Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Вихідні на Буковелі

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Лижі / Карвінг / Скіборди / Твін-тіпи / Беккантрі / Телемарка / Спідрайдінг Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняJkmuf © 16.10.12 13:03:44    Вихідні на Буковелі

Шановні друзі! Цього року ми хочемо розробити такий тур на Буковель, який буде цікавим і корисним саме для Вас. Для цього нам потрібна допомога тих, хто розуміється на гірськолижному відпочинку і отримує від нього задоволення!

Якщо Вам не складно, просимо Вас описати вихідні на Буковелі Вашої мрії!

Яка ціна за уік-енд на Буковелі була б для Вас прийнятною і що має бути включено у цю вартість? Де б ви хотіли жити і якою компанією? Яким має бути транспорт? Які додаткові бонуси і розваги Ви б хотіли отримати?

Кожен Ваш коментар і кожне Ваше побажання будуть дуже важливими для нас.
ПовідомленняVols © 16.10.12 15:19:42    

LOL
а може відразу за вас все і розробити?

Цитата:
нам потрібна допомога тих, хто розуміється на гірськолижному відпочинку

може зазайміться тим, в чому розумієтесь?  Very Happy

ПовідомленняBantyk © 17.10.12 14:20:55    

Very Happy Гарно підмітив, Володю Smile Ідеальні вихідні на Буковелі — це очистити курорт від галасу, «обезбашених професіоналів», ціну +− всерівно встановлює курорт, а щодо компанії, то якщо чесно, сікльки я не відпочивала з клубом, завжди було весело, цікаво і завжди на відмінно, кожен сам створює настрій.
А що ви ж ви маєте на увазі під додатковими бонусами, а то, знаєте, всяке можна побажати ?????
ПовідомленняVols © 17.10.12 14:25:43    

Bantyk написав(ла):
очистити курорт від галасу, «обезбашених професіоналів»
Це або не у вихідні, або в дуже низький сезон Smile
або на ін. курорті Smile

ПовідомленняFistashka © 11.12.12 10:38:42    

їдемо в суботу на Буковель сезон відкривати. Хто планує теж там бути?
ПовідомленняLeona © 11.12.12 13:10:37    

Були минулої неділі на відкритті сезону. Сніг весь день оновлював траси, морозець! Шкода, що було всього 4 траси відкриті, але цього цілком було достатньо, черг не було. Одним словом — це було бомбезно! Yahoo Хочу ще! Yahoo Знаю Бодя Бейсер і Назарій хочуть їхати на наступні вихідні Unknow .
ПовідомленняEndru © 11.12.12 23:05:17    

Круто, я тош хочу. Коли ще їдете?
ПовідомленняVital4ik © 12.12.12 20:18:19    

Якщо комусь потрібно, можу запропонувати трансферні послуги для груп мікроавтобусами 8–18 місць. (Івано-Франківськ—Буковель, Тернопіль—Буковель). Транспорт новий, теплий, «Peugeot Boxer», «Ford Transit» та «Opel Vivaro» (2005-2008р.в.). Є місце для багажу. Досвід роботи в трансферах — 3 роки. Ціни нормальні. ПЕРЕВАГИ: — Оптимальна манера їзди; — Пунктуальність і комфорт подорожі.
Телефон в профілі... Smile Acute
ПовідомленняAbsinth © 13.12.12 21:01:13    

Їду цієї суботи (певно калиною), якщо в когось є вільне місце — складу компанію Smile
ПовідомленняVitalik-ataman © 20.12.13 19:13:52    

Привіт! На Буковель ніхто часом цієї ночі не їде?, бо спонтанно дуже вихідні переносять.
ПовідомленняFreerider © 10.01.14 12:58:15    

Привіт! Хто зі Львова збирається на БуковельSkiі шукає абонементи НА РАЗИ можу допомогти Ok 1 підйом — 16 грн. Особливо це вигідно початківцям і любителям! Wink
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU