Lviv eXtreme club

 ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Піший похід 2 к.с. Горгани, Свидовець, Чорногора

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Гірський туризм / Трекінг / Геокешінг / Коастерінг / Подорожі Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняDigger © 17.10.12 12:18:54    Піший похід 2 к.с. Горгани, Свидовець, Чорногора

Глянув прогноз погоди. Під кінець тижня обіцяють +15 °С. Гріх таким ділом не скористатись.
Планую піший похід Центральними Горганами, Свидовцем, Чорногорою.

Дата 19–25.10.2012 (7 днів)

Маршрут: Яремче — пер. Переслоп — р. Зубрівка — г. Довбушанка — г. Ведмежик — с. Бистриця — г. Сивуля — пер. Легіонів — г. Братківська — витоки Ч. Тиси — г. Татарука — оз. Апшинець — оз. Герешаска — оз. Ворожеска — г. Близниця — с. Кваси — г. Шешел — г. Петрос — г. Говерла — г. Туркул — оз. Несамовите — Заросляк — с. Ворохта.

Відстань: 161 км

Харчування: 30 грн/день * 7 = 210 грн

Дорога: туди — 65 грн, назад — 75грн. Разом. 140 грн. Це якщо добиратись з Тернополя (якщо ви добираєтесь з інших міст, то вам потрібно бути у Івано-Франківську 19.10.12 о 08:30 ранку).

Загальне спорядження (кухонне та загальнотаборове спорядження) у розмірі 5 грн/день — 35 грн (Якщо берете у похід щось зі свого загального спорядження: намет, сокиру..., плата знімається).

Оргзбір — 10 грн.

Підготовка та розбір спорядження, закупівля продуктів — 60 грн (при активній допомозі у підготовці до заходу оплата знімається, при менш активній — 50%)

Є можливість приєднатись на перших 2 дні. До селища Бистриця, звідти виїжджати на Франківськ.

Умови участі:
— ведення здорового способу життя в мандрівці.
— спілкування українською мовою (для громадян України).

Як це було минулого разу (фото)

Зголоситись потрібно до 10:00 ранку 18.09.12

Контакти: 067-587-59-3два (Ігор)

_________________
http://forum.tourclub.com.ua/
ПовідомленняVictor SV © 18.10.12 6:18:31    

це що? комерційний похід?
ПовідомленняDigger © 18.10.12 22:21:27    

Ні. Має бути заохочення готуватись до походу і використовувати власне спорядження.
_________________
http://forum.tourclub.com.ua/
ПовідомленняDigger © 15.11.12 15:58:52    

Скористались останнім осіннім сонцем і сходили у такий собі похід.
      Декілька слів...

Дата: 19–25.10.2012 (7 днів)

Маршрут: Яремче — пер. Переслоп — р. Зубрівка — г. Довбушанка — г. Ведмежик — с. Бистриця — г. Сивуля — пер. Легіонів — г. Братківська — витоки Ч. Тиси — г. Татарука- оз. Апшинець — оз. Герешаска — оз. Ворожеска — г. Близниця — с. Кваси — г. Шешул — г. Петрос — г. Говерла — г. Туркул — оз. Несамовите — Заросляк — с. Ворохта.

Відстань: 184 км

      Початковою точкою нашого маршруту було Яремче. Погода вияви лась, я б сказав, дуже сонячною. Здавалось, що йти по промаркованому маршруту досить легко, але ми все ж таки спромоглися пропустити поворот на перевал Прересліп), який згодом таки знайшли. На перевалі у нас був вибір — іти одразу далі в сторону Довбушанки, чи почекати наших колег, які у цей час були на хребті Явірник і теж мали от-от спуститись на перевал. Прийняли рішення іти далі на спуск в долину р. Зубрівки, була надія, що там ми зустрінемося з тою ж таки групою, і наступного дня разом будемо підніматись на Довбушанку. Як виявилось у вечері очікувана зустріч так і не відбулась.
      Наступного ранку почали підйом на Довбушанку. Погода цього дня теж була чудова, що підбадьорювало нас. На вершині зустріли перших туристів у нашому поході. Ми розпитали у них дорогу до Бистриці, але чіткої відповіді не отримали, оскільки туристи трохи поблукали... Далі чекав жереп, але все виявилось набагато краще ніж очікували, і ми досить швидко спустились у Бистрицю. Село виявилось протяжним. У центрі докупили необхідну нам провізію і пішли далі у сторону Сивулі. Місце для ночівлі ми обрали поблизу водоспаду Салатручіль.
      Наступного ранку наш шлях пролягав попри річку Салатрук до Сивулі і далі до перевалу Легіонів. Дорога на вершину виявилась дуже хорошою та мальовничою. Краса урочища Пекло та полонина Рущина приголомшує. На Великі Сивулі зустріли любителів фотографій, які спромоглися вийти на вершину з великою кількістю фотоапаратури. А далі було найцікавіше — хребет Тавпіширка. Попередньо дивлячись на карту здавалось, що нічого особливого цей маленький хребет собою не являє, але як виявилось на практиці це була найзахоплююча ділянка нашого маршруту, у сенсі крутих підйомів і спусків. Після такого карпатського родео, приємно було розбити табір на перевалі Легіонів та трохи відпочити. У вечері з дому прийшли новини, що погода надалі погода буде погіршуватись, і ми сидячи біля ватри розмірковували, чим це для нас попахує.
      Цього дня значна частина шляху проходила лісовими стежками. Дорога доволі довго буда досить полога, однак, коли підійшли до підніжжя гори Дурня, все різко змінилось, стежка виявили дуже стрімкою, і це викликало інтерес, а що ж далі. Коли вийшли з зони лісу шлях знову став більш рівним. Вражаючим був спуск з гори Братківської, я тоді подумав як добре, що я спускаюсь цією стежкою, а не піднімаюсь. А далі була найбільша загадка цього дня, чи встигнемо ми до заходу сонця дійти до озера Апшинець. Як виявилось пізніше — встигли. У вечері погода несподівано дуже швидко змінилась. Приблизно за годину часу, температура опустилась десь на 15 градусів і була близькою до — 3 °С, що для нас було незвично тому, що привичним одягом, як це не дивно, стали шорти та футболка.
      Завдання наступного дня було одне, дійти якомога далі на Чорногірський хребет. Отже, йшли ми, як завжди швидко і не помітили, як уже опівдні були у селі Кваси. В селі докупили необхідні нам продукти, і з подивом помітили, що знамените джерело у Квасах пересохло. Ночівлю запланували поблизу біостаціонару, а дійти туди вирішили через гору Веснарку, через що могли поплатитись подертими штанами, адже на одній з полонин Веснарки, нас очікував несподіваний сюрприз, у вигляді досить таки великих собак, які були, м’яко кажучи, не в захваті від нашої присутності. Отже, собаки змусили нас звернути з потрібної стежки і йти лісом, траверсуючи гору. Коли успішно дійшли до біостаціонару, погода знову змінилась, з сонячної на густий туман. З’явились думки про завтрашній дощ...
      Ранок зустрів нас густим туманом, але радувало те, що й досі не було опадів. Дійшовши до перемички між Шешулом і Петросом, побачили чудовий краєвид — ми вищи хмар, і знову ж таки на нас світить сонце. Це різко змінило ранковий песимістичний настрій на оптимістичний. З Петросу відкрився просто неймовірний краєвид. Далі швидко спустились на перемичку, і поспішили у напрямку Говерли. Найвища вершина України, на якій вже був мабуть в тридцяте, зустріла нас різкою зміною погоди, і ми уже не милувались краєвидом, а старались якнайшвидше дійти до Несамовитого. Далі 7 км до Заросляка просто шикарної стежки лісом. Місце для ночівлі ми знайшли приблизно на 4 км нижче спортбази.
      Наступний ранок був останнім у цьому поході.. Нам залишилось пройти близько 10 км до кінцевої точки нашого маршруту. Уже не було куди поспішати, ми були щиро здивовані тому, що провели тиждень у Карпатах, так і не побачивши дощу. Дорогою ми обговорювали нашу чудову подорож, та все ж таки уже хотілось додому.

Обговорення походу на нашому форумі.

Кілька фото від мене:


Перевал Пересліпг. Довбушанкаурочище Пеклог. Сивулявитоки Ч. Тисиг. Близницяг. Петрос

_________________
http://forum.tourclub.com.ua/
Повідомлення7eMEN-off © 26.11.12 15:40:53    

Радив би йти з Осмолоди....
Осмолода — Негровець — Сивуля — Братківська — Стій — Близниця — Кваси — Петрос — ...

з Осмолоди смачніший похід...
ми такий хтіли ходити але з Боржави..

_________________
И ты будешь волков на земле плодить,
И учить их вилять хвостом!
А то, что придется потом платить,
Так ведь это ж, пойми, - потом!
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Гірський туризм / Трекінг / Геокешінг / Коастерінг / Подорожі Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  


© 2001-2022, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС
Экстремальный портал VVV.RU