Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Аеродинамічна труба в Києві. Аеродром «Чайка»

назад  1, 2, 3, 4  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Парашутизм (RW, CRW, FF) / Бейс-джампінг / Вінгсьют / Аеродинамічна труба Сторінка 2 з 4
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
Повідомленняskodavod © 19.10.12 10:20:51    

Чорт побери, вчера был в Киеве и посмотря на погоду, подумал, что ничего не получится, теперь жалею, Жека — маладца. Следующюю поездку в Киев, обязательно буду созваниватся.
ПовідомленняEugeneKorchinsky © 19.10.12 10:25:33    

lucky написав(ла):
Коли з крилом будеш пригати?
Как только — так сразу Smile Smile Smile

skodavod написав(ла):
Следующюю поездку в Киев, обязательно буду созваниватся.
Очень желательно звонить Денису загодя, чтоб он и Юра (управляет движком трубы) могли спланировать свой день и график полётов с учетом «сменщиков».
ПовідомленняANGELo © 19.10.12 10:48:16    

Ех, мою бізнес-мрію втілили... Sad  Crazy Скіко часу мріяв про таку штуку. Тепер вся парашутна Україна у їхніх ніг. Ну майже.
Може ви організуєтеся групою на поїздку, а не «мєлкімі перебєжками» як наші депутати-тушки?

ПовідомленняEugeneKorchinsky © 22.10.12 15:48:10    

На что способна киевская труба при должном умении.
Инструктору Денису только остается стоять в сторонке и наблюдать Smile

ПовідомленняSpawNTnT © 05.11.12 10:25:58    

Побували ми на Чайці. Виїхали в п’ятницю 23,00 з Червонограда. Стандартна ситуація — Купе, знайомства — розпивання оковитоїDrink . Але ближче до діла: При прибутті на ДЗ, зв’язались з інструктором Денисом, щоб уточнити як пройти до труби, так як трішки заблукали. Перед нами двоє Львівських хлопців готовились до польотів (наскільки я зрозумів — прижочків у них не було, і приїхали чисто зарази фан-у) але логотип нашого клубу в мене на кофті впізналиYahoo  — що не може не радувати. Труба стаціонарна, мотор 500 коників (від Білазу здається, вінт 4-х лопостний.) Переділись в комбези, шлемаки і огонь! Спочатку планували літати по 30 хв. Але Smile Перші 2-а заходи по дві хвилини були так сказати ознайомчими, трішки бочин і т.д. потім 3-ри по 2-і хв вже набагато кращими, навчились вспухати і підходи вперед і назад, поза стабільна, невеликі зауваження від інструктора. Велика проблема це мертві зони по всьому діаметру труби. Як тільки в ту зону попадає рука чи нога — автоматично перекос, несиметрія тіла і пузом падаєш на сітку, або як у випадку з Юркою — підборідком в сітку а головою в стінку LOL Vava (жаль в той момент GoPro була виключена) Інструктор підтримував нас, і не давав так сказати попасти у ті зони. Мої 100 кг труба піднамала на максимальних оборотах і не дуже високо. Но Юрец, літав нормально з своїми 75. І так 10 хв ми відлітали. Вийшовши зрозуміли що здоров’я реально немає, так як тіло постійно в напрузі. Як тільки розслаблявся — відразу падав на сітку і в розслабленому положенні я міг лежати в «прогібі» ой як довго, при тому що мотор працював на МАХ і повітря обдувало не слабо. Офісний планктон блінSmile Вирішили взяти ще по 5-ть хвилин, час розбили 2+3. крайні 3-ри хв реально відмучили.

Тепер ближче до висновку: Труба не погана. Хто маленький і легенький — досягне багато. Особам по крупніше — набагато важче. Поток жосткий, тримає нормально. Мінуси — мерві зони, які обіцяють виправити. Яка б труба не була, вона є, базові навички можна отримати. В цілому задоволений! Почерпнув для себе багацько. Good Перед сезоном, обов’язково ще разок поїду, але перед тим — спорт, спорт, спорт Smile

Экстрим — это образ жизни... а жить... неостонавливаясь... рискуя... беря от нее все... вот что нужно... по твоему телу разливается блаженство... в крови поднимается уровень адреналина... все становиться возможным....
ПовідомленняEugeneKorchinsky © 05.11.12 11:00:03    

SpawNTnT написав(ла):
...але перед тим — спорт, спорт, спорт Smile
Спробуй перевірити мою теорію на рахунок плавання брасом Smile
Чи буде відео?

ПовідомленняSpawNTnT © 05.11.12 11:03:09    

10-ть років відплавав в басейні. Зараз проплисти в середньому режимі без напрягу. Відео є тут: http://www.ex.ua/view/17935697 Юрка в білих я в чорних рукавицях! Потім перезалию на ютуб!
Экстрим — это образ жизни... а жить... неостонавливаясь... рискуя... беря от нее все... вот что нужно... по твоему телу разливается блаженство... в крови поднимается уровень адреналина... все становиться возможным....
ПовідомленняEugeneKorchinsky © 05.11.12 11:40:03    

SpawNTnT написав(ла):
Юрка в білих я в чорних рукавицях!

Про руцкавиці можна б було і не казати  LOL  LOL  LOL
Цікаво, чи здужає та труба Костюка ?Smile

ПовідомленняАндрей Шок © 08.11.12 11:31:51    

Товарищі, чи є бажаючи поїхати на трубу?
Виїзжаємо у Вівторок, ночуємо в готелі В середу з ранку літаємо в два заходи.
і у Вечері їдемо до Львова... Поїздка планується бусом.

Уже є 5 людей які зкинулись баблом на поїздку

Якщо є бажаючі пишить мені в лічку.
З нами їде інструктор

ПовідомленняSpawNTnT © 08.11.12 23:28:55    

Андрей Шок написав(ла):
Поїздка планується бусом.
А поїздом не простіше??? Приїхали — політали — уїхали — виспались —вдома! Smile
ПовідомленняАндрей Шок © 09.11.12 12:12:48    

Та цей варінт також розглядаємо у випадку якщо з бусом обламається...
з форуму з нами їде ще +1 людина... )

також бажано їхати тим хто власне збирається розвиватись у спорті а не тупо пАлєтать і пакалбасітца в трубі...

ПовідомленняАндрей Шок © 10.11.12 15:18:09    

Виїзжаємо у вівторок в вечері 92-м поїздом
в середу літаємо  Goof
Завтра купляю квитки на банду, тож якщо ще є бажаючі їхати з нами пишіть в лічку...

ПовідомленняАндрей Шок © 11.11.12 23:31:56    

Билеты куплены, все места заняты Smile

С нами так же поедет и мой сын Smile 8 лет... летать будет тоже...  Goof
Видео полетов самого мелкого выложу по приезду....  Smile

ПовідомленняАндрей Шок © 15.11.12 14:21:22    

Ну ось ми і повернулись після відвідин АероТруби у києві на чайці...
Першим ділом скажу що задоволення від поїздки у всіх зашкалюе Goof

Літали всі по 20 хвилин в середньому по 2.5–3 хв захід на людину...

У тому числі літав і мій малий, 8 років... він був на пристрілці в труби і ярковиражено всіх вразив польотом Smile

але від себе добавлю відразу таку штуку: ЗАЙМАЙТЕСЬ СПОРТОМ! Як мінімум плаванням, бо кріпатура вас не дуже то і обрадує після труби...
також перед поїздкою вартує попрацвати над прогібом бо колбаситись будете як муха в стакані.....

Поки маю тільки відео його польоту, решта відео буде сьогодні / завтра з більш детальншим описом Smile

На відео ярко видно що як кажуть в народі «ссать войти и полетать» не варто Smile Самі подивіться що і діти справляються на ура!

----------------------------------------------------------------
Ось ще для затравки два відео як літали інструктори:

Політ інструктора Дениса (не хілий такий досвід бачу у цій трубі)

Політ інструктора Костюка

Там чувак з камерою проводить зйомку для телеканалу Інтер...

Власне наші польоти виложу пізніше бо треба переписати їх )

ПовідомленняOleg_Svitenko © 15.11.12 20:08:44    

Якщо це Віталіка в трубі так «штормить», то потік в трубі явно не фонтан! Є зайві гроші — потратьте на інструктора!
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Парашутизм (RW, CRW, FF) / Бейс-джампінг / Вінгсьют / Аеродинамічна труба Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 2 з 4
назад  1, 2, 3, 4  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU