Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Аеродинамічна труба в Києві. Аеродром «Чайка»

назад  1, 2, 3, 4  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Парашутизм (RW, CRW, FF) / Бейс-джампінг / Вінгсьют / Аеродинамічна труба Сторінка 3 з 4
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняАндрей Шок © 15.11.12 20:56:43    

Потік досить таки хороший в трубі, Денис не меньше ні ж Віталик важить та і по росту Вищий.
Завтр добавлю решта відео.

Не поняв
Oleg_Svitenko написав(ла):
Є зайві гроші — потратьте на інструктора!

ПовідомленняPacTuK © 15.11.12 23:59:08    

Присутність другого інструктора нам дуже допомогла. Інструктор Денис нас тримав і паралельно подавав знаки Віталіку Володиморовичу, який покозав що нам потрібно робити. Ефективнсть навчання це замітно підвисило.
ПовідомленняАндрей Шок © 16.11.12 2:32:24    

Ось як і обіцяв Польоти студентів Віталія Костюка Smile

То як ми бовтались по стакану я не буду викладувати, і відразу покажу відео де кожен з нас побовтавшись по 10–15 хв. почав літати САМ, без тримання ніг чи інших кінечностей нашого тіла інструктором...

Відверто кажучи я не очікував після першого входу в трубу в той день, що хоть одне тіло які приїхали туди полетить само Smile але я помилявся....

Денису (Роджеру) велике дяяяяяяк за те що так класно з Віталієм Костюком в парі працювали над нами Smile

Віталію Костюку віддільне дяк дяк за те що взявся за нас взагалі Smile

І дякуємо Марії за те що в новозпеченій компашці (Слабих умом но сильных духом) одна дівчина :SmileSmile)

Власне відео кожного з нас (політ свого малого я викладував вище, також маладца!) (Над кожним відео підписана по памяті кількість стрибків кожного, то як додаток...) :

Я Андрей Шок (кількість стрибків: 9)

Стас (кількість стрибків: вроді 12)

Марія (кількість стрибків: 7)

Марк (кількість стрибків: 7)

Андрій Студент (кількість стрибків: 3)

Андрій Кубік (кількість стрибків: вроді 15)

Женя Корчинський (кількість стрибків: не знаю)

Їхати раджу... але без наставника туда суватись нефіг, це якщо ви маєте в планах розвиватись далі як спортсмен!
А якщо просто поковбаситись то вуаля... :Smile

ПовідомленняIhor © 16.11.12 3:20:56    

Переглянув усі Good
Це як чітерство Very Happy Тепер закінчити програму підготовки набагато простіше!
Андрій Студент м’ягко лежить, в Жені вже набагато краще в порівнянні з першим разом!

Good Good Good

Щодо труби, що казав Костюк В.В.? Можна елементи групової відпрацьовувати? Здалось по відео що потік слабий, ледь над сіткою піднімає.
ПовідомленняRodgeЯ © 16.11.12 7:52:58    

Андрей Шок написав(ла):
Політ інструктора Дениса (не хілий такий досвід бачу у цій трубі)
Все таки подсмотрели. Мои 104 кг для трубы многовато, но надо было спасать ситуацию, т.к. при небольшом росте 100 кг Виталия Костюка смотрелись бы в новостях совсем безнадежно.

Oleg_Svitenko написав(ла):
Якщо це Віталіка в трубі так «штормить», то потік в трубі явно не фонтан!
Да, поток не фонтан, илюзий не строим ...для 100 кг. Оптимальный вес до 90 кг., студенты отлетались нормально. У всех прогресс заметен. Было бы не плохо выложить для сравнения первый заход любого из перформеров.

Андрей Шок, пожалуйста.

Ihor написав(ла):
Здалось по відео що потік слабий, ледь над сіткою піднімає.
Да, летали у сетки, невысоко, но в этом состоит моя методика обучения, запас мощности трубы еще был, но более сильный поток не способствовал бы обучению. Поток регулируется оператором по жестам инструктора.

Змінено: RodgeЯ (16.11.12 8:41:12)
ПовідомленняАндрей Шок © 22.11.12 12:56:48    

Ось по проханням, невеликий фотозвіт з поїздки у київ....

http://extreme.lviv.ua/gallery/thumbnails.php?album=307

Також заливається відео вже змонтоване, як кожен починав та навчався літати... по кожному заходу у трубу...
Досіть непогано видно як народ одупляється що ж це таке вільне падіння....... SmileSmile

ближче до ночі закину їх сюди..

ПовідомленняAston © 27.02.13 10:34:15    

якщо дозволите декілька запитань.... Під кожним відео була підписана кількість стрибків , хочу уточнити для чого це було зроблено і з якою затримкою були виконані стрибки?  Питання друге як туда краще добратись з Києва? Наскільки розумію потрібно сідати на станції метро Святошин і їхати на якійсь  маршрутці? Скажіть номер маршрутки ? і останнє хтось планує їхати 9 березня?

P.S Лакі бери Оксану і зроби їй таким чином подарунок на 8 березня) Я тоже так їду)

ПовідомленняIhor © 27.02.13 11:55:56    

На скільки знаю стрибків на ручне у них немає, всі з Д-5. Крім Жені Корчинського.
Плануєм цією ж бандою їхати але трохи пізніше, як тепліше буде.
ПовідомленняLucky © 27.02.13 16:02:29    

Назар, труба рулить, але давай їдем коли потепліє, бо 8 березня холоднувато ще буде і від напору повітря можна простудити мошонку!!  Goof
ПовідомленняSpawNTnT © 27.02.13 16:09:46    

Я, як писав вище, планую перед початком сезону!  Smile
Экстрим — это образ жизни... а жить... неостонавливаясь... рискуя... беря от нее все... вот что нужно... по твоему телу разливается блаженство... в крови поднимается уровень адреналина... все становиться возможным....
ПовідомленняAston © 27.02.13 19:48:26    

Так зара стрибки на стабілізацію впливають на людину в трубі? LOL Lucky хто стрибав у Воронові і хоч раз був в Кухаровій кімнаті у того вже «стальні яйця» Very Happy Але подарунок дівчині потрбіно зробити на 8 березня Very Happy По відгукам труба фуфельна краще поїхати в Ступино та по RW потренуватись. Особисто їду на 10 хв «провітритись» тому і думаю якщо хтось з комрадів буде їхати то якось організуватись Smile
ПовідомленняEugeneKorchinsky © 27.02.13 20:07:37    

Aston написав(ла):
...потрібно сідати на станції метро Святошин і їхати на якійсь  маршрутці? Скажіть номер маршрутки ?

Коли ми були там іздила не маршрутка, а повноцінний великий міський низькопідлоговий автобус. Один раз чекав десь хвилин 25, проте довозить до самого спорткомплексу "Чайка" (це кінцева).
      Номер — 37А.

ПовідомленняAston © 27.02.13 20:13:07    

дякую за інформацію)
ПовідомленняAston © 10.03.13 19:34:23    

Ось відео звіт з труби Smile

ПовідомленняRodgeЯ © 05.05.13 10:59:03    

Всем доброго времени суток.

Тарифы, действующие по состоянию на 05.05.2013:
2 мин. - 200 грн. (1 участник);
3 мин. - 250 грн. (1 участник);
5 мин. - 350 грн. (1 участник);
10 мин. - 550 грн. (2 участник);
15 мин. - 675 грн. (3 участника).

http://www.aerofly.com.ua/
Контактные телефоны для резервирования (Юрий Алексеевич):
095-7013851; 067-5773750; 063-6524418.
В виду большой загруженности просьба резервировать время заранее. Выходные дни обычно плотно расписаны. В Рабочие дни график более свободный.

С уважением,
Денис (Роджер)
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Парашутизм (RW, CRW, FF) / Бейс-джампінг / Вінгсьют / Аеродинамічна труба Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 3 з 4
назад  1, 2, 3, 4  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU