Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Граунд Ланч, де і як?

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Повітряні кулі / Параплани / Дельтаплани / Планери / Граунд ланч / Аерошути Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняDzvinka © 16.10.12 18:08:07    Граунд Ланч, де і як?

Вісм привіт Smile
Почну з того, що є в мене друг, який завжди мріяв так політати, проте ніколи не пробував реалізувати свою мрію. Ось захотіла я зробити йому такий подарунок, проблема в тому, що не знаю як.
Сама я ніколи екстремальними видами спорту не займалася, та й він також, тому ніякого обладнання та досвіду ми не маємо, але надіялася, що десь таке організовується, проте гугл не оправдав моїх очікувань і знайшла я тільки відео.

Можливо хтось може таке організувати або знає когось, хто може допомогти? І яка вартість такої послуги? Буду дуже вдячна

Angel
ПовідомленняZippo © 17.10.12 9:15:47    

Dzvinka, я навіть незнаю що вам відповісти чи порадити... В міжсезоння ми колись «балувалось» граунд ланчом або як його ще назтивають спід флаєм. Добре, що все закінчилось добре і без серйозних травм, адже вчились ми самі на своїх помилках.

Зраз після польотів на параплані чесно кажучи не дуже хочеться GL. Воно і небезпечніше, травматичніше, підніматись в гору потрібно постійно і що саме головне — потрібно мати хоч якийсь досвід чи приналежність до парашутного чи парапланерного спорту, інакше біда. Можна багато писати, шукати вихід, знайомих, і так далі. Моя тобі порада, купи подарунковий сертифікат на політ в тандемі на параплані, або хай товариш спробує 1–2 заняття по підготовці парапланериста, гадаю йому це сподобається, адже він нічого подібного в житті не пробував. До речі, там і інструктор є, і книжок про це написано немало, і воно в рази безпечніше ніж ГЛ і т.д. і т.п.

ПовідомленняDzvinka © 17.10.12 16:40:24    

Zippo, спасибі за пораду, параплан зацікавив ще більше, особливо коли подивилася відео, думаю йому сподобається.)
Може тепер ще підскажете, куди чи до кого краще звернутися і де такі польоти проводяться?

Знайшла ось такий сайт — bestmoments.com.ua/ukr/gift/paraplan_lv , правда не знаю наскільки він надійний, тому вирішила спочатку сюди написати, порадьте як краще вчинити. Наперед дякую.
ПовідомленняZippo © 17.10.12 16:51:08    

Dzvinka написав(ла):
до кого краще звернутися і де такі польоти проводяться?
У нас на форумі якраз живе інструктор — Андрій який катає в тандемі народ. Якщо ви зввернетесь до нього на пряму — буде значно дешевше! Єдине не знаю чи в нього буде подарунковий сертифікат, накрайняк можна зробити самому і узгодити цей момент з інструктором.

Dzvinka написав(ла):
правда не знаю наскільки він надійни
Надійний він чи не надійний, ми не вкурсі, едине ясно, що там буде ззначно дороджче...
ПовідомленняOzzY © 17.10.12 19:00:40    

Нарахунок сертифікатів

Це саме я підписаний під співпрацю з БестМоментс, але співпраця ніяк не коеїться. Crying or Very sad

Перша причина:
це відсутність погоди. Люди які там купують сертифікати хочуть вже і бігом і в той день коли вони сказали і в ту годину. Surprised  Нажаль так не буває і НЕМОЖЛИВО впринципі. Польоти залежать від погоди, а погоду добру для тандемних польотів в Шопках (біля львова) доводиться чекати дуже довго, і навіть кли вона є то нема тандемщика то він вже полетів десь на маршрут  Very Happy

Причина друга: в якій б ви конторі не купували сертифікат ви завжди заплатите більше ніж пілоту який цю послугу надає.

Тому не займайтесь фігньою LOL

Ми літаємо на Боржаві з цього чеверга (18.10.12) до наступної середи. Я більш ніж переконаний що тандемщики будуть. Дзвоніть головному тандемщику Ігору по тел. 067 9666-два-два-8 і домовляйтеся на якись з цих днів. Якщо він сам не буде літати то порадить когось.

А нарахунок «граундланча» Зіппо все правильно розповів.
ПовідомленняOzzY © 17.10.12 19:09:49    

ПС:

якщо влом їхати аж в Пилипець, то можна «на ті гроші» подарувати коханому 2–3 самостійних занняття на параплані, під час яких він награундланчиться до усрачки LOL + навчиться чогось нового і корисного.
Плюс то все можна сумістити з романтичним пікніком чи шось таке.
І як вже було сказано все це безпечніше, веселіше і головне пізнавально.
Я ж не думаю шо ви збиралися на початку подарувати коханому пару вивихів чи упаси Аллах... переломів...  Crying or Very sad
ПовідомленняNapets © 18.10.12 8:38:37    

Андрій, а в тандеміт з паромотором не практикуєте (на заході є такі), причини?
ПовідомленняOzzY © 18.10.12 8:52:20    

Практикуєм, але чесно кажучи то геморой. Тут без мотора стартувати напряжно, а коли на пузі ще й пасажир який не хоче бігти, пістійно шпортається і падає то ну його нафіг. Якщо катати пасажира на параплані з мотором то найкраще на трайку — шоб пасажир сидів спокійно пристібнутий і не заважав стартувати Yahoo

Розвалити винт чи «корзину» при невдалому старті з мотором — то раз плюнути. Одне падіння вльот 100–300 євро Crying or Very sad
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Повітряні кулі / Параплани / Дельтаплани / Планери / Граунд ланч / Аерошути Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU