Хааконсен (Terje Haakonsen), Мітч Тоелдерер (Mitch Toelderer), Джош Дірксен (Josh Dirksen), а також молодих зірок сноубордингу Лукаса Дебарі (Lucas Debari), Форреста Ширера(Ferrest Shearer).
«Після стрічки «DEEPER» ми відчули необхідність в зйомках справді захоплюючого продовження, — говорить Джеремі Джонс. — Я настільки гордий фільмом «FURTHER», що не можу дочекатися початку прем’єрних показів. Хочу поділитися з фанатами фрірайду в Європі нашим досягненнями.»
Партнери показу: культові навушники для екстремалів Philips o’Neil, party-bar PROPAGANDA.
Місця проведення прем’єр:
Київ: Кінотеатр «Жовтень», вул. Констянтинівська, 26 (станція метро «Контрактова площа») / 19:00, 28 жовтня 2012.
Львів: Кінотеатр «Планета кіно» (вул.Стрийська, розважальний центр «King Cross Leopolis») / 19:00, 2 листопада 2012.
Jeremy Jones’ «FURTHER» film party: party-bar PROPAGANDA, Львів, вул. Зелена, 14. 22:00

Продаж квитків з 25 жовтня 2012р. (Київ: каса кінотеатру «Жовтень».
Львів: розважальний центр «King Cross Leopolis» Кінотеатр «Планета кіно», звертатися у «CinemaCafe»)
Вартість квитка: 50 грн
В рамках проведення прем’єр відбудеться виставка українського фотографа Тараса Гіпа «Добрий сніг» ( http://facebook.com/hipp.photography1?fref=ts ) та розіграш найкрутіших навушників, в яких катається сам ДжереміДжонс Philips O'Neill The Stretch. Потрібно просто зберегти свій квиток!
Додаткова інформація: team@backcountryteam.com
Перепост даної інформації, тільки з дозволу адміністрації сайту.

Трейлер http://vimeo.com/51779685.

ПовідомленняVols © 24.10.12 18:20:58    

Мопед не мій, виклав тут, бо не зміг визначити розділ — складно становити чого в фільмі більше: сноубординга, беккантрі чи альпінізму Smile
Думаю що це буде якісне відео на якісному екрані.
І мабуть вперше відео такого рівня з українським озвученням!

ПовідомленняAndrey © 24.10.12 21:40:19    

Після перегляду трейлера зрозумів, що я хочу побачити цей фільм Crazy Особливо зараз, перед початком катального сезону.
Vols дякую за інфу  Wink
Є бажаючі приєднатись? Cool

ПовідомленняGorihovnet © 24.10.12 22:21:00    

Andrey написав(ла):
Є бажаючі приєднатись?

Канєшно є, буду Cool

ПовідомленняANGELo © 24.10.12 23:02:00    

Кадри проміжку 2:25–2:37 мене спонукають на це подивитися. Йдемо!
ПовідомленняVitalik-ataman © 25.10.12 0:22:12    

+1, ідем!
ПовідомленняUnesko © 25.10.12 12:09:16    

Буду також, цікаво глянути
ПовідомленняTerry © 26.10.12 16:51:39    

+ не один
ПовідомленняSpawNTnT © 27.10.12 10:39:33    

Так як 2 листопада планую на Чайку в аеродинамічну трубу! то качнув з трекера два фільма. Що я можу сказати? Обезбашені чуваки, нажаль що не можу подивитись на великому екрані!
Экстрим — это образ жизни... а жить... неостонавливаясь... рискуя... беря от нее все... вот что нужно... по твоему телу разливается блаженство... в крови поднимается уровень адреналина... все становиться возможным....
ПовідомленняVitalik-ataman © 27.10.12 22:03:32    

Треба вже квитки купляти, бо на такий фільмец може скоро і не бути, і треба ж так щоб ми по різних кутах залу не сиділи.
ПовідомленняSuzi © 29.10.12 16:01:59    

+ 2-є ))
Квитки було б гарно купити за раз, щоб всі поруч сиділи. Є добровольці на таке дєло?  Embarassed

ПовідомленняSpike © 29.10.12 20:35:53    

я буду Smile
ПовідомленняBlumchen © 29.10.12 21:41:02    

приєднююсь)
ПовідомленняAcosta © 29.10.12 23:01:14    

Трохи кіноман, тому за компанію також піду а ще й на таке Very Happy Завтра там буду, якщо можна то зарезервую мість десь так 16.
ПовідомленняBlumchen © 30.10.12 10:28:58    

так хто буде старший по квиточках??Smile))
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Фестивалі / Акції / Турніри / Виставки Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 2
1, 2  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU